03.04.2022

Gdzie się strzelamy ?

  • Doba
  • Tartak
  • Mosty
  • Klucz
  • Prochownia
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 01.04.2022 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Jeżeli będą zainteresowani, można po strzelance zrobić u mnie grilla :wink:

Będzie ktoś miał na sprzedaż oznaczenia?

Śmierdzi mi to przekupstwem w głosowaniu :smiley: hehehe

Będzie mógł ktoś pożyczyć baterie na następną strzelankę bo moja jest na gwarancji i nie oddadzą w tym tygodniu nie wiem jak się nazywa wejście ale to z kwadratem i kułkiem
7,4v

Tamiya, powinienem mieć adapter i wolna jakąś 7.4V

Nie wiem kto to a jak sprawdzam użytkowników to pokazuje że takiego nie ma

Tamiya to rodzaj wtyczki kolego, wpisz w Google :wink: albo od dowolnej repliki na dowolnym sklepie

A dobra myślałem że ci się tak napisało sorry ,to ta wtyczka dzięki

Hej Panowie, w Aggressive kupiliśmy sobie zegary szachowe (2szt) i weźmiemy na jutro, prośba do Administracji, aby wzięła to pod uwagę przy planowaniu jutrzejszej zabawy

Dzięki za gierkę wszystkim. Szkoda ze musiałem
szybko zawinąć do roboty ale za to całe biuro w błocie dzisiejszym zasyfione :smiley:

Dziękuję za strzelanie dzisiaj :slight_smile:

Zegary fajny pomysł :slight_smile:

Dzięki wszystkim za grę, do momentu jak mi się replika nie zejsrała to się fajnie bawiłem :wink:. Ale te wydarzenie zwraca mi tylko uwagę na to, aby szczelanki robić możliwie blisko parkingu, bo dzisiaj powrót do auta po drugą replikę i z powrotem na pole walki zajmował z 40 minut :wink:.

Niemniej teren ciekawy, pogoda ładna, strumyk płynął sobie, skakanie przez niego to były czyste emocje :smiley:. Było super. Zegary także przeszły chrzest bojowy i mam nadzieję, że na kolejnych strzelankach jeszcze nie raz je wykorzystamy (w końcu muszą się zwrócić, tanie nie były :smiley:).

Dzięki wszystkim i do zobaczenia za tydzień!

Byłem dzisiaj na waszym spotkaniu / strzelance jako obserwator. Jestem “świeżak” w temacie ASG. Dzięki wszystkim, za informacje jakie dostałem na moje pytania. Mam nadzieję, że skorzystam z waszej pomocy aby spróbować postrzelać się razem z wami.
Dzięki wszystkim za porady.