27.03.2022

Gdzie się strzelamy?

  • Krzekowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Krzekowo jako jedyna opcja głosowania jest prawidłowa. Z powodu mojego błędu z zeszłego tygodnia, gdzie Krzekowo prowadziło z dużą przewagą liczby głosów, miejscówka została zdjęta z głosowania bezzasadnie.

Cześć, w głosowaniu jest Krzekowo, to miejscówka na mapce to będzie to Krzekowo 2, ta?

Dla odmiany zagrajmy w gęstrzej części między krzekowem 2 a starą częścią krzekowa 1.
Czy ktoś z Administracji chce się pojawić?
Zbiórka zapewne tradycyjnie na krzekowie 2

To ja tylko przypomnę, że w nocy zmiana czasu…
P.s. dojazd od Modrej czy od Głębokiego?

Z głębokiego będziesz miał dalej
Pamiętajcie wszyscy, że repliki odsłaniamy dopiero w miejscu zbiórki

Może ktoś podwieść jutro dwie osoby z muzeum techniki możemy gdzieś podejść

Mogę was zabrać. O której być?

Jak możesz to tak o 9:00 dzięki

Trochę za wcześnie. Z muzeum techniki na krzekowo jedzie się 7 minut :wink:
Będę pod muzeum o 9.30.

Dobrze

Odpadam miłej zabawy panowie

Będziemy, ale chwilę się spóźnimy z kolegą gdybyście mieli obecność weryfikować :wink:

Panowie, uwaga techniczna: na parkingu pod Lidlem nie wyciągamy replik z pokrowców i nie sprawdzamy, czy aby na pewno działają.

Szedłem przy hurtowni parę minut przed dziesiątą, i jakaś ekipa na parkingu przed sklepem wyraźnie sprawdzała, czy sprzęt jest na chodzie - serie z AEGów są dość charakterystyczne.

Nie znalazł ktoś przypadkiem akumulatora 11,1 1200mah?

Znaleziony, myślałem, że to mój bo mam identyczny, ale okazało się po powrocie, że mam nadkomplet.

Dzięki wszystkim za grę, dzięki Brzydalowi i Francunowi za ogarnięcie tematu, a całej reszcie za fajne strzelanie. Pogoda nam super dopisała, ekipa tym bardziej - chyba pierwszy raz od dawna ani razu nie słyszałem marudzenia o terminatorstwo!

Krótsze gry zdają egzamin, ani razu na respie nie było “pikniku” (w każdym razie nie w Niebieskiej drużynie). Dzięki raz jeszcze i do następnego razu!