27.02.2022

Gdzie się strzelamy?

  • Krzekowo
  • Prochownia
  • Klucz
  • Tartak
  • Dobra
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 25.02.2022 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

up

W kółko ta prochownia… co według Was jest nie tak z kluczem, IMHO jest dużo lepszym terenem niż mosty i prochownia…

Historia się powtarza. kiedyś graliśmy klucz tydzień w tydzień aż się znudził to teraz z prochownią będzie to samo

Czy będzie ktoś miał użyczyć znaczniki stron w razie gdybym do strzelanki nie wyrobił się z ogarnięciem własnych?

No wygląda na to, że będą w kółko 3 tereny ogrywane Prochownia, Mosty i Wielgowo ??? No może okazjonalnie Dobra… przy czym mosty i wielgowo to w praktyce ten sam teren bo nie raz rozgrywka się przesuwa na ich granicy

Ale jak ktoś zrobi scenariusz na innym terenie, to znajdą się chętni na coś nowego :slight_smile:

Ja mam na spokojnie

Dlatego trzeba odwiedzić starą prochownie, miejscówka zacna i nie jest grana zbyt często :wink:

Uspokój się są inne fajne tereny wbrew pozorom również są fajne przez wielu nie doceniane krzekowo tylko fakt że dużą przezkodą są ludzie warszewo jest też fajną opcją tylko chodzi mi o teren głębiej w las ponieważ tereny na Warszawie które wcześniej były odwiedzane są najbardziej spacerowo/rowerowe las głębiej ma potencjał rzeczywiście granie w kółko na tych samych terenach jest nudne nie rzucam tu konkretnych propozycji bo będę grał gdzie zagrają ale trzeba co jakiś czas spróbować czegoś nowego

Mam 12 lat i mam pytanie czy mogę przyjść na strzelanke

Dobra taka sprawa ze termin prawka już minął a nie przedłużyłem jeszcze. Wiec szukam kochaną osobę z która mogę się zabrać :smiley:. Mogę podjechać autobobusem między Osowem a Centrum. Jak coś to napiszcie proszę na 601245638. Dzięki :slight_smile:

W regulaminie jest napisane ze do 15 lat wyłącznie z opiekunem, od 15 za zgoda rodzica na piśmie

Oficjalnie:
Wygrywa: PROCHOWNIA
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o znacznikach trafień, znacznikach stron oraz POZBIERANIU PO SOBIE ŚMIECI!!!

nie będę mógł pojawić się na strzelance, ale może za tydzień się uda

Zabrałbym cię ale jeszcze na plastik czekam ;((

A to nie jest tak ze to tylko plastik? Wejdź na mObywatel i sprawdz jak tam wyglada sprawa twojego prawka

Zakładam że odpowiedź była do mnie xd

Co do tego sprawdzam regularnie na info carze, i jeszcze nawet wydział komunikacji nie pobrał mojego zgłoszenia o wydanie, pomimo że zapłaciłem za plastik

Akurat nie do Ciebie :smiley: ale zły post zacytowałem. Yoda pisał wyżej ze plastiku nie odnowił jeszcze. A z tymi prawami tak jest - urzędy to najgorsze co może istnieć w Polsce

A to sorka xd