20.02.2022

Gdzie się strzelamy ?

  • Krzekowo
  • Prochownia
  • Klucz
  • Tartak
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 11.02.2022 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Panowie prochownia i Mosty to w praktyce ten sam teren i gra się regularnie i płynnie między nimi przesuwa. Bardzo dawno nic nie działo się na kluczy który IMHO jest lepszym terenem

Z uwagi na osatnio dość ograniczoną ilość osób i repliki mocniej cqb/szturm niz snajpa/dmr - mozemy przeniesc sie na starą prochownie i postrzelac na bliższe odleglosci. Przy 30-40 osobach jest tam mocno spoko, dopiero przy 50-60 robi się za ciasno.

Będzie miał ktoś podrzucić? Jestem w miarę elastyczny, ale najlepiej z okolic hoża/warszewo/osów/niebuszewo

Może ktoś powie że co tak wcześnie pytam ale wolę nie obudzić się z ręką w nocniku w niedzielę rano niezależnie od miejsca strzelanki xd

Będzie mógł ktoś pożyczyć jakąś snajperkę bo chciałbym zobaczyć jak to wygląda bo chcę kupić sobie niedługo a jeszcze nie stszelałem

@nwm_4
Mam Mb03 - prawie stock, wymieniona lufa na precyzyjną. Mam ją w bagażniku jako zapasowa replika.

Skróciłem jej lufe o 20cm i nie wiem jak teraz strzela bo nie testowałem.

Mogę Ci pożyczyć, ale raczej na tej strzelance mnie nie będzie.

@brzez mogę po nią podjechać jeżeli nie mieszkasz gdzieś daleko od muzeum techniki

Przewidywana przez IMGW prędkość wiatru na niedzielę dla Szczecina 20-22km/h
Kolejne Wietrzne wielgowo???

Ostatnio jak sie strzelaliśmy było 60

Będzie mógł ktoś podwieźć z muzeum techniki w niedzielę mogę gdzieś trochę podjechać

Skontaktuj się z “Butla” ja go zabieram z niebuszewa a jedno miejsce jeszcze się znajdzie

Oficjalnie:
Wygrywa: WIELGOWO
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o znacznikach trafień, znacznikach stron oraz POZBIERANIU PO SOBIE ŚMIECI!!!

Gdyby kto nie czytał czatu to napiszę jeszcze raz tu :wink:

Jakby ktoś jutro nie miał albo zapomniał oznaczeń podbijcie do mnie, zostałem właśnie zaopatrzony w odpowiednie taśmy B)

Odpadam jednak mnie nie będzie

Dzięki za dzisiaj, co prawda musiałem wcześniej spadać ale i tak zabawa była przednia :smiley:
No może poza tym magiem od krowy ale to już inna inszość.

P.s. jak zobaczę że zdjęcia fajnie wyszły to wrzucę na odpowiedni dział

zdjątka

https://drive.google.com/drive/folders/1zZX3nzL96UqEA6yr49RvdR4-xSAmCOov?usp=sharing

Dzięki wszystkim za strzelankę, było gites, pogoda nam się idealnie w sam raz udała. Strzelania tyle, że aż batkę zajechałem, co nie zdarzyło mi się od nie pamiętam kiedy :wink:. Organizacja jak zawsze na super poziomie, a rozstawienie flag w trójkąt to fajny pomysł, dodał smaczku w postaci konieczności pilnowania flanki. Także Kleszczu i Habryś szacun za ogarnianie i zapewnienie fajnej zabawy :slight_smile:.

Mały apel za to do graczy - przetestujcie repliki przed niedzielną zabawą, bo dzisiaj krew zalewała, jak już na pierwszym respie widziałem połowę swojej drużyny ze śrubokrętami w dłoniach i “mi padła batka”, “a mi magazynki nie podają”, “mi styki sie poluzowały”, “mi gumka pękła (:D)” - normalnie jak babiny w kolejce do lekarza. Potem z mniej więcej wyrównanych składów robi się misz-masz, kiedy połowa ludzi odpada z przyczyn technicznych jeszcze zanim gra się na dobrze zacznie.

PS. ktoś komu pożyczyłem czerwone oznaczenia niech odda bo za nimi tęsknię :slight_smile:

Moją testowałem codziennie przez tydzień przed strzelanką a i tak postanowiła odmówić współpracy, no ale może to moja wina bo nie dałem jej całusa przed pierwszą rundą

Nie jestem na każdej strzelance, ale jak coś to mam zwykle sprzęty naprawcze i zapasową replike (niezbyt dobrą ale jest).

Nosze zwykle ze 3 baterie (1x 11v i 2x jakieś małe 7.4v) tylko mam xt30. Od następnej strzelanki będę nosił przejściówkę na Tdeans to moge pożyczyć baterię.

Nie mam imiennika, ale poznać można mnie po tym że chodzę w pełnej masce i nie umiem celować.