06.02.2022

Gdzie się strzelamy ?

  • Dobra
  • Prochownia
  • Klucz
  • Mosty
  • Tartak
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 04.02.2022 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Moja propozycja jeśli wygra Dobra, by trochę odciążyć bunkier.
Atakujący mają za zadanie zdobyć po kolei zaznaczone budynki/ruiny. Broniący mają po 1 życiu na każdym punkcie, po śmierci idą ustawić się na kolejnym. Budynki zostają zdobyte gdy w nie ma w nich żadnego broniącego, a jest przynajmniej 3 atakujących. Zdobyty punkt staje się respem atakujących.
Jeśli wystarczająco dużo osób będzie miało repliki do cqb to ostatnim punktem będzie wnętrze bunkra, jeśli nie to cała górka.

Dobra ma limity cqb czy leśne?

Poza budynkami:
-ogień ciągły do 0-350 fps
-ogień pojedynczy 351-450 fps
Więcej nie można.

W budynkach i podziemiach 350 fps i ogień pojedynczy.

I polecam wziąć latarke do Dobrej :smiley:

Oficjalnie:
Wygrywa: DOBRA
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o znacznikach trafień, znacznikach stron oraz POZBIERANIU PO SOBIE ŚMIECI!!!

@Grab - bardzo fajny pomysł!!! Proszę o pomoc obecnych na miejscu modów w realizacji scenariusza.

Tylko przekażcie ludziom spoza forum, że limity są inne

Zgodnie z założeniami to ludzie z poza forum zobowiązani są do przestrzegania regulaminu i limitów - to w ich biznesie jest sprawdzić co jest grane i na jakich zasadach :wink:

Chyba tu chodzi o to, żeby ktoś kogo ominie chronowanie nie sypał serią na 450 fpsów w słodkiej niewiedzy.

odpadam

Niestety odpadam

Nie będzie mnie

Odpadam z powodów zdrowotnych :confused:

Krótko i treściwie.

Dobra to teren ciężki i niefrasobliwy. Niby w cholerę terenu do gry, ale jak przyjdzie co do czego to stale ruchany jest bunkier.

#1 Pomysł Graba na obejście bunka bokiem był spoko, ale dynamika rozgrywki siadła przez “permadeth” obrońców. Pomysł dobry, plus za inwencję - do doszlifowania.

#2 Przeniesienie się na bunkier było jak wpierdzielanie zimnej pizzy - wiesz że zasługujesz na więcej, ale skoro już jest i jest blisko to czemu nie wykorzystać.

#3 najfajniejsza zabawa rozkręciła się kiedy zostało 8 osób i w ciągu 30inut rozegraliśmy 4 dynamiczne rundy na bunkrze (Uwaga! Było nawet biegane… Wiem szok i niedowierzanie).

#4 limity CQB w tak zjebany terenie to miód. Strzelanie przez krzaki wkurza, ale za można pociągnąć bezstresowo serię/auto bez obawy o spiny. Wiatr dziś cholernie utrudniał grę na CQB’owkach, ale szturmu też nie miały łatwiej.

#5 Po swojej “śmierci” szlajalem się wokół budynków obserwując rozgrywkę - panowie (i pani) jestem dumny: mile było obserwować przerzucanie się na boczniaki, przekazywanie CQBowek tym co żyją aby mogli wejść na budynek. Spodziewałem się kwasów, a było nadwyraz kulturalnie.


Podsumowanie: wiało, wszędzie błoto, padało, kulki znosiło przy każdym strzale, a od łażenia po krzakach znów mam poryte nogi i śmierdzę od biegania pod górkę.
Nota ogólna: 2/10 polecam.

Miło było wyrwać się z chaty. Do następnego :wink:

Gawron, mi sie tam na bunkrze podobało :smiley:

EDIT: pożyczałem komuś niebieskie oznaczenia rzepy i nie oddał - niech odda :frowning:

Zapomniałem o nich kompletnie, oddam w niedziele :slight_smile:

Sorry Grab, ale to był jednak najsmakowitszy kąsek tego dnia :smiley:
Tą strzelankę zaliczam do bardzo udanych :slight_smile: