30.01.2022

Gdzie się strzelamy ?

  • Dobra
  • Prochownia
  • Klucz
  • Wielgowo
  • Mosty
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 28.01.2022 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Witam, pytanko małe, czy będzie ktoś jechał z okolic Goleniowa ?

Odpadam Panowie, izolacja :confused:

Z powodu remisu przedłużamy głosowanie do godziny 18.

Koledzy biorąc pod uwagę, jaki ma być jutro wiatr, to miejscówka Dobra z jej ograniczeniem zasięgu wydaje się być lepszą opcją niż Wielgowo. Może głosujący na Wielgowo zrewidują swoje głosy pod tym kątem?

No bardziej będzie wiało na Dobrej. Wielgowo jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem.

A czy na której z miejscówek są budynki ?

W Szczecinie nie ma miejscówek z budynkami na których można się w miare normalnie strzelać w większą ilość osób.

No własnie to jak z tą Dobrą jest, bo na tej miejscówce obowiązuje limit do maks 450 fps (a preferowane nawet 350 fps) to zakładałem, że z powodu małego terenu/gestych krzaków/jakiś innych czynników gra odbywa się zazwyczaj na krótki dystansie - stąd moje wrażenie, że w przypadku srogiego wiatru lepiej w taki sposób grać, bo krótszy dystans = mniejszy wpływ wiatru na tor lotu kulki.
Czy ktoś, kto był tam może się wypowiedzieć, jak to w końcu? Także pod kątem porównania z Wielgowem, w kontekście jutrzejszej wichury?

Zdania ekspertów są podzielone…

Niestety jutro mnie nie będzie

Nie będzie mnie, już za dużo się napiłem a jeszcze więcej będę pić. Miłego!

Widzimy się jutro na Wielgowie o godzinie 10:00

Mnie jednak nie będzie, siła wyższa.

Odpadam.

Niestety pogoda jest zbyt hardkorowa, nawet jak dla nas :frowning: Ulf, Qarior, Francun i ja odpadamy. Odważni co wlezą dzisiaj do lasu - miłej i bezpiecznej gry, co by Wam nic na głowy nie pospadało!

Odpadam

Ja niestety odpadam

Odpadam, tylko spadnie na 37km wiatru to kulki będą lecieć bokiem.