16.01.2022

Gdzie się strzelamy ?

  • Dobra
  • Prochownia
  • Klucz
  • Wielgowo
  • Tartak
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 14.01.2022 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Będzie ktoś mógł mi przynieść jakąś snajperkę na następną strzelankę bo mi się zepsuł jedyny karabin a chcę zobaczyć jak będzie ze snajperką

A co Ci sie stało z karabinem? Ostatnio chyba z baterią miałeś problem, ja na strzelanke niestety nie jadę, ale jak coś z elektroniką to może jakoś mogę pomóc.

Okazało się że coś z gerboxem

A pomocy nie potrzebuje bo miałem go na gwarancji

Gdzie Krzekowo?

!!!UWAGA, UWAGA !!!
Ważna informacja, jeżeli wygra DOBRA będzie tam obowiązywał limit: 1,88J only semi .

Decyzja jest związana z bezpiecznym strzelaniem na tym terenie i jest to limit testowy możliwe ze w przyszłości ulegnie on zmianie.

@brzez właśnie mi napisali że nic się nie stało z karabinem a wcześniej pisali że gearbox uszkodzony to tak powinno być

Dobra zasypana gruzem i rozorana nie jest taka fajna… ludzie głosują albo z sentymentu, albo z ciekawości bo długo nie był używany ten teren…

No właśnie mam dylemat na co głosować i mnie ciekawi temat Dobrej. Słyszałem że budynki zrównane z ziemią. A jak teren zielony? Z tego co pamiętam też był fajny teren.

dajcie dobrą, dawno jej nie było przy normalnej pogodzie, a większość osób chce po prostu zobaczyć ten teren :slight_smile:

Teren zielony nadal fajny. Jest jeszcze przecież teren wokół bunkra również przyjemny

Podejście z lewej strony bunkra wykarczowane i zasypane gruzem, prawa strona grywalna, ale opieranie gry o bunkier to walenie konia na tyle osób ile przyjdzie się strzelać

Takie pytanie będzie miał ktoś wolne miejsce żeby podwieść jak wygra tartak

Ostatnia strzelanka na Dobrej byla mocno srednia. Brak cqbowek, tylko walki o bunkier i wszechobecne blocko uniemozliwialo cokolwiek ciekawszego. Jak bedzie sucho i bedzie troche wiecej krzakow to moze … ale przy tej pogodzie to sredniawo.

Duzy teren jest wykarczowany (z przodu) oraz zawalony gruzem. Teren od wjazdu jest wlasciwie niegrywalny i odpadla duza czesc terenu. Cala reszta w tym momencie jest mocno łysa. A samo szturmowanie górki jak mało kto ma replike na blisko jest zwyczajnie bolesne.

Oficjalnie:
Wygrywa: TARTAK
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o znacznikach trafień, znacznikach stron oraz
POZBIERANIU PO SOBIE ŚMIECI!!!

Gdyby było zainteresowanie można po strzelance zrobić u mnie jakiegoś małego grilla :wink:

Część wszystkim, na tartak to parkujemy w jakim miejscu, pod leśniczówką?

Ma ktoś młodego podnieść z okolic pogodna mogę gdzie podjechac

Deformers bedzie w liczbie 3