31.10.2021

Gdzie się strzelamy ?

  • Tartak
  • Wielgowo
  • Prochownia
  • Krzekowo 2
  • Klucz
  • Mosty
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 29.10.2021 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

O ankieta, jak szybko i sprawnie :slight_smile:


Głosujmy!!!

Panowie, oprócz ONM w zeszłym tygodniu było Wielgowo. IMHO klucz jest dobrym terenem, z dużym potencjałem i możliwe do przesuwania w kazda stronę.
Prochownia była wcześniej a Krzekowo nie każdemu przypada do gustu mimo, że jest blisko na całym lewym brzegu

@ Hubertus - Twój głos nie będzie brany pod uwagę, zapraszam do odpowiedniego działu.

Proszę nie głosujcie na Krzekowo, wiem że dojazd dobry ale miejscówka słaba :slightly_smiling_face:

Miejscówka jest obszerna, wymagająca myślenia z obu stron graczy, z lewej strony gesty las przylegający do dawnego krzekowa 1, w centrum każdy wie j i z prawej dwie piaszczyste łachy oddzielone zaroślami. Chłopaki z 12zmech i z nsr ostatnio wykopali kilkadziesiąt kolejnych okopów, rowów i transzei więc nie jest źle.

Słabością miejscówki nawet najlepszej jest pomysłowość organizatora i graczy online samą grę. Tak więc kolego nie płacz na krzekowo.

Ok, na niedzielę wezmę 2 flagi, będę wdzięczny jeśli ktoś jeszcze będzie jakieś miał, wezmę też 4 pojemniki na fanty (może nawet zdążę je pomalować) mogę zgarnąć także “bombę” od Waynea.

Postaram się pomóc organizatorom tak, by gra nie była nudna i by nie było płaczu na “chujowe krzekowo”

Oficjalnie:
Wygrywa: KRZEKOWO 2
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o znacznikach trafień, znacznikach stron oraz POZBIERANIU PO SOBIE ŚMIECI!!!

Witam, czy ktoś miałby odpłatnie wypożyczyć replikę?

Tak, napisz na pw

Napisane

Siema, jest ktoś kto jedzie z prawobrzeża i chciałby wziąć dwie osoby ?

Podsumowanie dzisiejszej gry:

Pierwsza rozgrywka poszła dość szybko, przy czym kręcił się ledwie jeden cywil. Drugą przerwał najpierw patrol z 12zmech potem krossowcy jeżdżący między nami niczym na złość. W Ty momencie Seeme i Kocur zawinęli wroty do domu.

Zostało 42 graczy po przesuniaciu rozgrywki wgłąb lasu, z słupami płotu na środku i ograniczeniem terenu do drogi przebiegającej przez krzekowo 1 z jednej strony a z drugiej do drogi przyległej do pasa taktycznego, z respami w odległości około 400m od siebie i bardzo zróżnicowanym zarówno gęstością roślin jak i stopniem rozorania terenem (tak da się ustawić grę na krzekowie by było ciekawiej) graliśmy do 15.40 przy czym koniec gry był podyktowany jedynie kończącym się kompozytem i padającymi batkami.

Od momentu przesunięcia terenu nie naszedł nas ani jeden cywil, ani jeden krossowiec nie probował nawet wjechać w teren gry.


Da się? No jak widać tak. Do 15.40 przetrwało 30 graczy to nie zły wynik jak na jebanki na tym forum.

Dzięki wszystkim za dziś :slight_smile:.
W załączniku kilka zdjęć z dzisiejszego dnia. Niestety sprzętowo nie przygotowałem się do robienie zdjęć, więc nie ma co liczyć na powalającą jakość. Następnym razem wezmę inny obiektyw i więcej się zrobi :wink:
















Brzydal jak dojdziesz do 400 rozegranych gier na Krzekowie to też będziesz rzygał na sam widok jaki tam jest :slight_smile:
Dodatkowo Krzekowo to zawsze masa młodych świeżaków którzy graja jak graja i nie da się rozwinąć niczego sensownego jak na 23 osoby trzy ogarniają co to znaczy szturm.
Ja sobie w ogóle Krzekowo odpuszczam bo nie bardzo mnie bawi siedzenie w tym samym krzaku i czekanie wieczność az ktos ruszy dupe do szturmu. Ewentualnie ida i gadaja i daja sie wystrzelac wszyscy od razu.

Jak bawiliscie sie dobrze - to super.
Też kiedyś lubiłem napierdalać 20 sekund serią po krzakach bo a nóż się ktogoś trafi.

sam głosowałem na Krzekowo bo blisko, ale miejscówka jest słaba, wszędzie gęstwiny, chaszcze i krzaki, ciężko w ogóle się tam poruszać, na koniec pomarańczowi zajęli kilka wzniesień i przedostanie się w ogóle na dystans pozwalający na oddanie strzału, graniczyło z cudem, miejscówka z dużymi i grubymi drzewami, więcej przestrzeni, mniej gąszczu, większy dystans, to byłoby coś, pozdrawiam wariaty