08.08.2021

Gdzie się strzelamy ?

  • Tartak
  • Warszewo 1
  • Mosty
  • Klucz
  • Prochownia
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 06.08.2021 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 16 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

jest w stanie ktos mnie podwieźć z Krzekowa na strzelanke??

Oficjalnie:
Wygrywa: MOSTY
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o znacznikach trafień, znacznikach stron oraz POZBIERANIU PO SOBIE ŚMIECI!!!

Wybaczcie ale nie będzie mnie jutro. Niestety rodzinne sprawy :confused:

Zmiana planów - nie będzie mnie.

Odpadam również

Z przyczyn technicznych odpadam

To ile osób będzie? Opłaca się jechać ?

Tak poza tymi co głosują stawia się także sporą liczba pozostałych.

EDIT: literówki

Niestety odpadam :confused:

No to pany, dzisiaj była świetna strzelanka. Dynamicznie, bez zalegania, fajna atmosfera, dobra pogoda - wszystko zagrało, poza j******i osami :smiley:
Dzięki wielkie wszystkim za wspólną wymianę kompozytu i oczywiście Kleszczowi i Kmk za piękne zorganizowanie wszystkich gier - zwłaszcza tej na końcu, bo mimo jej pozornej prostoty świetnie się bawiłem. Odpieranie coraz większych fal przeciwników i obserwowanie, jak dookoła mnie giną kolejni towarzysze, aby iść zasilić armię nacierajacych zombi, dawało niezłą adrenalinę :smiley:.

Generalnie wybawiłem się przednio, nie mogę doczekać się kolejnego razu :slight_smile:

PS. Czy ktoś kojarzy w ogóle, czy paintbalowcy którzy organizowali te urodziny czy co tam było po nas to przyjechali na legalu? Z chęcią bym zgłosił po przyjacielsku odpowiednim służbom :stuck_out_tongue_winking_eye:

Paintballowcy byli na legalu. Są zaprzyjaźnieni z nami :wink:

Mszaan hujek w takim razie z Ciebie. Airsoftowe spotkania tez bys zglaszal ? Niczym sie to nie różni od paintballa.

+1

Aczkolwiek nie wiadomo co tam dokładnie się wydarzyło. Może jakaś spina była czy coś.

15621758_843291622480001_9149507833903641335_n.jpg

a to nie była działalność komercyjna w państwowym lesie? nie lubię jak ktoś dla własnego, prywatnego zysku wykorzystuje za darmo publiczną infrastrukturę, bo w sumie dlaczego ma móc? it’s wrong on many levels

Kocurze nie znasz całości to gdzie mi tu z hujkami wyjeżdzasz, bo zaraz sie odgryzę.
To nie było spotkanie pasjonatów jak u nas, tylko tak na oko urodziny jakiegoś licealisty obsługiwane też na oko przez prywatną firmę, która pewnie za to wzięła trochę $$$, więc czemu ma za darmo korzystać z publicznego terenu, skoro nie robi tego charytatywnie, tylko dla własnego, prywatnego zysku?

To Radzia też musiałbys podjebac :wink:

Ufff, dobrze że my nie robimy już imprez bo też byśmy się łapali pod paragraf :stuck_out_tongue:

Edit. Mszaan nie ma sensu robić sobie wspólnych wrogów z tak błahej kwestii, zwłaszcza że:

  • koledzy też są z branży
  • nie robili (chyba) żadnych spin
  • mogą nam tak samo odbić piłeczkę.

No jak nie masz pozwolenia to oczywiście, chyba nie chcesz mi teraz powiedzieć, że organizowane przez Ciebie/Was różne zloty czy inne scenariusze są robione na totalnym nielegalu?
NO CHYBA, że to nie jest działalność komercyjna, tylko zlot pasjonatów a kasa, jak u Radzia, to rekompensata za wodę i materiały, to spoko.
Ale to CAŁKIEM INNY przypadek, niż paintball o którym mowa.