01.08.2021

Gdzie się strzelamy ?

  • Tartak
  • Warszewo 1
  • Krzekowo 2
  • Klucz
  • Prochownia
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 30.07.2021 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 16 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

W sumie nie wiem czemu oddałem głos w ankiecie, przecież wiem że i tak będziecie najebani po Żaglach 2021…

Herod, z tym to nie problem. Po imprezie walisz tak zwanego klina i jesteś jak nowo narodzony. Czym się strułeś tym się lecz :slight_smile:

Oficjalnie:
Wygrywa: KRZEKOWO 2
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o znacznikach trafień, znacznikach stron oraz POZBIERANIU PO SOBIE ŚMIECI!!!

PRZYPOMINAM O NOWYM PARKINGU PRZY LIDLU

Dzięki śliczne za dobra gierkę! Dzisiaj sporo się strzelało :smiley: pamiętajcie proszę jak dostaniecie - krzyczcie bo nie wiadomo czy jest minus czy nie.
Do następnego :v:

Było fajosko jak zawsze, pogoda fajna bo tak nie prażyło, wiele świetnych akcji i wymian plastikowego ognia.
Jak zwykle dzięki dla organizacji za fajną grę, flagi z masztami to naprawdę pomysł na medal, każda kolejna gra to potwierdza :slight_smile:.

Dodatkowo też dla przypomnienia, bo dzisiaj były o to srogie spiny, to:
“Dodatkowo wszyscy graczy używający repliki których moc przekracza 1.88J (450 f/s) zobowiązani są do posiadania przy sobie sprawnej repliki generujaca do 1.14J (350f/s).”

Czyli jak ktoś ma limitową “szturmówkę” nie musi posiadać, ani co z tego wynika używać na bliskich dystansach, boczniaka.
Wiadomo, kultura i dobra wola gracza to nie sypać z dwóch metrów serią w twarz, ALE de facto regulamin spotkań tego nie zabrania, o ile nie przekracza ww. limitu :slight_smile:.

W ogóle to krzyczta chłopy “DOSTAŁEM” a nie “DOSTAŁ”, bo potem nie wiadomo, czy to krzyczy gość w którego się pruje, czy że ktoś podaje swojej drużynie, że przeciwnik dostał :wink:

Diabeł, ładujemy do gazówki 0.4g i bez ogrodek. Zobaczysz jak szybko bedzie wprowadzony limit odleglosci. Ja juz za dlugo sie strzelam aby wierzyc w “zdrowy rozsadek” :stuck_out_tongue: