30.05.2021

Gdzie się strzelamy ?

  • Mosty
  • Tartak
  • Klucz
  • Krzekowo 2
  • Prochownia
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 28.05.2021 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 16 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Kiedy wyniki?

Chyba wygrało o jeden most za daleko :wink:

Jeżeli po strzelance będą chętni zapraszam na grilla do mnie na Leśniczówkę :slight_smile:


Proszę tylko o zabranie czegoś na grilla :mrgreen:

Oficjalnie:
Wygrywa: MOSTY
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o znacznikach trafień, znacznikach stron oraz POZBIERANIU PO SOBIE ŚMIECI!!!

Pięknie.


Ja jak dwa posty wyżej zapraszam po strzelance na grilla.

Panie, Panowie, inne stworki. Ze względu na brak doznań na dzisiejszej strzelance w Gorzowie, istnieje duża szansa że pojawię się w dniu jutrzejszym. Jednak idzie za tym małe spóźnienie z mojej strony. Koło 9 powinienem potwierdzić swoją obecność, przedzwonie do administratora. :wink:

UWAGA.
Przy wjeździe na miejscówkę może znajdować się zakaz wjazdu na teren leśny. Warto zwrócić uwagę by się nie wpakować przypadkiem i nie dać jakiemuś nadgorliwcowi pola do czepiania się nas.
Pozdro i do zobaczenia jutro

Ja bede plus dwie osoby :wink:

Regulamin spotkań nie działa

Regulamin i zasady obowiązujące na spotkaniach T.SZ. :slight_smile:

Dziękuję za organizację i uczestnictwo w strzelance, wyjątkowo długiej jak na nasze forum :wink:


Może zrobimy kolejne spotkanie, albo miesiąc single only, bez auto…

Było miło.

Był kiedyś pomysł zrobić na mostach CQB ale na pomyśle się skończyło

To od razu jeszcze bez snajperów, DMR i KMow… A w sumie to kulki też nie potrzebne :stuck_out_tongue_winking_eye:

Bez snajperów, dmr i kmów, marzenie :smiley:

I rps jak w palnym + reale :wink:

@Szczepan @Radzio - ktoś już zrobił wam zdjęcie w czasie pierwszych testów.

Było mega fajnie, dzięki za świetną grę. Mosty to b. dobra miejscówka w mojej opinii, niezmiennie od 10 lat bawi tak samo dobrze :slight_smile: ma wszystko - łatwe do rozpoznania punkty do zdobycia, gotowe okopy, ciekawy teren do wykorzystania w rozgrywce. #polecam :wink:

um4hBUL.png