02.05.2021

Gdzie się strzelamy ?

  • Prochownia
  • Klucz
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 30.04.2021 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

@Wayne, 05 to środa, mało kto raczej się pojawi. Palec ci się omsknął :wink:

Hahahah faktycznie :wink: dziekuje za czujność.

Fajne te głosowania, takie bez zbyt wielu opcji

Wypadły miejscówki, na których już się nie da grać ze względu na ilość cywili - to i zostało tyle, ile zostało.

Przez tą pandemię ludzie łażą po lasach jak jakieś dzikusy, zamiast prawilnie szlajać się w centrach handlowych wydając pieniądze, których nie mają, na śmieci, których nie potrzebują. Co za paskudne czasy.

Skoro oni przenieśli się do lasu, my powinniśmy przenieść się do galerii :thinking:

@Eber - słucham Twoich propozycji na nowe miejscówki, bo rozumiem ze masz kilka miejsc na ktróre udało Ci się dotrzeć w wolnym czasie tankując auto za swoje pieniądze i masz całe multum fotek z tych właśnie propozycji na miejscówki. Nie?? No tak zapomniałem najłatwiej jest marudzić :wink:

Kaboom tsssssss. I kolega zgaszony XD

Na dniach sprawdzę co tam na Dąbiu fajnego słychać, bo sporo się pozmieniało

Z miesiąc temu była tam strzelanka, jest spox :wink:

Będzie miał ktoś poratować niebieska i pomaranczowa opaską albo czymś co zds egzamin?

Z twoją ekipą na budynkach, czy normalnie?

Myślałem, że mowa o Osadzie Leśnej, a tobie chodzi o Dąbie przy torach najwidoczniej :wink: Jak ostatnio tam byłem to jest zbiorowisko opon, ale brak płotu i znaków teren prywatny. Za to teren z tyłu za drogą w stronę strzelnicy wygląda jak zawsze.

Panowie ja wielką prosbe mam generelanie padla mi ladowarka i nie doszla mi paczka kulek aktualnie za zaplata mialby ktos sprzedac jakies 0.36 i batke pozyczyc ? najlepiej bls

Jedzie ktoś może z Warszewa lub okolic Żelechowej, ewentualnie Niebuszewa i miałby wolne miejce?

Podpinam się do pytania wyżej, tylko że okolice placu Kościuszki. Miałby ktoś wolne miejsce?

Panowie potrzebuję waszej pomocy. W niewyjaśniony sposób zaginęła mi śrubka do magazynku modify która utrzymuje cały magazynek razem. Ponieważ sklepy są zamknięte jesteście moją ostatnią deską ratunku przed strzelanką. Czy ktokolwiek ma na stanie śrubkę z magazynku modify albo jakąkolwiek z tymi wymiarami ? wymiary: 5mm x około 2mm x szerokość otworu wydaje mi się 3 mm
Dzięki


Powinienem mieć, to wezmę Ci parę wymiarów dla pewności, przypomnij się jutro

Ja jadę praktycznie z Placu Kościuszki, wal na priv