18.04.2021

Gdzie się strzelamy ?

  • Tartak
  • Klucz
  • Wielgowo
  • Mosty
  • Krzekowo 2
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 16.04.2021 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Ja może wymyślam ale czy tylko dla mnie Krzekowo 2 to słaba miejscówka? Wszędzie drut kolczasty, sporo ludzi spacerujących i wgl?

Nie, nie tylko dla Ciebie.

Ale co poradzisz, niektórym się podoba.

Nie chciałem wyjść na marudę… bo generalnie staram się dostosować. No i sam fakt tego, ze w każdej chwili Wojsko powie wypad i trzeb robić wypad…

Ja po prostu nie lubię Krzekowa, przejadło mi się jeszcze w dawnych czasach Krzekowa 1 (które od tamtej pory wypadło w ogóle z ankiety, bo ruch jak na pl. Kościuszki w godzinach szczytu :wink:).
Niewątpliwą zaletą Krzekowa jest, mimo wszystko, łatwy dojazd komunikacją miejską (choć wbrew pozorom z przystanku do miejscówki jednak kawałeczek spaceru jest. No, ale nie 3km z pętli Podjuchy na Mosty, głownie pod górę…). A dla części graczy to ważki argument.

Co do wyganiania… nie demonizujmy. Gdzie indziej “wypad” powiedzą Ci leśnicy, policjanci, albo myśliwi (z myśliwymi akurat kiedyś nam się rzeczywiście tak trafiło…).

Ja nie ukrywam, że drugi raz z rzędu głosuje na krzekowo, bo mam tam 4 minuty autem, vs. 30 minut na Prochownię itp. :slightly_smiling_face: także zwykle lenistwo.

Nie, no z każdej miejscówki ktoś może nas kulturalnie wyprosić ale krzekowo to mimo wszystko teren wojskowy i prawdopodobieństwo ze akurat wojsko znajdzie się na tym terenie jest chyba wyższe niż to, ktoś ze spacerujących zadzwoni na policję czy coś no chyba ze jak to się kiedyś zdarzyło ktoś karze cywilowi „wypi****lać

Osobiście z dostępnych miejscówek preferuję tartak. Choćby dlatego że teren jakby wymusza dynamiczną rozgrywkę. Co do krzekowa. Jestem dwojako nastawiony. Teren mi się całkiem podoba, dojazd przecudny (15 min. rowerem), no ale wojsko. Widzę że wygrywa wielgowo więc będę musiał się dostosować… Kuźwa… Tam jest koszmarny dojazd jak pamiętam.

Wszystko ma swoje plusy i minusy .Taki sport wybraliśmy i trzeba sie z liczyć ze dojazd raz łatwy a raz trudny

Słuchaj szczulu zafajdany, jedna wiadomość do mnie to masz limuzynę pod sama chatą :smiley: tylko napisz i będę na zawołanie

Drogi @yodaz. Odezwę się do ciebie w momencie gdy będzie wiadomo co wygrało. Bowiem jak wygra Krzekowo 2 to wsiadam na rower :slight_smile:

@Konspirator, N.P.C - Wasze głosy nie będą brane pod uwagę. Temat poruszny na ostatniej strzelance na Wielgowie.

Jak wygląda sytuacja z parkowaniem na Krzekowie? Bezproblemowo można parkować przy działkach czy raczej parking przy lidlu?

Temat krzekowa jest taki: bedzie jakaś parówa na pododdziale alarmowym to wyśle chlopaków starhawkiem na objazd, bedzie normalny podoficer to nie będzie mu się chciało.
K2 nie jest złym terenem, ma duży potancjał ale wymaga na prawdę pomysłu na grę i przesuwania się z rozgrywką w rózne jego sektory.

Parkowanie na K2 wygląda tak: oficjalnie lidl ale giwery z pokrowców wyjmujemy na miejscu, koło dzialek była rok temu chryja przez śmiecenie i strzelanie wzdłuż drogi . Gdy tqktyczny nie robił strzelanek to kilka osob dogadało sie z przylegajacymi do drogi działkowcami i nie bylo problemów, ale co zasady to zasady.

Wielgowo bylo 2 tyg. temu teren spoko, ale w takim tempie znudzi się z nowu na cały rok dosć szybko.

Tartak jest za tydzień z scenariuszem na koniec miesiąca.

Może późno się wypowiadam, ale dobrym rozwiazaniem jest też klucz jako jeden z większych terenów na prawym brzegu.

Lekkie sprostowanie - za tydzien nie bedzie Tartak ale kawalek innego terenu kolo tartaku gdzie jeszcze sie nigdy nie strzelalismy.

Co do Wielgowa - nie jest tam teraz lyso po przycieciu krzakow rok temu ? Czy moze odroslo dookola okopów ?

Klucz jest spoko o ile zagramy bardziej w srodku lasu… trzeba tez sprawdzic czy na Kluczu jak na Mostach jest zatrzęsienie spacerowiczów czy jest raczej luzniej… Bo jezeli będzie jak na Mostach to bedzie przejeb…

Wczoraj spacerowałem po Mostach - jedna wielka wycinka drzew odpuście sobie to miejsce na ten i może przyszły tydzień.
Serce mi krwawiło jak patrzyłem co Lasy Państwowe tam robią, szczególnie że juz w zeszłym roku przetrzebili drzewostan

Up

Oficjalnie:
Wygrywa: KRZEKOWO 2
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o znacznikach trafień, znacznikach stron oraz POZBIERANIU PO SOBIE ŚMIECI!!!

Hi, is there anyone I could hitch a ride with? From Szczecin center? Cheers! /Wilk

Chętnie odkupie trochę 0.25, bez szaleństwa bo to tylko do boczniaka. 0.28 też mogą być. Jak coś to na pw. Do zobaczenia jutro!