21.03.2021

Gdzie się strzelamy ?

  • Tartak
  • Klucz
  • Wielgowo
  • Prochownia
  • Krzekowo 2
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 19.03.2021 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Panie i Panowie, uczulam wszystkich, by zabezpieczyli ubranie przed kleszczami. Dziadostwo już się pojawiło, ostatnio przytargałem jedną sztukę z Mostów. Polecam wielokrotnie wspomnianą na forum permetrynę, skubańce jej nienawidzą. Najprościej kupić taką w sprayu do psikania na psie futro (jest też wersja do rozpylania w powietrzu ale ma mniejsze stężenie), preparat Muszka bądź podobne będą najprostszym rozwiązaniem - chronić przed dziećmi i kotami. Psiknąć mundur na dzień przed strzelanką w dobrze wentylowanym pomieszczeniu lub najlepiej na zewnątrz i voila, kleszcz nie usiądzie. Mam na myśli leśnego kleszcza, nasz kolega Kleszczu jak wypije 1,5 piwa to usiądzie nawet na kolanka, ale to już zupełnie inny temat.

Bardzo słuszna obserwacja, Herod.

Ciepło się zrobiło, to i paskudy powyłaziły. A że mamy w społeczności sporo nowych graczy, pozwolę sobie przypomnieć stary temat o kleszczach.

Strzelanka, ta i kolejne, odbędą się?

Teoretycznie sportu amatorskiego nie zakazali wiec tak. Ale głos należy do Administracji i trzeba się dostosować

Przede wszystkim wszelkie ograniczenia wolnosci przemieszczania i życia społecznego prowadzone drogą rozporządzenia bez ówcześniejszego wprowadzenia stanu uwzględnionego w konstytucji (stan klęski żywiołowej, stan wyjątkowy, stan wojenny) są nielegalnie, a organy które karają za nieprzestrzeganie nielegalnych rozporządzeń same łamią prawo. Sądy wojewódzkie do których kierowane są sprawy, orzekają od ponad pół roku na niekorzyść organów państwowych.

Wiem o tym bardzo dobrze. Znajomy dostał mandat za otwarcie restauracji w kwietniu 2020. Odwołał się i anulowali nie zostawiajac suchej nitki na sanepidzie

No ale musial szlajac sie po sądach a tego chcemy uniknąć.
Jest ktoś chętny wziaść ewentualny mandat i sprawe w sądzie ot tak po koleżeńsku na klate ?
Strzelanka narazie nie jest odwolana.
Trzymać odstępny, przybijać żółwiki zamiast witania się normalnie i zobaczymy.
Umówienie się na spacer ze znajomymi do lasu nadal nie jest zakazane…

Jako „nowy” mogę wziac na siebie. Póki co sport amatorski nie jest „zakazany” wiec miejmy nadzieje, ze w niedziele się zobaczymy.

Oficjalnie:
Wygrywa: PROCHOWNIA
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o znacznikach trafień, znacznikach stron oraz POZBIERANIU PO SOBIE ŚMIECI!!!

Będzie miał może ktoś odsprzedać worek kulek 0.28g??

Będę miał G&G 0.28.
Dzwon jak będziesz na miejscu 797502642

Na miejscu sie nie da dzwonic co Brzydal juz raz przerabial.
Praktycznie zadna sieć nie ma tam zasięgu.

Aaaa ok. Już napisałem do niego na priv dogadać co jak :slight_smile:

Zerknij pw.

Jeśli ktoś ma problem z transportem to ruszam z alei Piastów, mam 4 miejsca :wink:
Pytanko czy będzie ktoś miał oznaczenia drużynowe? Chętnie kupię :confused:

Dzięki Mario, skorzystam.


GP Deformest w ilosci 3 spózni się z przyczyn niezależnych. Będziemy chwilę po odprawie.

ale ostatnia runda na 12 osób była dobra =D

Status update:
Było 31 masek - gralismy w pelnym składzie dwa razy trzy flagi na przekoszone - od drogi, skarpe na górce, wąwóz oraz górke w kierunku starej prochowni. Teren był bardzo trudny dla atakujących, obie rozgrywki trwały po ponad godzine. Ale jak dla mnie - bardzo fajnie sie gralo, nie było za duzych przestajów.

Co istotne - mimo ze ludzi po głownej drodze kręciło się dużo tylko raz przerwalismy rozgrywke jak przechodzili - calosc czasu gralismy w lesie gdzie nikt sie nie krecil. Jak dla mnie prochownia najlepszym terenem na rozgrywki w czasach covida - brak ciaglego okrzyku Cywil jak na Mostach.

Istotna uwaga - jak ładujecie sie na fladze jako trupy - kamizelka nie jest czyms opcjonalnym. Macie sie oznaczyc poki sie nie respniecie i nie skonczycie bo bylo mylenie atakujacych trzema trupami ładującymi magazynki a za nimi i obok obrońcy.

Ogólnie dzięki wszystkim za przybycie.