07.03.2021

Gdzie się strzelamy ?

  • Mosty
  • Klucz
  • Panorama
  • Wielgowo
  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 05.03.2021 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

@Bonzo23344 zgodnie z regulaminem głosowania TS twój głos nie będzie brany pod uwagę.

“4.Głosować może każdy użytkownik który przedstawi się zgodnie ze wzorem w odpowiednim temacie w odpowiednim dziale i ustawi sobie awatar.”

Oficjalnie:
Wygrywa: KRZEKOWO 2
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o znacznikach trafień, znacznikach stron oraz POZBIERANIU PO SOBIE ŚMIECI!!!
Przypominam że parking jest na Lidlu i z racji tego proszę o nie afiszowanie się z replikami etc.

Niestety nie będzie mnie.

Miłego zabawy!

A nie tam na działkach wyżej? Ostatnio tam parkowaliśmy… :question:

A i jak coś to mam miejsca w samochodzie, mogę zabrać z okolic Osowa, Warszewa, Chopina, Niebuszewo, Głębokie i z okolic obok

Ja odpadam jednak.

Mógłbyś podebrać mnie z Głębokiego?

Numer do kontaktu: 575919397

Nie parkujemy przy działkach. Paking przy sklepie i dalej z buta. NIE ROBIC boruty przy działkach bo znowu powiadomią wojsko i zostaniecie przepędzeni.
Mnie jutro nie ma.

Czy któryś Moderator się wybiera jutro na Krzekowo?

Nie będzie mnie. - praca.

Cześć mam pytanie do adminów/moderatorów terenowych , czy istnieje możliwość przyprowadzenia przeze mnie “obserwatora” na strzelankę ? Była by to osoba tylko oglądająca nie ingerująca w grę, ubrana w kamizelkę odblaskową (te od trafień) miała by też oczywiście okulary ochronne.

Jeśli tylko będzie w kamizelce i okularach to nie będzie problemu. Jak jeszcze weźmie aparat to jak znam ludzi szczęśliwi będą :slight_smile:

Dzięki za odpowiedź :slight_smile:

Ja na 95% jestem

@Mikołaj Olejniczak
Obserwator może być tylko minimum okulary, dobrze by było kamizelka odblaskowa.

I jeszcze…
Uzupełniając wypowiedzi które były tu wcześniej:
1. Nie rozkładać replik i nie ładować się pod lidlem, ani przy działkach
2. Kiedyś parkowaliśmy przy działkach, teraz tego nie robimy
3. Zbierać, ładować się i ogarniać będziemy w lasku za działkami

Jakiś dłuzszy czas temu, rozmawiałem prywatnie z jednym z działkowiczów i stwierdził, że akurat jemu nie przeszkadza parkowanie aut na tej drodze i parkingu po lewej. Za to bardzo przeszkadzają rozsypane kulki, śmieci po batonikach i napojach, strzelanie wzdłuż drogi.

Kochana adminisracjo i moderatorzy, wszystko idzie z ludźmi dogadac, tylko trzeba mieć dontego chęci.

Imho jesli odpuścić sobie przestrzeliwanie replik na drodze i pilnować czystości po sobie, nie byłoby problemu z parkowaniem na drodze wzdłuż strzelnicy i działek

Nie bedzie mnie.

Nie będzie mnie

Dzięki za gierkę panowie. Było przyjemnie pomino paru wpadek i cywili. Do następnego :slight_smile: