28.02.2021

Gdzie się strzelamy ?

  • Tartak
  • Klucz
  • Wielgowo
  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 26.02.2021 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Rozumiem że głosujący na Krzekowo 1 nigdy sie tam nie strzelali i wygląda to mniej więcej jak puste pole ? ;p
To na Krzekowie 2 sie strzelamy bo tam jest cos wiecej niz pare sosen na krzyż i nie ma aż tylu spacerujących ludzi…

Mało to „profesjonalne” ale za Twoja rada zmieniłem n tartak.

Ciężko z dojazdem jest na tartak

Ciężko jest z dojazdem na ten tartak

No właśnie tak patrzyłem ze pomimo iż dojazd jest teoretycznie pod sam tartak to parking kilometr od miejscówki…

Ja na przykład nie mam auta, dla mnie to by była godzina jazdy autobusem i do tego przechadzka z przystanku 7,5km.

Od przystanku autobusowego Klucz-Autostrada masz 2,7 km do parkingu. Albo 2,9km do miejscówki, jeśli nie idziesz przez parking.
Godzina autobusem - to się mniej-więcej zgadza.

Nb. z przystanku Podjuchy - Pętla masz 3,2km do Mostów, i 3,9km do Prochowni (w rejon, gdzie graliśmy ostatnim razem). Choć zdaje się, że ostatnio jakiś autobus chodzi w niedziele, do przystanku na Falskiego, czyli masz o 1,2km bliżej. A, i to pod górę.

Nie chcę Cię zniechęcać, ale tak się sprawy w tym hobby przedstawiają. Tylko do Krzekowa jest łatwy dojazd autobusem, i tylko kilometr marszu z przystanku do Krzekowa 1 (na którym w sumie nie pamiętam, kiedy graliśmy).

Widzę trzy opcje:

  1. Załatw sobie samochód, albo
  2. Umów się z kimś na podwózkę, albo
  3. Zaciśnij zęby, przyjedź autobusem tak blisko, jak się da i pójdź na miejscówkę piechotą.

Bo jeśli żadne z powyższych, to pozostanie Ci zrezygnować z tego hobby.

I żeby nie było: ja przez parę lat dojeżdżałem autobusami i chodziłem piechotą. Na Tartak, na Mosty, na Prochownię, i parę innych miejscówek. Wiem, że się da.

Jasne tylko dlaczego np. Parking jest oddalony o kilometr od miejscówki? Bo tyle pokazuje mapa. A droga wiedzie pod samą miejscówkę…

Bo tam, gdzie jest parking, jest jedyne sensowne miejsce do zaparkowania.
Takie, w którym jakoś zmieści się kilkanaście samochodów.
Fakt, parkujemy tam od nastu lat, jeszcze jak graliśmy na Bunkrach (obecnie strzelnica STSu) i w ich okolicy, więc to też trochę kwestia przyzwyczajenia.

Przy asfaltówce nie za bardzo jest gdzie zaparkować, a dalej jest gruntowa, leśna droga do samej miejscówki. Bez miejsca na parkowanie, i, o ile dobrze pamiętam, z zakazem wjazdu.

Jeśli znajdziesz lepsze miejsce do parkowania w tym rejonie, bliższe miejscówki Tartak, to jestem pewien, że mnóstwo ludzi się ucieszy.
Ale wiesz - palcem po mapie nie załatwia sprawy. Trzeba pojechać i obejrzeć teren.

Bo jest zakaz wjazdu do tej części lasu a my respektujemy zakazy.
Tak samo nie wjeżdżamy już na Prochownie - bo pojawił się znak zakaz wjazdu.
Na mostach jest oficjalny parking gdzie można dojechać, na Kluczu parking też się zmienił i parkujemy w miejscu gdzie jeszcze można dojeżdżać.

A parking musi być odpowiednio duży żeby co najmniej 10-15 aut miało szanse zaparkować.
Stąd na tartak - jest dość oddalony.

Nota bene też trzeba się ładny kawałek z parkingu na miejscówkę przespacerować.

„Na Prochownie nie wjeżdżamy”
Na pewno? Czy mi się tylko wydaje ze w zeszła niedziele jakieś 20 aut wjechało?

Na pewno. Sprawdź na mapie, gdzie jest miejscówka “Prochownia” i przypisany do niej parking.

To nie jest to miejsce, w którym byliśmy w ostatnią niedzielę. Właśnie dlatego jeden kolega w temacie o tamtej grze miał (słuszne IMO) pretensje, że miejsce zbiórki jest błędnie oznaczone (bo oznaczony jest stary parking, z czasów, zanim na prowadzącej od niego drodze pojawił się zakaz wjazdu. I miejscówka z “bunkrami na Prochowni”, która chyba się towarzystwu nieco znudziła… plus od aktualnego parkingu jednak trzeba do niej trochę iść).

Zasady ze służbami leśnymi, w skrócie, są takie: jak jest utwardzona droga (asfalt, bruk) - nikt się nie przyczepi.
Jak wjedziesz na gruntową, to Straż Leśna może Ci pogonić kota.

Czekajcie… czy ja dobrze rozumiem ze narzekacie na to, ze wybierajac sie “na Airsofty” (nota bene aktywnosc fizyczna) trzeba przejsc z parkingu na teren miejscowki? Moze zacznijmy sie strzelac przy samochodach? Nie, lepiej. Przy McDonald’s na Slonecznym. Czekajcie, to za daleko… Spotkajmy sie na Call of Duty. Takie cardio mozna zrobic w Warzone, ze airsofty wymiekaja.

Jezeli dla Was za duzym wysilkiem jest przejscie 1-2km to proponuje wieczorem spacer 20-30min jakims truchcikiem albo po prostu przejsc sie zamiast do zabki po chipsy. Wstancie od tych komputerow. A jak nie macie miejsca na swiezym powietrzu to proste cwiczenia w domu. Zawsze jest wyjscie. Nie kazdy jest wysportowany i nie kazdy jest w stanie biegac, ale trzeba walczyc o swoje zdrowie. Ile starczy sil. Nie masz sily przejsc w 10min na miejscowke? Wyjdz 10min przed reszta i zrob sobie przerwe w polowie.

Co do Prochowni to nie strzelalismy na niej w zeszla niedziele. Strzelalismy sie obok parkingu na prochownie. Na prochownie idzie sie 5-10min.

P.S.

Kolege co jezdzi autobusem podziwiam, bo sam kiedys kroczylem ta sciezka. Trzeba miec duzo samozaparcia i checi :slight_smile:

Jakby co to ja jedną osobę mogę zgarnąć samochodem (o ile wróci z warsztatu, ale raczej powinien) :wink:
tak nawiasem, to dojazd na parking przy tartaku jest w miarę spoko, czy dziura na dziurze?

Jest w porzadku. Jakosciowo podbiega pod ten na mosty.

Panowie i Panie,
Trochę się zasmuciłem czytając wasze posty. Bo za daleko, bo trzeba przejść x metrów do miejscówki, bo nie mam auta które mnie dowiezie pod sama odprawę, a dlaczego parking jest tu a nie tam. Same gorzkie żale i „roszczenia”… przepraszam za słownictwo, to wez się jeden z drugim ogarnij zobacz co dojeżdża z zditm najbliżej, napisz tego cholernego posta ze szukasz transportu, ze masz propozycje lepszego parkingu bo byłeś na sobotnim spacerze i znalazłeś lepsze miejsce żaby zostawić auta czy miejsce żeby się postrzelać, ale nieeee wole poczekać aż ktoś zrobi to za mnie i poda mi na tacy. Oznaczenia na jedno ramie wystarczy może przejdzie, nie cholera nie przejdzie, kamizelka eee zapomniałem ktoś mi pożyczy, nie pożyczy bo każdy ma dla siebie… sorry ale ręce opadają do samej ziemi. Proszę was weźcie się w garść i ogarnijcie bo potem przekłada się to na jakość gry bo jeden z drugim nie słucha i gra o fragi. Każdy z nas kiedyś zaczynał i jeździł zditm albo potrafił zorganizować sobie transport w zamian za taktycznego kebaba, wymienialiśmy się numerami naprzyszlosc żeby nie było co tydzień problemu z dojazdem ect… proszę was OGARNIJCIE SIĘ!! I nie bądź jeden z drugim ciepła klucha co na insta wrzucę 100 fotek w szpeju z podpisem us navy specjał super forces seals i przyrosła do komputera tylko miejcie w sobie trochę sprytu, pokażcie ze macie jaja i potraficie logicznie myśleć. A jeżeli jest to dla was problem modelarstwo czy szachy tez są fajnym hobby :wink: tyle z mojej strony do zobaczenia na odprawie.

Trochę racji masz. Dojeżdżam z Polic i transport mam zorganizowany.

Co do parkingu. Po prostu zapytałem bo przekładałem sobie miejscówki i naszła mnie rozkmina. Nie mam problemu aby się przejść.

Do zobaczenia💪🏻

Ty chyba głodny jesteś… ];->