21.02.2021

Gdzie się strzelamy ?

  • Warszewo (nowa miejscówka)
  • Prochownia
  • Tartak
  • Klucz
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 19.02.2021 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ[/coldsor]
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Panowie i Panie,
spotkanie odbędzie w ścisłym reżymie sanitarnym chciałbym prosić wszystkich o punktualne stawiennictwo się na odprawie z zachowanie dystansu pomiędzy innymi graczami (2 metry odstępu) i utworzenie 2,3,4 rzędu w zależności od ilości osób które pojawią się na niedzielnym spotkaniu, jako administracja mamy kilka propozycji na rozgrywki, które będą łatwe i przyjemne. PROSZĘ ABY WSZYSTKIE OSOBY NA ODPRAWIE WYPOSAŻONE BYŁY W MASKECZKI, SZALOKOMINIARKI, PRZYŁBICE, PÓŁPRZYŁBICE, jednym słowem tak jak mówi rozporządzenie mają być zakryte usta i nos. OSOBY NIE STOSUJĄCE SIĘ DO ZALECEŃ I NASZYCH PRÓŚB NIE ZOSTANĄ DOPUSZCZONE DO GRY I W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM POŻEGNANE.

A gdzie dokładnie ta nowa miejscówka? :smiley:

@Grab - dokładnie tam gdzie stare Warszewo 1 tylko jedziesz tą asfaltową drogą do samego końca, asfalt się skończy będą kocie łby jedziesz dalej i dojedziesz do ogromnego skrzyżowania gdzie zobaczysz grono dziwnie ubranych ludzi z pistoletami na plastikowe kulki, dzisiaj wieczorem zaznaczę na mapie dokładne miejsce parkingowe i teren rozgrywki.

W niedzielę zapowiada się piękna pogoda :wink: 12 stopni zero opadów . Miejmy nadzieję że będzie sprzyjać .

Na dzień dzisiejszy +13 wg google :slight_smile:
@Wayne poproszę o wykreślenie nieaktywnej miejscówki na Dobrej.

@Konik - done, dziękuję za czujność :slight_smile:

Hej!

Byłaby opcja zabrać się z kimś z centrum? Mój kom jak coś 797502642

Dopinam się do pytania . Ma ktoś wolne miejsca i jest skłonny do podwózki ?

Bezrzecze/zawadzkiego jak ktos chce moge zabrac

Swoją droga może lekko nie na temat.

W ASG „bawić” zacząłem się Max miesiąc temu. To tak odskocznia od codziennej walki z choroba, a i sposób na aktywność :slight_smile:

Przez dłuższy czas sporo czytałem, oglądałem itp. Ale wiadomo praktyka czyni mistrza.

Tak prośba do bardziej doświadczonych kolegów. Jeśli hmm rzuca Wam się w oczy, ze coś robię nie tak proszę zwróćcie mi w miarę możliwości uwagę. To dla mnie zawsze nauka.

Od ponad 10 lat poważnie choruje. Wcześniej zawodowo grałem S piłkę nożna ale nowotwór mózgu pokrzyżował wszystko. ASG i spotkania tu organizowane serio dają mi możliwość choć ten jeden dzień nie myśleć o problemach.

Także jeśli mogę liczyć na Wasze doświadczenie i rady z Góry dziękuje. Jedynie mogę napisać, ze będę Je brał do serca.

Do zobaczenia :v:t2:

Panowie i Panie,
Niestety z przykrością muszę stwierdzić fakt iż musimy przenieść nasze spotkanie na miejscówkę: PROCHOWNIA.
Powodem zmiany miejscówki jest nieprzejezdna droga do Warszewa, w dniu wczorajszym byłem osobiście na miejscu aby oznaczyć na GPS miejsce parkingowe i teren gry niestety nie udało mi się dojechać ponieważ droga po roztopach jest doszczętnie zalana i nie podjąłem ryzyka zalania silnika. A więc co następuje:

Oficjalnie:
Wygrywa: PROCHOWNIA
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o znacznikach trafień, znacznikach stron oraz POZBIERANIU PO SOBIE ŚMIECI!!!

Ehhh kurła a już miałem nadzieję na jakąś nowinkę :slight_smile:
Przynajmniej Stefan się ucieszy :laughing:

@Arek - spokojnie co się odwlecze to nie uciecze :slight_smile:

A taka ładna była, amerykańska, szkoda… :wink:

Będzie opcja żeby zabrać dwie osoby ze słonecznego lub okolic. Ewentualnie nawet z podjuch już tylko żeby nas podrzucić na miejsce docelowe. Z góry dziękuję i zostawiam numer telefonu żeby się dogadać 532 314 071

To jutro strzelamy się na PROCHOWNI :wink:

Do zobaczenia :smiley:

Ja i Grab niestety się trochę spóźnimy

Panowie, jest zaraz 10 a tutaj nikogo niema xD nie było mnie prawie rok , nastawiłem się na strzelanie i zostałem wydymany