14.02.2021

Gdzie się strzelamy ?

  • Klucz
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 12.02.2021 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ[/coldsor]
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Panowie i Panie,
spotkanie odbędzie w ścisłym reżymie sanitarnym chciałbym prosić wszystkich o punktualne stawiennictwo się na odprawie z zachowanie dystansu pomiędzy innymi graczami (2 metry odstępu) i utworzenie 2,3,4 rzędu w zależności od ilości osób które pojawią się na niedzielnym spotkaniu, jako administracja mamy kilka propozycji na rozgrywki, które będą łatwe i przyjemne. PROSZĘ ABY WSZYSTKIE OSOBY NA ODPRAWIE WYPOSAŻONE BYŁY W MASKECZKI, SZALOKOMINIARKI, PRZYŁBICE, PÓŁPRZYŁBICE, jednym słowem tak jak mówi rozporządzenie mają być zakryte usta i nos. OSOBY NIE STOSUJĄCE SIĘ DO ZALECEŃ I NASZYCH PRÓŚB NIE ZOSTANĄ DOPUSZCZONE DO GRY I W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM POŻEGNANE.

Prosili byśmy też o ogólną dyscyplinę i organizację by stając na zbiórce była względna cisza i przygotowanie do odprawy 2 metry dostępu mogą spowodować że na końcu szyku nie będzie słychać - chyba że każdy zachowa ciszę.
Warto też wziąć pod uwagę takie rzeczy jak to że osoby niepełnoletnie powinny stanąć z przodu by ułatwić czynności z nimi związane i tak dalej.

Miło czytać taki post.

Jestem tu tak na prawdę nikim ale wydaje mi się, ze każdemu z Nas zależy na powrocie do względnie normalnego funkcjonowania. Maski, odstęp zostaną jeszcze na długo i trzeba z tym żyć. Lepiej chyba tak co weekend spędzić miło czas niż bez maski siedzieć w domu.

A teraz troszkę prywaty. Czy ktoś z Centrum byłby miły i zabrałby mnie ze Sobą? Dorzucę do paliwa oczywiście.

Do zobaczenia :muscle:t2::v:t2:

Nie mogę się doczekać. Taki prezent na walentynki… aż łzy się zbierają…

Akurat ostatnio zrobiłem film z zeszłorocznej zbiórki przed strzelanką, tak to wyglądało wtedy:

Pogoda nie rozpieszcza, ale wielu osobom pewnie brakowało strzelanek - będzie kolejny rekord? :sunglasses:

@Kojot - lepiej bym tego nie mógł zaprezentować :slight_smile:

Proszę wszystkich o zapoznanie się z materiałem i zastosowanie go w praktyce podczas niedzielnej odprawy.

Bardzo fajnie, że będzie strzelanka, długo na to czekałem. Przy okazji szukałbym ewentualnego transportu z okolic Niebuszewa (Stara cegielnia/przyjaciół żołnierza/komuny paryskiej/Kołłątaja) Jeśli ktoś miałby miejsce i mógłby mnie podwieźć zostawiam numer do kontaktu 516480057
Mój transport nie jest jeszcze pewny więc na wszelki wypadek chciałbym mieć opcję na wszelki wypadek :smiley:

Będę jechał z centrum. Mogę zabrać dwie osoby. Tel. 887 067 236

Mnie jednak nie będzie

Moge zabrac ze 3os, jade z bezrzecza, badz po drodze z trasy z zalacznika.

Jakby coś, to mój post już nieaktualny. Mam komplet miejsc. Mam jeszcze jedno pytanko. Coś się zmieniło w oznaczeniach drużyn, czy dalej oznaczeni (niebiescy) i bez oznaczeń? Mam tylko niebieskie taśmy.

@M.RM - niebiescy i pomarańczowi. Aczkolwiek kocur miał swojego czasu na sell oznaczenia.

Dzięki, odezwałem się do niego.

Nie mam oznaczeń na sell. Skończyły się i narazie nie planuje uzupełniać.

Mam jeszcze jedno wolne miejsce, będę jechać przez Niebuszewo i centrum, jak ktoś chętny to niech napisze na 601245638, pozdro

Kurcze może wyjść jednak że nie będzie mnie… :frowning:

Mnie nie będzie jednak jakby co

Jednak będę

UWAGA!

Przewidujemy zaplanowaną rozgrywkę więc punkt godzina 10:00 zaczyna się zbiórka i po jej przedstawieniu zaczynamy rozgrywkę. Nie czekamy na spóźnionych.

Tryb to takie trzy linie / konwój.

Czerwoni atakują z respa oznaczonego pełną czerwoną kropką i mają nieograniczona ilość respów.

Niebiescy bronią linii poprzez bronienie flagi która jest zaznaczona niebieskim kółkiem z białym wnętrzem.
Gdy gracz niebieski zostanie trafiony po raz pierwszy na np. pierwszej fladze musi iść się zrespić na fladze numer 2. Jeśli znowu dostanie moze iść się zrespić na kolejną flagę numer 3. A jesli znowu dostanie może się respić juz tylko na respie niebieskich oznaczonych pełnym niebieskim kółkiem.
Gdy czerwoni zdobywają flagę wszyscy obrońcy mają 5-10 min i muszą zejść z pierwszej linii wycofać się na drugą i jej bronić (żeby wyeliminować problem z zamulaniem rozgrywki przez kilka osób zakopanych pod śniegiem) po czym respawn czerwonych przenosi się na miejsce dopiero co zdobytej flagi co powoduje że czerwoni mają coraz bliżej do atakowania.

Takie ustawieni rozgrywki zapewnia, że:

  • nieważne czy jesteś niebieski czy czerwony grasz cały czas bo wszyscy mają nieograniczonego respa
  • obrońcy maja trudniej ponieważ jest coraz dalszy resp. To symuluje coraz dłuższe posiłki.
  • czerwoni nie muszą latać ciągle na pierwszego respa bo na tą 3ciaflagę na prawdę jest kawałek


    PRZYPOMINAMY że parking znajduje się od strony “Łuk „Szczecin Floating Garden””.
    Mapa miejscówek ASG - TaktycznySzczecin.pl – Google My Maps