18.10.2020

Gdzie się strzelamy ?

  • Krzekowo 2
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Panorama
  • Wielgowo
  • Klucz
  • Prochownia
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 16.10.2020 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Panowie głosujący na Krzekowo, zdajecie sobie sprawę że to nie park ani las, więc maseczki będą obowiązkowe cały czas? :slight_smile:

Arku, a czym jest w takim razie krzekowo jak nie lasem w granicach poligonu wojskowego? Nie jest to teren miejski, nie jest to park ani skwer. Jest to las i pas taktyczny.
Poza tym kto Ci przyjedzie i da mandat za nie przestrzeganie przepisu który nie ma umocowania prawnego w ustawie?

Nie wiem czym jest Krzekowo, podejrzewam że terenem zielonym, czyli ni to las, ni to park. Wiem za to że nie mam ani sił ani czasu ganiać się po sądach i udowadniać że nie jestem jeleniem :slight_smile:

To już Ci odpowiadam: jest to las, teren poligonu w obrębie puszczy wkrzańskiej

Poligonu - teren zamknięty zakaz wstępu teren wojskowy = mandat a może i lepiej, upewnij się co to za teren

Panowie, strzelacie sie na terenie krzekowa od kiedy dinozaury dostały repliki do rąk i nagle przy paranoi szerzonej przez nieudolny rząd boicie się tam strzelać? Trochę to głupie złudzenie terenem zakrywać tematami zastępczymi byle tam nie iść. Nikt was nie zmusza by tam się strzelać. :slight_smile:

Tutaj nie chodzi o to, że ktoś będzie marudził, że nie ma transportu na dalsze miejscówki - nie chodzi też o sprawność w działaniu rządu - a stricte o to, czy będzie masowe wypisywanie kwitków, czy nie. Bo wątpię, że będziesz obrońcą całej grupy jeśli się coś takiego stanie.

Szkoda że ankieta nie jest obowiązkowa dla wszystkich którzy chcą jechać, tak to by było wiadomo ilu ludzie przyjedzie. Teraz trzeba będzie spóźnialskich odesłać do domu.

  1. Na teren wojskowy policja nie ma wstępu A pododdział alarmowy rusza się tylko jak ktoś zadzwoni z skargą.
  2. To ilu nas będzie nie gra roli jeśli nie będzie info publikowane :wink:
  3. Czy bedzie ktoś z bombą lub innym sprzętem do urozmaicania gry?

Brzydal rozumiem ze piszesz sie jako org i jakby jednak cos sie spierdolilo to placisz mandat za organizacje zgromadzenia ponad 25 osob i babrasz sie z tym w sądzie ?

Tylko według prawa to nie jest zgromadzenie.
(Przynajmniej ja tak to rozumiem) Art. 3. 1. Zgromadzeniem jest zgrupowanie osób na otwartej przestrzeni
dostępnej dla nieokreślonych imiennie osób w określonym miejscu w celu odbycia
wspólnych obrad lub w celu wspólnego wyrażenia stanowiska w sprawach
publicznych.

2. Zgromadzeniem spontanicznym jest zgromadzenie, które odbywa się
w związku z zaistniałym nagłym i niemożliwym do wcześniejszego przewidzenia
wydarzeniem związanym ze sferą publiczną, którego odbycie w innym terminie
byłoby niecelowe lub mało istotne z punktu widzenia debaty publicznej.

Ale i tak wolał bym nie “ryzykować”

Czyżby administracja postanowiła wziąć sytuację na przeczekanie?? :smiley:

A tak pro po, to bomba będzie ale ta z Jodłowej. Nie wiem jak w tym wypadku kursować będą 75 i 67 (gdyby wygrało Krzekowo koniec końców). 8-12 może być problem z kursowaniem.

Ja sobie, wobec wszystkich tych gier i zabaw, podaruję jutrzejszy wypad na Krzekowo.

Kto chce jechać - niech jedzie i bawi się dobrze. A kto nie - to nie, i już :slight_smile:

Sytuacja wygląda tak że zazwyczaj głosuje około 40 % osób które później przyjeżdza na strzelanke.
Więc nie ważne jak będziemy liczyć - na Krzekowie wszyscy się nie pomiescimy bo nie zamierzam ryzykować mandatu (a nie widze zeby ktos jeszcze z administracji pisał się na strzelanie).

Dlatego proponuje - wyjątkowo żeby w tym tygodniu były dwa miejsca na strzelania na raz:
Krzekowo - dla osób głosujących na Krzekowo,
Prochownia - dla osób głosujących na Prochownię,

Aby nie była przekroczona liczba 25 osób na każdej z miejscówek - dopiszcie prosze w temacie czy jednak będziecie czy nie.
Osoby które nie głosowały a chca przyjechac - niech tez napiszą jaki jest ich wybór.

Od przyszłego tygodnia sposób organizacji i wyboru miejscówek się zmieni. Jak - mam nadzieje że Wayne napisze.

ps. Chciałbym też - jeżeli nie będzie odpowiednio dużo ludzi na prochowni - pozwiedzać okolice i zobaczyć czy na południu też nie ma fajnego terenu do strzelania. Wschodnie ćwiartki nie oglądałem zupelnie …

Więc jak narazie - Prochownia:
Kocur,
Stefan.

Może konsultują kwestię z radcami prawnymi czy podpadamy pod zgromadzenia czy wydarzenie sportowe bez udziału publiczności :wink:

Żart, jeżeli ktoś nie wyłapał sarkazmu w tonie głosu.

:wink: Potrzebuję 15 osób do założenia związku religijnego - Kościoła Kompozytowej Kulki Airsoftowej. Spotkania modlitewne w każdą niedzielę na terenach zielonych.
Czasem w sobotę też.

Doktrynę się jeszcze dopracuje :wink:

Err piszę się na to :smiley:
Ale w tą niedzielę zostanę jeszcze ateistą i poobijam się w domu :wink: