11.10.2020

Gdzie się strzelamy ?

  • Krzekowo 2
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Panorama
  • Tartak
  • Wielgowo
  • Klucz
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 09.10.2020 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

A można prosić o dodanie treningu…?

Mam pytanko forumowiczów - czy bym była możliwość wynajęcia u kogoś repliki na grę? Bo mam kolegów krzyczy bym chcieli zacząć od nowa grę. I sprawdzić czy będą tu dalej rozwijać się w temacie asg w polsce

@Errhile - przepraszam ale nie zauważyłem waszego posta, niestety jak teraz cos zmienię w ankiecie to się wysypie i zresetuje… ale myśle ze osoby zainteresowane odnajdą wasz post w dziale treningi/szkolenia.

Ano, życie. :wink:

Jeśli ktoś jest chętny na otwarty trening z T.Ch można się jeszcze zapisać :slight_smile:
https://www.taktycznyszczecin.pl/viewtopic.php?f=24&p=69754#p69606

My byśmy bujnęli całą ekipą na krzekowo, bo do Tartaku nie będziemy raczej mieli jak dojechać…
Imho tartak jest ciekawym terenem, ale te 40km z pogodna to trochę daleko na niedzielną jebankę :wink:
Krzekowo jest prostsze pod względem logistycznym :wink:.

ale ile można Krzekowo i krzekowo dajmy ludziom trochę urozmaicenia i zagrajmy na jak że rzadko wybieranej miejscówce jaką jest tartak ( na dodatek dobra miejscówką )

Zgadzam się, że jest to dobra miesjcówka ale za razem najbardziej oddalona od centrum ze wszystkich a w dodatku najbardziej oddalona od parkingu.
Rozumiem, że krzekowo sie ludziom nudzi (bo ogrywany jest tylko mały wycinek krzekowa 2)
Ale z tych 2 miejsc ma szanse dojechać tam większą ilość nie zmotoryzowanych osób :wink:

Zgadzam się, wybierzmy do bólu oklepaną miejscówkę i zróbmy kolejną chujową strzelankę zamiast urozmaicać niedzielę i pograć w lepszej lokalizacji.

lepiej iść na ilość niż na jakość

Tylko trzeba rozumieć że nie każdy ma auto i czas żeby dojechać do dalekich miejsc…

I właśnie dlatego reszta forum będzie stale grać na tych samych miejscówkach? To może przestańmy się oszukiwać i wywalmy na stałe z ankiet oba Warszewa oraz Wielgowo.

Tylko Krzekowo 3!

Nie o to chodzi Herod. Napisałem, że teren tartaku podoba mi sie pod względem grywalnosci i urozmaicenia. Jedyną jego wadą jest odległość od centrum a potem odległość od parkingu.
Za tydzień chetnie pojadę na Tatrak ale w ten weekend mobilność całej mojej ekipy jest ograniczona do lewego brzegu Szczecina stąd wynika wybór.

Idzie przecież ogarnąć ciekawą/dynamiczną lub wymagającą rozgrywkę na całym terenie krzekowa 2. Miejscówka nie zamyka sie do terenu między piaszczystymi łachami, mozna sie przesunąć w lewo w cześć bardziej zalesioną itp.

W zeszłą niedzielę na wiskodzie rozegrano ciekawą rozgrywkę ktorą można po drobnych poprawkach umieścić w kazdym terenie. Jedyne co potrzeba to elektronika ktora była tam użyta…

Nie teren staje sie nudny bo jakoś w bydgoszczy od 5 lat strzelanki odbywaja sie na 2 terenach na zmianę. Tylko pomysłu na rozgrywkę brakuje.

Masz dobry pomysł (wiemy że potrafisz) to go przedstaw. :wink: ostatni na dobrej z kartami był na prawde spoko. (Tylko ten pamietam)

Co 2 tygodnie krzekowo :confused: chuj nie robota :frowning: nie chce się ruszac 4 liter i po płaskim i otwartym terenie chodzic :confused:

Lud chcę, lud ma! :slight_smile:

Mógłbym prosić o namiar na strzelanki na wiskordzie bo na forum nie widzę? Wpadłbym ponagrywać :smiley:

Ja tu tylko się odniosę do głosowań:
19.07.2020 Liczba głosów: 28, Nie będzie mnie 9; Panorama, 4; Mosty, 9
26.07.2020 Liczba głosów: 25, Nie będzie mnie 6; Krzekowo 2, 9; Krzekowo 3, 5
02.08.2020 Liczba głosów: 29, Nie będzie mnie 10; Wielgowo, 11; Krzekowo 3, 7
09.08.2020 Liczba głosów: 30, Nie będzie mnie 7; Prochownia, 16; Krzekowo 3, 6
16.08.2020 Liczba głosów: 24, Nie będzie mnie 7; Mosty, 11; Krzekowo 3, 5
23.08.2020 Liczba głosów: 24, Nie będzie mnie 8; Tartak 9; Krzekowo 2, 7
30.08.2020 Liczba głosów: 28, Nie będzie mnie 9; Krzekowo 2, 14; Prochownia, 4
06.09.2020 Liczba głosów: 26, Nie będzie mnie 5; Prochownia, 11; Mosty, 8
13.09.2020 Liczba głosów: 21, Nie będzie mnie 5; Klucz, 9;
20.09.2020 Liczba głosów: 31, Nie będzie mnie 16; Krzekowo 2, 11
27.09.2020 Liczba głosów: 23, Nie będzie mnie 5; Prochownia, 9; Mosty, 4
04.10.2020 Liczba głosów: 25, Nie będzie mnie 10; Mosty, 9

Na 12 ostatnich głosowań było łącznie 314 głosów

Prochownia: 51
Mosty: 41
Krzekowo 2: 41
Krzekowo 3: 23
Wielgowo: 11
Tartak: 9
Klucz: 9
Panorama: 4

  • 28~ losowe głosy które i tak by nic nie zmieniły, których nie spisywałem

217 głosów na miejscówki
97 na brak obecności
niestety nie mamy spisu frekwencji na każdej strzelance dla porównania :stuck_out_tongue:

Gdyby tylko każdy obecny na strzelance korzystał z forum i tego, że można głosować, to by to wyglądało pewnie inaczej. Czy więcej Krzekowa, czy więcej Wielgowa? Nie wiadomo… ale my, Polacy, chyba mamy to we krwi, że nie wykorzystujemy prawa do głosu.

Kojot na fb asg liga, :wink: