20.09.2020

Gdzie się strzelamy ?

  • Krzekowo 2
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Panorama
  • Tartak
  • Wielgowo
  • Mosty
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 18.09.2020 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Oficjalnie:
Wygrywa: KRZEKOWO 2
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypomizznam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o znacznikach trafień oraz POZBIERANIU PO SOBIE ŚMIECI!!!

Jeśli znajdzie się jakiś Janusz biznesu ze zbędnymi kulkami 0,25 chętnie odkupię z 500 sztuk po niekorzystnej dla mnie cenie.

Mogę ci odsprzedać :sweat_smile: :laughing: :laughing: tyle ile zechcesz

I panowie mam pytanko, gdzie dokładnie spotykamy się ? Bo będę pierwszy raz
Pozdrawiam

W pierwszym „komentarzu” masz poprawiona mapę, jak jedziesz autobusem to szukaj krzekowo 2 przystanek, jak samochodem to parking szukaj. Parking bodajże jest zaznaczony na lidlu ale jak zajedziesz lekko dalej jest zakręt po prawej na działki, tam na koniec parkuje się zazwyczaj. :wink:

Fajna gierka panowie. Dzięki :smiley:

Jak na pierwszy raz, jestem bardzo zadowolony z tej gry!) Dziękuję wszystkim😊