09.08.2020

Gdzie się strzelamy ?

  • Krzekowo 3
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Panorama
  • Klucz
  • Tartak
  • Mosty
  • Prochownia
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 07.08.2020 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Czy jakaś dobra dusza odsprzeda paczkę kulek .28g (G&G/BLS?)

Sprawa do załatwienia, paczka .28g G&G u mnie leży.

Biorę.

Chciałem przypomnieć głosującym na Krzekowo 3, że w ten weekend panować będzie upał, z kulminacją w niedzielę właśnie. W tym klimacie będziemy musieli znaleźć miejsce do parkowania, przejść się na miejsce gry i rozegrać choćby ze dwie gry, by ten dzień był cokolwiek warty. I chociaż granie na Prochowni lubię mniej więcej tak, jak wsadzanie fujary do pieca hutniczego, to jednak sądzę, że pod względem komfortu, w tym zacienienia jest lepsza niż Krzekowo 3. Rozważcie to proszę oddając swoje głosy. Pamiętajcie, że wśród naszej społeczności są osoby starsze, takie jak Szopen, które znajdują się w grupie ryzyka niesionego przez udar słoneczny.

Błękitną Straż proszę natomiast o rozpoczęcie odprawy równo o godz. 10, byśmy nie marnowali czasu. Będę na 90 %, mam przygotowany prosty scenariusz, który można rozegrać bez względu na ilość graczy i miejscówkę.

Proponuje rozegrać blisko skrzyżowania - a z następną rozgrywką iść już na właściwą prochownię.
Też powinienem być.

Pić wode i nie marudzić że ciepło.

Byłby ktoś w stanie podwieźć? Najlepiej z okolic gdańskiej/wyszyńskiego.

Herod ja nie jestem w grupie ryzyka w słoneczne dni wlewam do camela bimber 88% i sie nawet nie spocę,lata praktyki.2 promile to ja mam na trzezwo

Oficjalnie:
Wygrywa: PROCHOWNIA
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o znacznikach trafień, znacznikach stron oraz POZBIERANIU PO SOBIE ŚMIECI!!!

Mnie jednak nie będzie

Miałby ktoś wolne miejsce w aucie i zabrałby mnie po drodze z Pomorzan, pl. Kościuszki albo Podjuch?

Mnie jednak nie będzie

Nie obraźcie się ale chyba odpadam ze względu na pogodę jeżeli to nie próbę to widzimy się na następnej strzelance

Niestety, ale jednak nie dojade.

Jadę ze Stargardu, mogę kogoś zabrać.

Jaka pogodę jest dopiero 20 stopni przed chwila sprawdzałem 4km od Prochowni (rtęciowym termometrem)

ja i kozakov raczej nie damy radę przyjechać, miłej gry :confused:

Dziękuję Herod za przygotowanie scenariusza, dobrze się bawiłem.
Ukrop i wysuszone listowie premiowało kamperkę i zdradzało atakujacych.
Szkoda że tak krótko graliśmy.

Podziekował było goraco zeajefanie