15.03.2020

Gdzie się strzelamy ?

  • Krzekowo 2
  • Warszewo 1
  • Waraszewo 2
  • Panorama
  • Prochownia
  • Mosty
  • Wielgowa
  • Klucz
  • Tartak
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 13.03.2020 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ[/coldsor]
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Zgarnąłby mnie ktoś z centrum jeśli strzelanka byłaby na prawobrzeżu?

Jeżeli chodzi o Prochownie.
Przypominam tylko że Krygiera jest zamknięte i nie wiadomo czy do niedzieli nie zamkną skrzyżowania ul. Granitowej z Krygiera, wiele osób może mieć problem z dojazdem bo tylko przez Centrum a z tego co wiem mają zamykać też skrzyżowanie granitowa/marmurowa. Mnie to zbytnio nie dotyczy ale niektórzy autostradą żeby jechać mogą mieć problem z brakiem samochodu.

Skąd te info? Zamknęli Krygiera, o skrzyżowaniu nic nie pisali

Znajomy w tym pracuje i takie są plany ale co z tego wyjdzie to nie wiadomo

Skrzyżowanie będzie zamknięte jak porobią bypassy i zabiorą się za batalionów chłopskich.

nie zamkną tego skrzyżowania, a jeśli już, to będą zrobione objazdy. Twój znajomy ma ch…we info :wink: niech się zastanowi, jak przy zamkniętym skrzyżowaniu dojeżdżałby ktokolwiek do Niklowej, na której jest zlokalizowane co najmniej 5 firm :wink:

Czy zważają na obecną sytuację związaną z koronawirusem, i prośbą od ministra zdrowia na ograniczenie imprez zbiorowych i tym podobne, niedzielna strzelanka odbędzie się?

Najwyżej jak ktoś kaszlnie lub kichnie zostanie na miejscu strzelanki już na wieki :slight_smile:

Arek
Albo pójdzie w jego kierunku salwa kulek :smiley:

Nie gramy w zamkniętych pomieszczeniach.

Jeśli ktoś źle się czuje - zostaje w domu.

Na odprawach się nie całujmy i zachowujmy większą niż zwykle “przestrzeń osobistą”.

Póki co nie dajmy się zwariować.

Prezes widzę że ty tam trzymasz chyba ta budowę w takim razie ;D

Nie, pracuję centralnie obok tej budowy. Jakby zamknęli dojazd do Niklowej, to by sam gość od mebli ich tam na widłach wyniósł, a co dopiero reszta

ja tam robię zapas ryżu i kurczaka w sobotę, przynajmniej na to liczę ze samego rana

Jako pracownik szczecińskiego Pogotowia Ratunkowego sugeruję, aby na jakiś czas odpuścić sobie niedzielne strzelanki. Nie sprawdzi się tutaj metoda “źle się czujesz - zostań w domu”. To, że jest to na otwartej przestrzeni i nikt się z nikim nie całuje też nic nie zmienia. Nie próbuję siać tutaj paniki. Trzeba pamiętać, że to my jako społeczeństwo mamy wpływ na rozprzestrzenianie się wirusa.

W związku z narastającym zagrożeniem zarażeniem COVID-19 niedzielne strzelanki oraz wszelkie scenariuszem pod patronatem Taktyczny Szczecin zostają zawieszone do odwołania. Prosimy o wyrozumiałość i kierowanie się przede wszystkim własnym i swoich bliskich dobrem :blush:
Widzimy się niebawem :fire:

Popieram :slight_smile:

Panowie, jestem Tu nowy aczkolwiek prośba do Was. Dbajcie o Siebie i Bliskich. Obyśmy wszyscy w niezmienionym towarzystwie spotkali się w przyszłości.