08.03.2020

Gdzie się strzelamy ?

  • Krzekowo 2
  • Krzekowo 3
  • Warszewo 1
  • Waraszewo 2
  • Panorama
  • Prochownia
  • Mosty
  • Klucz
  • Tartak
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 06.03.2020 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ[/coldsor]
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Chciałbym spytać czy ktoś z obecnych na strzelance mógłby pożyczyć mi lipo z t-connectorem. Z góry dziękuję!

Sorry za pytanie ale zaczynam dopiero. Krzekowo 3 to jest las? CQB? Ewentualnie gdzie ma forum mogę to sprawdzić?

Las. Sprawdzić to Sobie możesz wyżej klikając w “POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK”, a tu masz link: Mapa miejscówek

Dzięki! Kurczę chciałbym przyjść pierwszy raz ale jakoś się boje ze nie wiem ktoś mnie wyśmieje czy cos. A jutro kupuje M4 od specny to akurat na przetestowanie :slight_smile:

Nie ma co się bać nikt nikogo nie wyśmiewa ani nie wygoni.
Zapraszamy ^^

Słuchaj może będziesz mi w stanie kogoś podpowiedzieć albo któryś z chłopaków będzie mógł pomoc. Chce kupić M4 od specny. Ale wydać 700/800zl po czym uznać ze to nie dla mnie trochę bez sensu. Wiem jak jest, jestem nowy, teoretycznie nikt mnie nie zna osobiście choć trochę osób z widzenia na pewno ale nie z ASG.
Może ktoś kto będzie w niedziele byłby w stanie pożyczyć jakaś replikę. Odwdzięczę się flaszka jakaś lepszą :slight_smile:

Odnośnie mojego postu wyżej ktoś zaproponował abym wpadł nawet bez repliki zobaczyć jak to wyglada itp. Jedynie abym wziął ochronę oczu no ale to wiadomo. Nie będzie to problemem?

@Mario95PL - zapraszamy serdecznie nie zapomnij tylko o kamizelce odblaskowej jeżeli będziesz chciał wejść w pole rozgrywki. Co do wyśmiewania tak jak napisał kolega wyżej nikt z nikogo się nie naśmiewa ponieważ każdy kiedyś zaczynał przygodę z asg i był w tej samej sytuacji co ty :wink: wiec spokojnie :wink:

Jasne, kamizelka, okulary, ochrona twarzy naszykowane w razie co choć z moją klamką to dużo nie zdziałam

Mi ostatnio padl karabinek w czasie pierwszej rundy. Resztę przebiegałem z pistoletem i calkiem zajebiście mi szło :smiley:

@Mario95PL - na twoje konto leci 1 ostrzeżenie. To nie jest miejsce na tego typu posty, spam + offtopic. Dziękuję :slight_smile:

Oficjalnie:
Wygrywa: KRZEKOWO 3
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypomizznam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o znacznikach trafień oraz POZBIERANIU PO SOBIE ŚMIECI!!!

cześć Ja też zaczynam. jutro chcę przyjść zobaczyć. bez okularów. kiedy rozpocznie się gra, pójdę)))

Okulary obowiązkowe,przyadkowo rykoszetem też mozna dostać a oczy nie odrastają

@Dacota - nawet na odprawie zwracamy uwagę graczom aby mieli okulary ochronne na nosie, jeżeli chodzi o samą odprawę… za bardzo nic ciekawego nie zobaczysz ale oczywiście zapraszamy.

Mam prośbę. Czy posiada ktoś z was długi śrubokręt krzyżak? Jeśli tak to prosiłbym zabrać go ze sobą na jutro by mi pomóc wymienić sprężynę w replice. Z góry dziękuję :wink:

Dobra, mój pierwszy raz to falstart. Nikt nie przyjechał. Czekałem Prawie godzinę przy szlabanie i nic. Byłem głęboko w lesie i nic.

Szkoda ze nikogo nie było.

@Mario95PL - strzelanka normalnie się odbyła tylko należy poprawnie odczytać mapę :wink:

To już wiem​:joy: moja wina zatem. Choć nie byłem sam :see_no_evil: