16.02.2020

Gdzie się strzelamy ?

  • Dobra (TEREN ZIELONY)
  • Krzekowo 2
  • Krzekowo 3
  • Warszewo 1
  • Waraszewo 2
  • Wielgowo
  • Panorama
  • Mosty
  • Tartak
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 14.02.2020 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Zdajecie sobie sprawe ze Dobra jest bardzo otwartym terenem i jak wieje - to tam wieje na maxa ?
Lekka poprawka 3 m w bok na 50 m bedzie czyms jak najbardziej normalnym.

Ktos potrzebuje znacznikow ? To niech wezmie drobne.
Jakby co wezme flagi…

Jak zawsze mogę przelecieć przez słoneczne, Podjuchy i zabrać kogoś po drodze. Mam 4 miejsca

Ile za jeden znacznik?

1 zł jedna sztuka jednego koloru.
Zeby miec 2 komplety - 4 zł.

Oficjalnie:
Wygrywa: MOSTY
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypomizznam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o znacznikach trafień oraz POZBIERANIU PO SOBIE ŚMIECI!!!

Czyli, że przyjeżdżamy na parking 9.00-9.30(zależy od tego kto ile się przygotowuje, ubiera, kulki ładuje, fryzurę poprawia…) O godz. 10.00 stoimy w dwuszeregu i słuchamy co Org przygotował. 10.15 spadamy się bawić. :smiley:

Marzyciel :wink:

Odpadam

Jedzie może ktoś blisko krzekowa/pogodna?
Jeśli nie ogarnę sobie transportu, będę musiał odpuścić niedzielę.

Jak jesteś w stanie podjechać w okolice Castoramy na Gumieńcach to mogę Cię zabrac.

60 do cukrowej pod uniwerek
Jeszcze dziś na pw się zgadamy bo może Saszka coś nam ogarnie

Ktoś ma jakiś plan, żeby nie grać znowu 3 flagi albo 3 linie??

Obroma/atak górki po lewej od pierwszego mostu nigdy jak dotąd mi sie nie znudziło.Starzy wyjadacze pamietają jak do 14 atakujacy ja prubowli ją zdobuc,dodam ze graliśmy broniacy do wybicia

Nie po to kupiłem flagi Tęczowej Armii żeby mi tu taki element napływowy bez paprykażu we krwii plany psuł ;p
Trzy flagi jest Szczecińską tradycją, może i hujową ale tradycją ;p

Ktoś zgubił pomarańczowe oznaczenie (prawdopodobnie niebiescy) Jak coś to pisać do odbioru w niedziele :v: