26.01.2020

Gdzie się strzelamy ?

  • Dobra (TEREN ZIELONY)
  • Krzekowo 2
  • Warszewo 1
  • Waraszewo 2
  • Wielgowo
  • Panorama
  • Prochownia
  • Tartak
  • Klucz
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 24.01.2020 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ[/coldsor]
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Będzie ktoś z taśmami pomarańczowymi i niebieskimi na sprzedaż?

Obecnie przy zamowieniu w Taiwangun można sobie jedną wybrać gratis za symboliczną opłatą 2 grosze i dokupić drugą za 8zl.

Taśmy można w casto niebieski i pomarańczowy ducktape kupić dopuki nie zakupie opasek z rzepa.

Okej, Dobra jest jak Polska w filmikach Testovirona.
Ale grajmy w tym chlewie (jakim, to już wiedzą fani Testo), byle nie te cholerne trzy flagi, bo to przypomina I wojnę światową albo walki na wzgórzach Seelöw (dla niekumatych - Sowietom nie kończyli się ludzie, a szkopom kończyła się amunicja).
Dlatego proponuję ograć stary temat z Krzekowa, czyli bomba w jednym punkcie i rozbrajanie jej przez obie ekipy. Potem rozbrajanie przez jedną i podkładanie przez drugą. Oczywiście połączone z walkami o cyfry kodu na flagach. A na koniec ustawimy flagę na wzgórzu i większość będzie się tłukła z mniejszością.

Kupię magazynek do G36 (low, mid, obojętnie), jak ktoś ma to niech weźmie

Pojawię się.

Oficjalnie:
Wygrywa: DOBRA (Teren Zielony)
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o znacznikach trafień oraz POZBIERANIU PO SOBIE ŚMIECI!!!

Uczciwie ostrzegam ponieważ głosowałem, mogę rano nie odpalić bo mam urodziny i bede pił wóde

To radzę się zastanowić nad przyjazdem. Zerknij w regulamin.

Dlatego pisze że nie wie czy będzie :wink: Znając Abramsa, wypije na umur i nie przyjdzie XD

A po urodzinach taktycznego to się dopiero działo… :laughing:

Połówka na łeb to nei duzo ale tez nie malo,
Ma urodziny więc dziś pijemy a jutro jak nie będzie kaca giganta A budzik nas obudzi będziemy.

Dobra chłopaki to nie miejsce na spam, jak będzie będzie poranek taki jak powinien to będę, jak nie… to nie, wszystko.

A jak się koledze Cywilowi podobało?

Zaje… Super! :smiley: :stuck_out_tongue: Już wiem, że muszę kilka poprawek zrobić w replice :laughing:
I jednak nick/ksywka do zmiany… :unamused:

Ku mojemu zaskoczeniu bardzo fajnie spędzony dzień na Dobrej. Ostatnia strzelanka tam była niczym flaki z olejem, dzisiaj poziom był zdecydowanie lepszy. Można to podsumować jednym prostym obrazkiem :smiley:

Co graliscie ? Zeby wiedziec mniej wiecej co sie udawalo ?

Pierwsza gra była dm, całkiem przyjemnie.

Druga gra polegała na rozbrojeniu bomby.
Byly 4 ponumerowane flagi od 1 do 4.
Na każdej z flag była przyjlejona kartka z numerem, np. Flaga nr 1 miała kartkę z numerem 5. Trzeba było odwiedzić wszystkie flagi i ułożyć z niej kod na rozbrojenie bomby. Bombę mógł rozbroic tylko saper, który nie był w żadnej drużynie. Biegał sobie po mapie i tyle. Po odnalezieniu sapera, musieliśmy go eskortować w 3 osoby do bomby i rozbrajał pakę.

Kolejna grę zagraliśmy w standardowe 3 flagi, ale żeby urozmaicić to, stwierdziliśmy że nie warto zrywać flagi, tylko ja wysadzić. Obrońcy mieli respa co 3 osoby, atakujący co 1. Po dojściu do flagi plantowaliśmy paczkę na 5 minut. Gdy bomba wybuchła, zabieraliśmy ją i lecieliśmy na kolejną flagę. Obroncy mieli możliwość ja rozbroic i przegrupować się na kolejnej fladze. Pomysł uważam za udany.

Ogólnie dzisiejsza gra była mega fajna, nie kojarzę kiedy ostatnio siedziałem do 15, jestem na plus. Również mega pomysł z dodatkowym adminem który nie strzelał, a kontrolował grę w polu, sprawdzał cheaterow, jak gra funkcjonuje. Udana niedziela

Na początek był prosty team deathmatch. Główne danie było powtórką wcześniejszej rozgrywki - należało zebrać czterocyfrowy kod z flag i przejąć sapera, którego zadanie polegało na wpisaniu go na cyferblacie bomby.

Trzecia rozgrywka to były trzy linie z flagami, pod którymi atakujący mieli podłożyć bombę i wysadzić każdą po 5 - minutowym odliczaniu. Szło dość niemrawo, głównie z uwagi na zażarty opór stawiany przez broniących, jednak udało nam się wysadzić w powietrze dwie z trzech flag przed upływem zamierzonego, godzinnego czasu gry.

Ciekawostką może być fakt, iż dzisiaj - jak nigdy wcześniej - nie widziałem nikogo siedzącego na respie. Wszyscy, przynajmniej pomarańczowi, wbijali do gry i nie było siedzenia na dupach. Jak widać obecność Administracji na spotkaniach robi kolosalną różnicę.