19.01.2020

Gdzie się strzelamy ?

  • Dobra (TEREN ZIELONY)
  • Warszewo 1
  • Waraszewo 2
  • Wielgowo
  • Panorama
  • Prochownia
  • Mosty
  • Tartak
  • Klucz
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 17.01.2020 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ[/coldsor]
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Będzie miał może ktoś miejsce w aucie?? Mogę dojechać kawałek. :wink:

filipo2811 wyglada na fejk konto - trzy razy glosowal i trzy razy pisal ze go nie bedzie. Mniej oczywiste przy Skim0 - te same odwolywanie i nowe konto.
Znowy ktos kombinuje zeby była tylko cholerna Dobra albo Krzekowo ?

Nie dochodziłoby do takich sytuacji, gdyby im zwyczajnie zajebać bana na głosowanie na miesiąc a po kolejnym takim numerze skasować konta i zablokować IP. Taka delikatna sugestia.

Halo halo wypraszam sobie, byłem tydzień temu, a ostatnio po prostu nie mogłem. :angry:

Dobra jest niedobra.

W sytuacji w której wygrają Mosty, warto choć przez godzinę przetestować miejscówkę “Janusz”. Jeśli się nie spodoba, po kilku minutach spaceru będziemy przy trzecim moście.

Dobra jest jak Polska w filmikach Testovirona, mordeczki, darujcie ją, bo znowu będziemy się bawili w CQB z leśnymi limitami i znowu będą nieprzyjemne sytuacje.
Bo dla tych, co nie wiedzą - na Dobrej albo kampisz, albo jesteś krasnoarmiejcem.

Faktycznie wygląda to dziwnie, będziemy się przyglądali tym użytkownikom :slight_smile: jeżeli potwierdzi się teoria polecą bany.

jak by ktoś potrzebował będę jechał z Bezrzecza

796 073 695

Jezeli zdaze pociac rolke - bede mial oba kolory znacznikow stron na sprzedaz na mostach.

I git,



Ma ktoś może pomysł na rozgrywkę??

Oficjalnie:
Wygrywa: MOSTY
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o znacznikach trafień oraz POZBIERANIU PO SOBIE ŚMIECI!!!

To nie jest tak ze mam fake konto poprostu bym jeździł co tydzień ale w weekend często powstaje problem który muszę rozwiązać. I od tego czasu postaram sie nie głosować jesli nie mam pewności ze będe. W ramach nauczki zasługuje na co najmniej tydzień ban na głosowanie.

Nie będzie mnie ponieważ naciągnąłem sobie kostkę podczas biegania i wolę jej nie przemęczać. Obiecuję ze to juz ostatni taki raz w którym na ostatnią chwilę mówie o tym.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a za tydzień połamie łapę

rozłozyło mnie choróbsko nistety odpaam

Z racji że pojechałem do McDonalda w afgańskim szpeju i część osób mnie poprosiła o raport jak ludzie zareagują to zatem piszę. Otóż… Ludzie zareagowali wyjątkowo normalnie. Zero spin. Ludzie się gapili ale bez większych Ahów. Wniosek… Miej wyjebane a będzie ci dane.
PS. Poznałem nawet kierasa McDonalda… Ciekawe doświadczenie.

Dzięki wszystkim za pojawienie się.
skrót wydarzeń:
Większość była już o 9:45 ale niedobitki dojeżdzały do 10:30 - postarajcie się być bardziej punktualnie …

Talib wspomógł mnie w organizacji - a dzięki sugestii Aszura poszliśmy bardziej na wschód mostów.
Teren tam jest fajny, mocno niesymetryczny ale z masą kryjówek i załomów które ciężko było wypatrzyć. Niebiescy jako strona atakująca, pomarańczowi broniąc. Ostatnia flaga była na 3 moście.
Rozgrywka trwała ponad 2 godziny i była mocno zacięta. Z punktu widzenia atakującego - było ciężko.
Nie pomagało stado spacerujących ludzi - tylu cywili na mostach jeszcze nie widziałem.
Ale rozgrywka przynajmniej z punktu widzenia niebieskich była bardzo fajna (takie słyszałem opinie jak skończyliśmy i nikt nie narzekał).

Potem szybkie dwie rozgrywki z obroną mostu (z trupami obrońców idących do ataku) i koniec. zabrakło troche siły.

Młodym polecam przeczytać jeszcze raz regulamin - tam są niuanse które mogą wam pomóc nie wkurzać innych, takie jak że trafienie w replike eliminuje ją z gry i póki nie ma się drugiej - trzeba zejść. Też istotna kwestia - trupy nie łażą jak jest okrzyk cywil a było to nagminne i u niebieskich i pomarańczowych.

Przyznaję się bez bicia, to ja się spóźniłem, bo się zgubiłem :laughing:
Co do drużyny pomarańczowych:
-Piknik na respie
-Oraz nie przyznawanie się do trafień, ale wybaczam ponieważ w większości były to nowe twarze

Bardziej szybki serwis i nabijanie dziesiatek midcapów niż piknik. Chciaz mogę o czymś nie wiedzieć. Moim skromnym zdaniem nie jestem zadowolony z tej rozgrywki, broniłem kolejnych punktów do ostatnio kulki, i gdyby nie poważna awaria Saszki i brak pestek może grałbym dalej.

Na razie z mojej strony na 3 tygodnie odbój.