05.01.2020

Gdzie się strzelamy ?

  • Krzekowo 2
  • Krzekowo 3
  • Warszewo 1
  • Waraszewo 2
  • Wielgowo
  • Panorama
  • Mosty
  • Tartak
  • Klucz
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 03.01.2020 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ[/coldsor]
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

5.12?? Wayne planujesz strzelankę już rok naprzód?? :smiley:

I to na sobotę… :stuck_out_tongue:

Kiedyś były strzelanki w sobotę i niedzielę :wink:


Może to powrót do tradycji z przeszłości…

Sorry to tak z rozpędu :wink: Śmieszki jeden z drugim :wink:

:mrgreen:

Może warto w co 2 sobotę też coś zrobić. Znam ludzi pracujących w niedzielę.

Parę razy były takie próby. Zawsze umierało to dość szybko…
Ale jak chcesz zorganizować strzelankę w sobotę, to organizuj :slight_smile:

Ja standardowo, mogę zabrać kogoś po drodze. Mogę jechać od klucza lub przez centrum od południa. Kwestią dogadania, bo i tak z Lipian lecę. Mam 4 miejsca

Na mapce na dojazdówki na strzelanki, Krzekowo 2 to jest po prostu Krzekowo?

Parking na LIDLU a potem przy działkach piechotą 5min

Parking Lidla

Oficjalnie:
Wygrywa: KRZEKOWO 2
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o znacznikach trafień oraz POZBIERANIU PO SOBIE ŚMIECI!!!

Wayne, weźmiesz może bombę?
Ma ktoś z 2 lub 3 zegary szachowe??
Można rozegrać dominację na 3 punkty lub coś bardziej wymagającego niż 2-3-4 flagi

Nie będzie mnie

Dzięki za grę.

Fajny pomysł z rozbrajaniem bomby przez dwie drużyny. Nie lubię scenariuszy z tym gadżetem bo zawsze jedna drużyna się okopuje i prawie nic nie robi, a druga próbuje tysiąca podejść pod mocno ufortyfikowane pozycje. Dzisiejszy pomysł w pierwszej rozgrywce rozwiązał ten problem.

Również dzięki, świetny pomysł z tymi cyframi do kodu na flagach

Potwierdzam fajna sprawa. Jak ludziska ogarną teren (czyli po pierwszym razie) i znajdzie się fajnie miejscówki dla flag to już będzie wzorowo :wink:

Jak dla mnie - pierwsza rozgrywka - pomysl jak najbardziej ok.
Niestety ale nie bylismy w stanie dojrzec 2 flagi bo byla powieszona tak ze nie wystawal ani kawalek biały - a brąz za dobrze się kamufluje. Flagi przydałyby się zółte albo pomarańczowe. 4 tez lerzała tak że nikt z teamu mimo że kręciliśmy się tam 45 min jej nie zauważył.

Taka rozgrywka maila by duzo więcej fanu na mostach - na większym terenie. Kartka a4 położona na ziemi byłaby równie czytelna - pisanie na fladze po dłuższym czasie byłoby kłopotliwe.

Obrona bomby na drodze - bez sensu z uwagi ze malo kto miał repliki do cqb i były ciągle serie przez krzaki.

Wymiana flag - za mało nas było na tak rozległy teren. Trzebaby pomyśleć nad położeniem flag - oba nie są idealne. Za łatwe do obrony w 3-4 osoby.

I najważniejsze - słońce dawało tak popalić w oczy ze nic nie dało się strzelać czy zobaczyć.

@Kocur Słońce to się zgodzę dawało grubo, a lunety w przeciwną druzynę świecily sie jak psu jajca i snajperów bylo widać z kilometra tak jakby świecili latarką :smiley:. A z tą flagą przynajmniej 2 się nie zgodzę bo szliśmy i przypadkowo na nią trafiliśmy :smiley:.
Ogólnie dzisiejsze gry z mojej perspektywy były naprawde Grubo na plus!