29.12.2019

Gdzie się strzelamy ?

  • Dobra (TEREN ZIELONY)
  • Krzekowo 2
  • Krzekowo 3
  • Warszewo 1
  • Waraszewo 2
  • Wielgowo
  • Panorama
  • Tartak
  • Klucz
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 27.12.2019 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Widzę ostatnio jedną tendencję.
Cały czas prawobrzeże lub dobrą… to się robi nudne… jestem chętny zmienić głos z krzaków na wielgowo, ale Panowie na zmianę dobrą i miejscówki na podjuchach ?? Serio??

Ok patrząc na tendencje na Tym forum w którym co chwila zasrane prawobrzeże wygrywa, jeśli przypadkiem wygra Klucz A nam się wysypie transport. Zabierze ktoś 3 zabijakow z gratami z powiedmy przystanku przy wiskordzie na podjuchach czy macie w dupie mniej mobilnych graczy??

Brzydal na kazda miejscowke da sie dojechac autobusem. Ja tak robie jak nie mam transportu.
Czasem trwa to godzine ale nikt cie nie zmusza do przyjazdu. Dojscie na parking z przystanku to tylko 1.5 km.

I skończ gorzkie żale bo każdy ma swoje preferencje a akurat Wielgowo aktualnie jest jedna z bardziej kiepskich miejscówek po wycięciu krzaków.

I jak poznasz sie z ludzmi i zakumplujesz bedzie ci duzo latwiej znalesc transport. Jeszcze mi się nie zdażyło żeby na powrót wracać z buta - zawszek ktoś zabierze choć na przystanek.

Co w tym dziwnego, że ludzie głosują na miejscówki które się im podobają i na których dobrze się im gra?

Kiedyś wygrywało na zmiane Dąbie i Krzekowo, każda miejscówka ma swój czas.

Bardzo wielu z nas jeździło lub jeździ autobusem. Na Krzekowo nawet z Gryfina autobusem ludzie jeździli.

Więc gdzie masz problem?

Bo nie jest podane pod nos?

Tydzień temu: Prochownia, pisałem pytanie o transport bo komunikacją miejską 1,5 godziny, 2 przesiadki plus 5km marszu
Na klucz, na nowy parking też jest kawał drogi.
Skoro uważacie, że na pewno ktoś zabierze, to niech znajdzie się łaskawie chętny który zbierze w niedzielę 3 osoby.

Radzio uważasz krytyczną wypowiedź za gorzkie żale i szukanie dziury w całym, to rozumiem że znajdziesz dla Sergiusza, Abramsa i mnie miejsce w aucie??

Ja to bym chciał, żeby mnie ktoś obudził, zawiózł, przywiózł i jeszcze zrobił loda. :frowning:

Jeżdżę z okolic Świnoujścia i nie przeszkadza mi 1.5h dojazdu. Jak nie było auta to chętnie śmigałem pociągiem i autobusami z kumplami. To twoje zadanie dojechać, nikt nie ma obowiązku Cię zabrać ze sobą do auta, a jedynie może to zrobić. Jak się nie chce jeździć autobusem i tuptać to proponuję zmienić hobby lub wyrobić sobie blankiecik uprawniający do kierowania pojazdami kat. B lub D - jak masz dużo kolegów. Bycie pretensjonalnym raczej nie przysporzy Ci kolegów z w/w blankietem i wozidłem.
Pamiętaj że zawsze możesz sobie zrobić swoje strzelanie tam gdzie lubisz.

Jestem w tym sporcie od 2007r
Dojeżdżałem kupę lat po 50km do Bydgoszczy i Torunia, cały rok docierałem na strzelanki nie ważne gdzie były ale każdemu kiedyś pęka żyłka i wkurw wychodzi na wierzch. Prawko to kwestia czasu a dopierdalać się jak widać potrafi każdy, pomóc z dojazdem jak widzę nikt. Brawo

Brzydal, przyjacielu - przywołuję Cię do porządku. Chłopaki mają rację odnośnie transportu. To zadanie każdego z nas ogarnąć sobie dojazd. Nie zawsze będzie tak, że akurat ktoś konkretny się znajdzie oferujący transport po rzuceniu przez Was hasła na forum. Przecież to nie przedszkole, a Wy nie jesteście dziećmi, żeby się tak żalić.

Ok Gumiś…
Tak czy inaczej jeśli wygra Klucz,
Byłoby nam “Deformers” bardzo miło jeśli ktoś zechciałby zgarnąć 3 osobową grupę z przystanku na podjuchach

Brzydal. Prawdopodobnie jadę z trójką pasażerów, i nie widzę problemu by podjechać dodatkowo na Podjuchy i po was więc pisz jak cos priv lub dzwoń 534510464

Zeby nie było głosuje na Klucz bo mam blisko,tylko 4km przez las idę w jedna stronę z buta. Rozumiem ludzi którzy mówia ze daleko itp,sam przestałem jezdzić na Krzekowo autobusem ale to dlatego ze przestało mi sie tam podobac

Dziękuję RomB
Jeśli wygra Klucz, z przyjemnością skorzystamy z Twojej dobrej woli. Prawdopodobnie będziemy w takim wypadku czekali przy żabie obok zjazdu na klucz

Spoko

Tak zacięte głosowania to ja lubię - choć widać że trochę ludzi przyjdzie i będziemy się w co najmniej 30 masek strzelać :slight_smile:
Przypominam że jest zimno i mokro i repliki lubią paść (ostatnio padło 6 albo 7).
Wsiąść zapasowe pakiety kto może bo jak zimno - pojemność i wydajność spada do 50 %. Zapasowe repliki kto ma.

Gdyby nie ograniczenia logistyczne, zabrał bym 3 zapasowe repliki.
Będę miał z sobą 2 zapasy w razie “W” jakby komuś się wysypało… do dobrej jestem w stanie dowieźć.

Oficjalnie:
Wygrywa: Dobra (TEREN ZIELONY)
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o znacznikach trafień oraz POZBIERANIU PO SOBIE ŚMIECI!!!

Czy ktoś ma pomysł na rozgrywkę który by nie skupiał się na obronie górki ?
Nie dość że duża część osób nie ma boczniaka (a tam są odległości mocno cqb) to robi się to nudne - ciągle to samo.

Może przejdziemy się pozwiedzać północną albo południową część dobrej ? Nie powinno byc już tak bardzo zielono.
Moja propozycja to 4 flagi bez ograniczeń terenu do wyboru północ albo południe:
Google Photos

Pólnocna wersja - start na drodze przed drugim skrzyżowaniem (atakujący).
Obrońcy pierwsza flaga na schodach na górce.

Druga flaga - okolice budynków.

Trzecia - koniec pola z okopem.

Czwarta - gdzieś na łaczce w krzakach.

Koniec - ostatni resp obrońców na skrzyżowaniu.


Południowa wersja.
Google Photos
Start Droga za drugim skrzyżowaniem.

Pierwszy punkt - Dolina za płotem.

Drugi punkt - Pole za płotem.

Trzeci punkt - górki

Czwarty punkt - pole za skrzyżowaniem.

Południowa wersja mocno otwarta.
Pólnocna mocno cqb od drugiej flagi.

Bez ograniczeń terenu, atakujący instant resp na poprzednim punkcie (start → flaga 1 → flaga 2 → flaga 3)
Obrońcy resp na następnej fladze w zależności od ilości osób w temach - 3-5 na raz. (resp - flaga 2 → flaga 3-> flaga 4 → koniec).

Flagi atakujemy po kolei, nie można obstawiać drugiej przed zdobyciem pierwszej. Flage zajmują 2-3 osóby na raz (w zależności od ilości w teamach).

I tu pojawia się pytanie - ktoś ma inny pomysł ?
Jeżeli nie - weżcie flagi bo te co miałem pooddawałem lub zgubiłem.

Gumieńce, Podjuchy i co tam jeszcze będzie po drodze z S3, bo jadę z Lipian i mogę zabrać dwie osoby