22.12.2019

Gdzie się strzelamy ?

  • Dobra (TEREN ZIELONY)
  • Krzekowo 2
  • Krzekowo 3
  • Warszewo 1
  • Waraszewo 2
  • Wielgowo
  • Prochownia
  • Panorama
  • Tartak
  • Klucz
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 20.12.2019 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Tylko Krzekowo 2!

Gdyby nie było głosów na krzekowo rzucałbym Warszewo bo dawno tam nie byłem

Przy aktualnej pogodzie trzeba rozważyć pare za i przeciw…

Dobra jest bardzo otwartym terenem i jak wieje - jest troche sredniawo z replikami DMR i Snajperkami.
Do tego dochodzi dość zarośnięty teren więc szturmówka czy cqb jest jedynym sensownym wyborem.
Jeżeli będzie padać - zero osłony.

Prochownia jest dość mała o ile ograniczać się do pierwotnego terenu, ale da się wykorzystać każdą replikę - z bliska cqb, osłaniać z daleka, poszturmować, jest osłona drzew przed wiatrem, ale parking jest daleko i dojazd bez samochodu długotrwały. Obok górka gdzie szturmowanie wyciska siódme poty.

Krzekowo 2 - miejscówka “default” - i dla cqb sie cos znajdzie, i snajper postrzela, jedne częsci bardziej zarośnięte - inne mniej. O ile sensownie zrobiony scenariusz - każdy da rade się postrzelać. Trochę osłony przed wiatrem (mniej wieje, nie tak jak na dobrej, ale nie tak osłonięte jak na puszczy bukowej). Dojazd najlepszy z wszystkich miejscówek jeżeli jedzie się autobusem. Parkujemy pod lidlem - więc samochodem trochę z buta trzeba przejść.

Warszewo 1 a najbardziej 2 - niby kawałek lasu, niby zaparkować jest gdzie blisko, da się dojechać autobusem (ale godzinke to trwa bo zadupie) - ale spacerowiczów masa i rowerzyści też czasem psują rozgrywkę. Teren z duża ilością pagórków, raczej szturm dmr i snajpy niż cqb. Cięzko coś symetrycznego zrobić.

Wielgowo - po wycięciu krzewów miejsówka zimą łysa jak cholera. Bez DMR czy snajpy pobawisz się tylko w okopach… Dojazd - taki sobie - w godzine da się dojechać autobusem. Parking blisko. Wiać raczej nie wieje - dużo drzew i nachylony stok. Ale miejscówka mocno maława i mocno niesymetryczna. Najsensowniej wychodzą 3 flagi albo atak z przejsciem wybitych do atakujących.

Klucz i mosty - jak dla mnie najlepsze miejscówki pod względem terenu. Kazdy znajdzie teren dla siebie. Mocno niesymetryczne, mosty - sredni dojazd, klucz- ciezkawe dojscie bez samochodu. Jak jest ktos kto ogarnie scenariusz - jest fajnie.

Panorama - dojazd ok, miejscówka dośc wietrzna, ilość cywili porażająca w słoneczne dni. Zimą - nie sprawdzałem. Teren dość nijaki - ciężko coś wymyślić ciekawszego niż obrona wschodniej częsci ruin.

Tartak - bez samochodu przygotuj się na 6 km spacer. Teren fajny na scenariusze, lub mniejsze imprezy przy strumyku. Niby jest więcej dookoła, ale jak dla mnie każdy kawałek puszczy bukowej jest lepszy… Długo schodzi na dojście z parkingu.

Możecie się nie zgadzać z moją subiektywną oceną :wink:

Ja tylko wspomnę, że Lidl może być zaludniony, bo niedziele teraz są handlowe. I tak w szpeju rano się szykować jak to zwykle bywa może być ciekawie.

Siema, mogłbym przyjechać na strzelankę?
Jestem ze Świnoujścia, miałem 3 lata przerwy w asg

Nie widzę powodu, dla którego nie mógł byś :slight_smile:

Grzesio - miejsce gdzie parkujemy znajduje się pod pinezką. Potem trzeba przejść około 400 m w kierunku zachodnim.

Przypominam wszystkim że nie parkujemy na samej miejscówce !
I żeby zabrać ze sobą z samochodu wodę i kulki bo nie będzie czasu żeby się tam wracać (to jest 400 m w jedną strone).

Zbiórka na parkingu, nie na samych mostach !

Link na parking - Google Maps


Proponuje pierwszą rozgrywkę zamiast na prochowni zagrać na północnym zachodzie od parkingu - tak dla ogarnięcia terenu.
I dlatego żeby spóźnialscy latali w tą i z powrotem i nas szukali ;p

nieobecny - replika w reklamacji :frowning:

Oficjalnie:
Wygrywa: PROCHOWNIA
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o znacznikach trafień oraz POZBIERANIU PO SOBIE ŚMIECI!!!

Osobą odpowiedzialną w przypadku nieobecności nikogo z administracji będzie KOCUR. Proszę o podporządkowanie się ww Panu na odprawie w sprawach organizacyjnych

Nie bedzie mnie- replika zepsuta

Jest mozliwość zabrać się z kimś?? Okolice słonecznego? Tel. 532314071

sorry ja odpadam

Jeżeli macie flagę - weźcie bo inaczej będą taktyczne reklamówki netto ;p

I ja niestety odpadam, starość i ból :-/

siemka, Będzie ktoś miał ktoś możliwość podwieźć 2 osoby z okolic Niebuszewa, centrum (plac rodła, brama portowa lub wyszńskiego) lub z okolic Zdroji. Oczywiście szczegóły do ustalenia. W razie co 516 480 057

Potrzebny transport z centrum dla 3 osób z szpejem. Kontakt na messengerze lub pod numerem 697324157

Siemanko, jak mi się uda pozbierać przed 10:00 to będę, od dłuższego czasu się zbieram, ale zawsze coś, może jutro się uda :slight_smile:

Mnie jednak nie będzie.

Ja też niestety odpadam