01.12.2019

Gdzie się strzelamy ?

  • Dobra (Teren Zielony)
  • Krzekowo 2
  • Krzekowo 3
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Klucz
  • Prochownia
  • Panorama
  • Tartak
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 29.11.2019 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

To, co mam do napisania będzie jawnym złamaniem zasad panującej na forum demokracji i mam to jawnie w dupie :slight_smile:

Zachęcam wszystkich do głosowania na Dobrą (teren zielony). Jeżeli opcja ta zwycięży w ankiecie przygotuję na niedzielę prostą aczkolwiek - mam nadzieję - przyjemną i grywalną potyczkę. Im więcej graczy pojawi się po obu stronach, tym lepsza i ciekawsza będzie gra. Nie będę opisywał jej zasad tutaj, wszystko przedstawię przed samą grą, by reguły gry były dla wszystkich “świeże” i zrozumiałe.

Kilka uwag, prozę wziąć je sobie do serca zamiast mieć je w dupie:

  1. Rozpoczynamy o godz. 10:00. Po pierwsze dlatego, że już o 16:00 robi się bardzo ciemno a przerwy i opóźnienia na naszych spotkaniach są skandalicznie długie. Gra ma 2 rundy, każda będzie trwała min. 2 godziny, zatem jeśli się sprężymy to czeka nas ok. 4 godzin gry w najlepszym czasie o tej porze roku. Krótko mówiąc - o 10:00 oszpejowani, załadowani w kulki i z podpiętymi batkami stoicie na odprawie i słuchacie zasad gry. Zasady są proste, będę mówił krótko, szybko przejdziemy do rozgrywki, by wykorzystać maximum energii z samego rana.

  2. W trakcie odprawy i samej gry nie będzie żadnych zmian, propozycji ani pieprzenia w stylu “A to może zróbmy tak, że…” itd. Gra jest przygotowana według określonego schematu, wszyscy gracze przychodzą “na gotowe”. Gracie w to, co przygotowałem. Nie zmieniamy niczego, bo gra straci sens. Slayer - zostaw rower w domu :slight_smile:

  3. Gorąco zachęcam wszystkich do wyposażenia się w opatrunki. Mogą być stare wojskowe z demobilu, mogą być zwykłe z apteki, mogą być własnej produkcji (koloru białego, wszak to opatrunek), ważne by je mieć. Osoby, które nie będą miały opatrunku nie będą mogły być leczone przez medyka i po każdym trafieniu będą zasuwać na respa. Proste.

  4. Aby skutecznie rozegrać grę potrzebna będzie elementarna uczciwość i przestrzeganie zasad fair play. Bez tego gra zostanie zwyczajnie zepsuta. Uczulam - wszelkie nieczyste zagrywki zostaną zgłoszone Administracji z nominacją do BANA, zatem jeżeli nie umiesz się bawić zgodnie z zasadami to lepiej zostań w domu dręcząc małe zwierzęta. Wszystkich pozostałych nie mających kompleksów zapraszam na niedzielę na Dobrą i liczę, że nikogo nie będę musiał odsyłać do chaty z moim butem w dupie.

  5. Miejcie te cholerne znaczniki stron. Na oba ramiona. Nikt mi nie powie, że kupno dwóch kolorowych rzepów przerasta jego możliwości.

Tyle ode mnie. Na koniec cycki dla podtrzymania Waszej uwagi :slight_smile:

Herod jestem na tak :smiley:

@Herod - Piękne słowa, aż mi się łezka w oku zakręciła masz całkowite poparcie administracji oraz jej błogosławieństwo :*

p.s. nie do końca rozumiem Twojego posta… jakieś literki, całą uwagę zajęły mi cycki :slight_smile:

Ta Pani jest elementem scenariusza, naprawdę warto się na nim pojawić :wink:

Herod nie wiem co napisałeś ale jestem na tak

:open_mouth: Rozumiem że jak ktoś się spóźni cycek nie dostanie?

Dostanie. Mój :slight_smile:

Będzie miał ktoś miejsce w aucie by zgarnąć jedną osobę z krzekowa/pogodna??

Oficjalnie:
Wygrywa: DOBRA (teren zielony)
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o znacznikach trafień oraz POZBIERANIU PO SOBIE ŚMIECI!!!

Dobra liczy się jako CQB? Czy to tylko było na czas lata jak było gęsto?

Gramy tylko teren zielony. Jeżeli chodzi o budynki temat zawieszony ze względu na częste wizyty straży gminnej i rozdawanie mandatów jak ulotek no chyba ze masz wolne 500 zł

Nie chodzi mi o budynki. Kiedyś padł pomysł żeby dobrą zieloną traktować jako CQB czyli mniejszy limit J i single only. Trochę mnie nie było i teraz wydaje się że już jest normalnie.

W bunkrze/na górze byłoby miło mieć te repkę pod cqb, a tak to temat był poruszany ze względu na to, że w lato były wszędzie krzaki i spotkania z przeciwnikiem na odległośc 5/10 m

Nie będzie mnie, impreza niesie ku złu :confused:

Przypominam, że na jutro zapowiadają przelotne opady. Zabezpieczę elementy gry przed deszczem i wilgocią jak się tylko da, jednak należy liczyć się z tym, że będzie mokro.

telewizja kłamie, meteogramy pokazują zero deszczu :stuck_out_tongue:

Witam, mam pytanie, ponieważ nie wiem czy będę mógł się pojawić - czy będzie pan, który 17.11.2019 sprzedawał oznaczenia drużyn, ponieważ chciałbym odkupić, a wtedy nie miałem pieniędzy. I czy mógłby jakiś dobroczyńca pożyczyć na jutro kamizelkę oznaczającą trafienie? Nie zdążyłem się jeszcze zaopatrzyć, brak czasu ://

Na stacjach benznynowych sprzedają.

Nie będzie mnie, drzemka się przedłużyła… Starość…