20.10.2019

Gdzie się strzelamy ?

  • Krzekowo 2
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Panorama
  • Wielgowo
  • Prochownia
  • Klucz
  • Tartak
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy sie 18.10.2019 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

up

oj cos mi sie wydaje ze bedzie wielki powrot

Będe i wezme znaczniki stron na sprzedaż.
Jeżeli ktoś potrzebuje - komplet jednego koloru 2 zł.
Oba komplety - 4 zł.
Wziąść drobne.
…i nie zartowac czy przyjmuje platnosc kartą kredytową bo to nie było śmieszne nawet przez pierwsze 20 razy… ;p

to ja wezme jeden pomaranczowy

@Asasin - Twój głos nie będzie brany pod uwagę. Zapraszam do odpowiedniego działu
@ErniGhost1 - Twój głos nie będzie brany pod uwagę. Zapraszam do odpowiedniego działu

@szewczyk - Twój głos nie będzie brany pod uwagę. Zapraszam do odpowiedniego działu.

Oficjalnie:
Wygrywa: KRZEKOWO 2
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafień oraz POZBIERANIU PO SOBIE ŚMIECI!!!

Z przykrością informuję, że mnie nie będzie.

Można wiedzieć gdzie jest krzekowo2?

https://www.taktycznyszczecin.pl/viewtopic.php?f=13&t=6362

Ale na podanej mapie jest tylko krzekowo, krzekowo 3 i jest zaznaczony parking krzekowo2 a dokładnej lokalizacji nie ma

Piaszczystym teren na wschód od terenu krzekowo 1… dla.nie kumatych idziesz od parkingu przy działkach, a potem w prawo aż trafisz na skraj lasu przy pasie taktycznym.

Mnie niestety nie będzie-bawcie się dobrze

Dziękuje Panowie i Panie za genialna rozgrywkę w dniu dzisiejszym :wink: pragnę tez zauważyć ze dzisiaj była chyba apokalipsa zombie (fajnie było zobaczyć te stare mordeczki;)) było miło przyjemnie i całkiem spoko :wink:

Pierwsza strzelanka po zmartwychwstaniu :smiley:
Chciałbym podziękować każdemu z osobna za mile spędzony czas.
Pozdrawiam kolegów którzy zaoferowali mi pomoc gdy zauważyli, że coś się dzieje (na szczęście był to skurcz)
Ogromny plus za postawę :slight_smile:
Pozdrowienia lecą również do Lothara, dzięki za jesienny spacer :wink: