13.10.2019

Gdzie się strzelamy ?

  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Krzekowo 3
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Wielgowo
  • Prochownia
  • Mosty
  • Klucz
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy sie 11.10.2019 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBYDWA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Krzekowo 3? Naprawdę? Ludzie proszę was.

Będzie to samo co było na Panoramie :wink:

Już poprawiłem :heart:

Przy takim grzybobraniu jakie było w tą niedzielę na miejscówce Panorama jedynym słusznym wyborem byłoby pojechać na DOBRĄ TEREN ZIELONY

Mosty są jednak dalej od budynków niż Panorama. A jak bezie dużo ludzi to w 10 minut możemy z mostów przejść na Prochownie i Klucz.

O ile jeszcze 2 lata temu na mostach spotkac kogos to bylo góra raz na strzelanke, o tyle teraz co chwile się ktoś tam kręci. Na Kluczu - praktycznie nikt nigdy (a Klucz to tak naprawde są trzy różne miejscówki … Strona od Mostów gdzie jest fajny kawałek lasu do 3 lini, górka z okolicą gdzie odnajdzie się każdy - z repliką snajperską czy też cqb, oraz okolice rzutni gdzie nigdy nie strzelamy się w kierunku prochowni a tam tez jest fajny teren.)
Jedyny problem Klucza to taki ze jest mega niesymetyczny a okopy bez replik cqb są zabójcze bo strzela ludzie z 450 fps seria z 3-5 m w twarz (bo nic innego nie wystaje).


Jak dla mnie Krzekowo 1 powinno na stałe wylecieć z głosowania bo głosują na to tylko osoby które nie mają pojęcia co robią…
Panorama jest też miejsówką pod typowy zorganizowany scenariusz - inaczej jest tam tłum ludzi a wystarczy jedna uparta żeby popsuć wszystkim zabawę (Jak jedna Pani która w zielonej kurtce chciała sobie zbierać kwiatki na środku strzelania i na prośby reagowała obojętnie - takich ludzi jest tam masa).

Jak dla mnie całoroczne miejscówki to w kolejności braku cywili:

  • Klucz
  • Dobra
  • Wielgowo
  • Mosty
  • Krzekowo 2 (3)
  • od biedy Prochownia - ale ostatnio tez tam sie dość dużo ludzi kręci

Miejscówki które w dobrą pogode są nie do grania z uwagi na ilość kręcących się ludzików:

  • Warszewo 1 i 2
  • Panorama

Miejscówka która na stałe powinna wypaść z ankiet:

  • Krzekowo 1
    Przez ostatnie trzy lata za każdym razem jak byłem na Krzekowo 1 a było to raptem jakieś 5 razy - zawsze po 1-2 godzinach szliśmy na Krzekowo 2 bo nie dało się wyrobić…

Przez prochownię to głownie rowerzyści przejeżdżają więc to nie problem, co do reszty postu +1

A co, zgarniesz ludzi bez transportu na mosty???
Na krzaki co niektórzy mogą z buta dotrzeć.

Popieram. Miejscówka jest martwa, każda strzelanka tam to strata czasu.

Proponuję zrzutkę na autobus szkolny, bo chyba taki musiałby jeździć, żeby każdego zadowolić… :smiley: a najlepiej pod dom.

Sam mieszkam na lewobrzeżu, ba, najbliżej mi do Krzekowa… a jakoś tam nie głosuję. Już się parę razy przenosiliśmy. Szkoda czasu.

Jak mam miejsce zgarnę.
Tak, mogą.

Warszewo od listopada do marca mała ilość tubylców :wink:

to chyba nie byłeś teraz ludzi więcej niż w lidlu na promocji. ( poszukiwacze grzybów, spacerowicze i rowerzyści oni maja zrobione trasy do enduro na naszych miejscówkach i maja na to pozwolenie sa tam legalnie )

Czy jedzie ktoś z okolicy Mickiewicza??

Oficjalnie:
Wygrywa: MOSTY
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafień oraz POZBIERANIU PO SOBIE ŚMIECI!!!

Na 99% bede

Witam,
czy ktoś zabiera ze sobą chronograf?
Jeśli uda mi się dojechać to chciałbym sprawdzić swoje repliki…

Mam 2 wnioski racjonalizatorskie:

1 - W pierwszym poście cały czas wisi info o sprzedaży znaczników stron na spotkaniach - można by zmienić na obowiązek posiadania jak info z “czerwoną” szmatą. W tej formie może być mylące dla nowych i ostatnio (XD) mieliśmy problem z ilością oznaczeń.

2 - Jest trochę osób nowych, kilka niezrzeszonych - mogli byśmy przydzielić po kanale PMR z ustalonym DTS’em na każdą drużynę, jako “Public Team Chat”. Oczywiście w kwestii użytkowników było by posiadanie radia do 0,5w aby sprostać przepisom.

Temat na dział “Propozycje” i tam go wrzucę jeżeli nie zostanie zgłoszony jakiś dealkiller tutaj :]

jak mi transport nie zachleje to będę miał :laughing: