08.09.2019

Gdzie się strzelamy ??

  • Krzekowo1
  • Krzekowo 2
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Panorama
  • Wielgowo
  • Prochownia
  • Tartak
  • Mosty
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy sie 06.09.2019 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Oficjalnie:
Wygrywa: KRZEKOWO 1
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafień oraz POZBIERANIU PO SOBIE ŚMIECI!!!

Może jakieś propozycje na rozgrywkę?? Coś więcej niż 3 flagi/linie??
Krzekowo 1 z tego co kojarzę to to głębiej w las???

Co wy na zabawę bardziej manewrową??
Można połączyć zdobywanie/utrzymywanie punktów w terenie z kontrolowanym chaosem…

Co.Wy na to??? Ma ktoś może zegar szachowy
??
Ja fanty do różnych scenariuszy muszę pozwozić w końcu od rodziców. :slight_smile:

Czemu nie

Czy ktoś może świeżakowi wytłumaczyć gdzie jest Krzekowo I? Na mapie miejscówek znalazłam tylko Krzekowo (ogólnie) chyba, że na I i II jest ten sam parking? Z góry dzięki. :slight_smile:

Tak to jest to samo miejsce

Aaa i teraz parking jest przy Lidlu.

Witam

A tam na Krzekowie za dużo spacerowiczów się nie kręci, i jak przy Lidlu będziemy się szpejować? Zadzwonią na policje…

Od tego są pokrowce na repliki. To raz.
A dwa, lepiej przy Lidlu i mieć spokój, niż przy szlabanie i mieć telefon od działkowców do wojska, że ktoś śmieci wyrzuca. Wtedy to całkiem z miejscówki trzeba zwijać. Tak, tak już raz było.

Pokrowiec na replikę i plecak, szpejowac się można na spokojnie już za szlabanem na terenie krzekowa.

Pokro-co? :smiley: wiedziałam, ze o czymś zapomniałam przy zakupach :smiley:

Cokolwiek, byle nie łazić ze spluwą między ludźmi :wink:

Widziałem już w tej roli arafatkę, poncho, płaszcz-pałatkę, bluzę munduru, spodnie, worki na śmieci (ale warto mieć zapas, bo są mało trwałe). Cokolwiek bądź.

Owiń swoje 416 w bluzę lub kurtkę, po 12 ma padać deszcz. :wink:

Ja miałem kilka pokrowców z gratisów z taiwanguna ale rozeszły się po ludziach.

Ja to się tam workiem żeglarskim w tych celach posługuję bo też nie mam jeszcze pokrowca :wink:

Ogólnie mam propozycję pod rozgrywkę. :bulb: Nie wiem, czy takie coś było grane i czy się to wam spodoba. Nie ukrywam jestem nowy i dużo jeszcze nie wiem. Więc tak rozgrywka polegałaby na tym, że byłyby dwie drużyny i każda miałaby jakieś miejsce z ładunkami (np. 2 flagi). Zasady byłyby banalne, aby wygrać trzeba byłoby zdobyć wszystkie ładunki będące w grze, ale tylko jedna osoba z drużyny może nieść flagę w danym momencie, aby nie było sytuacji, że wbiega 6 osób na posterunek i zabierają wszystkie flagi na raz. Kto grał z resztą w Battlefronta to wie o czym mówię :wink:
Jedynym problemem wydają się w tym przypadku respy, ale z tym też nie ma problemu, gdyż można byłoby zaczynać w miejscach gdzie drużyny mają swoje ładunki, a po następnych trafieniach odradzać się na bokach. Tzn. jak mamy np. taki “+” to linia pozioma to prosta pomiędzy posterunkami, a pionowa to pomiędzy respami po pierwszy trafieniu. Oddalone wszystko od środka plusa przynajmniej o jakieś 200 metrów w każdą stronę, aby nie było za szybko:) Nie wiem, jak to wygląda na miejscówce krzekowo 1, ale nadawało by się to np. na Prochownię. Czas gry to myślę, że z 1,5h starczyłoby, lecz zawsze wszystko jest do ustalenia. Można również dodać jakiś medyków, aby nieco utrudnić zasady:) resp może co 3 osoby w zależności ile się pojawi osób. Tryb ten najlepszy na co najmniej 12 osób gdzie drużyny 6 na 6, czyli czym więcej tym w sumie lepiej:) Wiem jest to taka skopiowana rozgrywka z Battlefronta, ale nie jest moim zdaniem to zły pomysł w przyszłości takie coś spróbować zrobić. :question:

Podsumowując:
1.czas gry 1,5h;
2.respy co trzy osoby;
3.aby wygrać należy zdobyć wszystkie ładunki
4.jedna drużyna może nieść tylko jeden ładunek na raz
5.wszystko jeszcze do dopracowania :slight_smile:
6.doskonały tryb na dużo strzelania i do zużycia wielu kulek :slight_smile:
7.i najważniejsze nie oszukiwać! :slight_smile:

Jak już wcześniej wspomniałem jestem nowy i to tylko taka propozycja, jestem ciekaw jakie macie zdanie na ten temat :slight_smile:

Odpadam, miłej zabawy wszystkim życzę.

Podziękowania dla wszystkich za rozgrywkę-dawno nie wystrzelałem tyle kul. Następnym razem trzeba iść od razu strzelać się tam gdzie nie kręcą się cywile coby nie trzeba było co chwilę przerywać rozgrywki. Mimo tych komplikacji było super.

Propozycja dla administracji, dodać teren o którym trąbilem wayne od czerwca, dziś się tam przenieśliśmy i było soczyście. Cywile nie wchodzili w obręb wału A jak się taki zdarzył to szybko przeszedł. :slight_smile:
Dzięki wszystkim za genialną grę…

Przyznam że zawitałem na TS pierwszy raz od 2-3 miesięcy i byłem pozytywnie zaskoczony - trafili nam się dzisiaj na prawdę spoko ludzie.

Kilka kwestii:

  • @administracja - sugeruję zmienić nazwę “Krzekowo I” na “Krzekowo - uwaga cywil” :wink:
  • nowa miejscówką którą wskazali chłopaki jest bardzo spoko - mała, ale stosunkowo urozmaicona i z naturalnymi granicami. Stykowa się chyba z krzekowo II, ale jest tam stosunkowo miej cywili i tylko 2 drogi którymi mogą popylać - Brzydal i Sergiusz mogą dokładnie opisać jej położenie.
  • przybycie części uczestników na rozgrywki mogłoby być nieco bardziej punktualne - wtedy w pełnym składzie zagralibyśmy więcej rozgrywek :wink:

Dziękuje za dobrze spędzoną niedziel :wink:

nie licza od chuja terminatorki gdzie nie tylko ja ale inne osoby tez zauwazyly po stronie niebieskich,takie sytuacje niszca te zgromadzenie i sam zapal na uczestnictwo

@RICO - terminatorka terminatorką, a krzaki krzakami … strzelałem z 15m do osoby co do której wiem, że nie termosi, ale kulki 0.25/1.88J vs krzaki to z gory przegrana walka - a mogę przysiądź, że widziałem jak trafiam :stuck_out_tongue:

Wiec Termosów nie bronię ale zalecam patrzeć na wszystko przez perspektywę zarośli :smiley: