28.07.2019

Gdzie się strzelamy ?

  • Dobra (TEREN ZIELONY)
  • Dobra (TEREN ZIELONY) - 1,14J
  • Krzekowo 2
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Panorama
  • Wielgowo
  • Mosty
  • Prochownia
  • Tartak
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy sie 26.07.2019 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Jakaś buba z Prochownią…?

Dzięki za czujność :smiley:

Jak limit cqb na dobrej będzie to i tarczy można używać?

Jeżeli znajdzie się osoba chętna grać medyka, to jak najbardziej nalegam o przygotowanie się, fajnie jak jest co najmniej dwóch graczy którzy mają jakiś tam swój sprzęt pod tą rolę.

Propozycja prostych zasad (regulaminowe i chyba z lekką zmianą od siebie):

  • dostałeś, dwie opcje - albo prosto na spawn, albo jeśli medyk w pobliżu - wezwanie, podbiega medyk, leczy

  • drugi raz dostaniesz - powrót na spawn

  • leczenie albo 10 sekund ręki na ramieniu, albo jakiś bandaż (ja mam białe velcro zakładane na ramię)

  • medyk sam siebie nie może leczyć

no i jak ktoś ma bandaż na ramieniu i wróci na spawna, to można ten bandaż tam zostawić do odbioru dla medyka :slight_smile: osobiście mam dopiero 11 sztuk więc mogą się szybko skończyć xd

Niech każdy ma swój bandaż, wtedy nie ma problemu ze zgubieniem go ani określeniem czy to pierwsze trafienie czy już po leczeniu. Nie masz swojego bandaża = nie możesz być uleczony przez medyka.

To jest spoko jak najbardziej, ale jak mi ktoś wyskoczy z jakimś super mega skomplikowanym bandażem który zakłada się ściskając, wiążąc, klejąc, modląc się pomiędzy i wykonując jakieś akrobacje, to po prostu użyję swój :laughing:

Z propozycji mechaniki rozgrywki (pewnie już było):
-3 punkty kontroli, po 2 flagi w kolorach drużyn na każdym, przejecie polega na postawieniu swojej położeniu obok flagi przeciwnika.
-rozgrywka na określony cas, po jego upływie których więcej stoi ci wyrywają.

Ryzyko jest że będzie rush na ostatnią chwilę, ale przy 3 punktach i tak trzeba będzie rozkładać siły i co nieco się po organizować.
Co myślicie?

Problem z trzema flagami jest taki ze:

  1. Swoja trzyma kilka osób i sie zazwyczaj pol godziny nudzi. Jak druga strona ich przetrzyma - wtedy dadza sobie latwo zabrac flage. Nikt nie chce za dlugo bronic jak nie ma atakujacych…
  2. Trzeba miec 6 flag w odpowiednich kolorach. Masz ?

Ostatnio na mostach rozgywalismy inaczej - sa dwie flagi i trzeba zabrac przeciwnika i dostarczyc na srodkowy punkt (drugi most). Kazda ekipa broni swojej i próboje zabrac przeciwnika flage, jednoczesnie musi uwazac zeby droga na srodkowy most byla dostepna. Ostatnim razem flagi byly wyrywane pare razy, byly problemy z doniesieniem. Bylo wesolo i fajnie i na obroni i na ataku. Ale to jest scenariusz na max 40 -50 osob. Jak bedzie wiecej - trzebaby rozciagnac mocniej teren.

Pas. Nie będzie mnie w niedzielę.

Zamawiałem hit-markery (żółte trójkątne husty ) i domówiłem do nich po 3 pomarańczowe i niebieskie. Mogą byc male ale można by popróbować.
Mi tam i zwykłe 2 flagi pasują, jak na świerzynkę przystało :slight_smile:

Przepraszam ale mnie nie będzie, nagła zmiana planów.

Nie będzie mnie niestety w niedziele