23.06.2019

Gdzie się strzelamy ?

  • Dobra (TEREN ZIELONY)
  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Panorama
  • Wielgowo
  • Prochownia
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy sie 21.06.2019 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

na warszewie będzie pełno ludzi i rowerzystów w pobliżu 1 jest nowa trasa rowerowa i pelno ich tam jeździ teraz ( chcemy się strzelac czy patrzeć jak jeżdżą? )

Chcemy się strzelać A nie przeciskać przez kambodżańską dżunglę na dobrej. :wink:

O to, to.
Chyba, że paru zrywnych kosiarzy się tam wybrało, albo ktoś zrzucił defolianty i neodżungla zniknęła.
Nie pamiętacie już, jaki płacz się podniósł po ostatniej strzelance na Dobrej Zielonej? Aż ktoś rzucił, żeby tam robić CQB w tych krzakach.

A no, jak dobra zielona wygra, to odpadam. Poza boczniakiem brak replik cqb a i sam w sumie nie lubię aż tak bardzo na blisko się kosić

Jak nie warszewo to wielgowo

Takie z dupy do mordy :confused: zjebane te miejscówki się zrobiły, albo zarosło albo zburzyli, albo zakaz, albo cudowne dzieci dwóch pedałów

Hamuj piętą, rower to fajna sprawa, a kolarze nie wjeżdżają do lasu :laughing:

…poza tymi, którzy wyjeżdżają. :stuck_out_tongue:

W zasadzie jedyną opcją jest ucywilizowanie airsoftu, założenie stowarzyszenia/fundacji/czegokolwiek i wynajęcie/wydzierżawienie kawałka terenu pod strzelanki. Wtedy zniknąłby problem z zarośniętymi miejscówkami i dałoby radę zrobić tam wszystko, co lud by zapragnął.
Bo, ale to w naszych warunkach niemożliwe. :stuck_out_tongue:

Stowarzyszenia już są. Fundacje też…
Wszystko rozbija się o koszty.
Na Splacie dawało się bardzo fajne cqb zrobić ale to kosztuje tak samo jak każda komercyjna impreza.
Dodatkowo taka miejscówka jest jedna - to jak non stop strzelać się na Dobrej.
Ja bym zapłacił - ale setek chętnych nie ma nawet na darmowe strzelanki więc zarobek z samego asg nie wystarczy żeby utrzymać teren.

ps. Jak przyjechałem posprzątać i urozmaicić dobrą CQB rok temu to z strzelających się nikt nie miał ochory pomóc przenieśc i poustawiać opony. Myslisz że ktoś by pomógł za darmo w utrzymaniu i “umeblowaniu” miejscówki ?


ps2. Na Dobrą wystarczyłyby trzy osoby z sekatorami i w godzine byłyby zrobione piękne przejścia.

Dej sekator to będziesz miał dwie ręce do pomocy :wink:

Nikt, przecież to jasne. Żeby była jasność, nie nawołuję, żeby “ktoś coś”, bo mnie samemu się nie chce i nie mam czasu na uzbrajanie miejscówki. Jestem klientem, nie organizatorem i nie udaję, że jest inaczej.
Ale rozpoznać inne lokacje mogę, bo to nie problem. Tym bardziej, że wbrew pozorom jest w Szczecinie multo terenu, tylko często trzeba się nachodzić.

Cały proces zmotywowania środowiska taktycznegoszczecina, aby jeździć na prawy brzeg trwał lata. Już to widzę jak ludzie “zmotywują się” do szukania miejscówek :laughing:

Ale ja nikogo motywować nie zamierzam, po prostu wsiądę w busa, dojadę, wysiądę i znajdę miejscówki. XD

Widzisz Kocur, bo dużej części Taktycznego nie wiążą takie znajomości jak Nas i ciężko wszystkich ogarnąć do takiego działania :wink: chociaż pewnie i tak cześć ludzi by pomogła, tylko sprawna organizacja potrzebna.
Co do dobrej… ZNOWU ONA!? Jest tyle miejscówek, a prawie każda ankieta= wygrana dobrej… Są jakieś tam wyjątki, ale rzadko…

A fakt się dzieje taki, że ludzie jak widać zaczęli głosować na prochownie, teren nie zły, ale najdalej z wszystkich w las :wink:

Problem leży nie w tym gdzie się gra tylko co się gra :wink:

60 ludzi połowa niech weźmie z ogródka duży sekator , o 9 na miejscu , godzina roboty teren bajka , ale musi to być ktoś kto to ogłosi przejmie piecze żuci hasło czyli t.sz. jako ochotnik pojadę wezmę sprzęt dla innych też zabiorę w razie czego gdzieś ze strefy i dowiozę

Wytniecie jedne krzaki to po miesiącu będą przeszkadzać kolejne. Uczepię się tematu dobrej, od jakiegoś czasu gramy praktycznie ciągle to samo i to dosłownie, nawet respawny się nie zmieniają. Osobiście proponował bym zmianę trybu rozgrywki na coś innego niż nasze ulubione dwie flagi, ale to wymaga zaangażowania wszystkich biorących udział w danym spotkaniu a niestety są tacy co zamiast słuchać organizatorów na zbiórce wolą rozmawiać i jedyne co potem wiedzą to to że grają w asg a poza tym to nic. I koło się zamyka bo bez znajomości zasad nie można zrobić nic ciekawszego niż rozgrywka na zasadzie drużyna A zaczyna tutaj i strzela do drużyny B która zaczyna tam.

Proponuję… zaproponować w takim razie tryb rozgrywki