16.06.2019

Gdzie się strzelamy ?

  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Klucz
  • Panorama
  • IDĘ NA: S.T.A.L.K.E.R. Pomiot Zony
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy sie 14.06.2019 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Strzelanka jest 16.06.2019r. O godz 10 ?

Tak.

A od 14 lat z kolegą byśmy mogli? (Pozwolenie rodzica jest)

Cytuję regulamin, który jak mniemam przeczytałeś… ?

  1. Na spotkaniach organizowanych przez forum Taktyczny Szczecin obowiązuje ograniczenie wiekowe od lat 15. Do rozgrywki dopuszczani są gracze, którzy ukończyli 15 rok życia posiadający zgodę od rodziców.(Wzór podany w temacie strzelanki) lub autoryzowana legitymacje niepełnoletniego gracza.
    Ad.1) Gracze nieletni zobowiązani są do posiadania zgody od rodzica na każdym spotkaniu. Na owej zgodzie powinna znajdować się data aktualnego spotkania.
    Ad.2) Zgody będą zbierane na każdym spotkaniu, przez wcześniej wyznaczoną do tego osobę, która zobowiązana jest do przechowywania owych pozwoleń do następnego spotkania.
    Ad.3) O pokazanie zgody może poprosić każdy gracz (nie tylko admin forum, lecz tylko na prośbę administracji).

jeśli macie 14 lat możecie wziąć udział w grze ale rodzic musi być stale obecny na terenie gry lub np być w samochodzie na parkingu :wink:

Rodzice, skoro jest to dwóch kolegów, a nie bracia…

skrót myślowy Err :smiley: oczywiście rodzic lub opiekun prawny każdego z osobna :>

dziękuje za odpowiedzi

Wyjeżdżając dziś ze strzelanki na Kluczu, pod wiaduktem autostrady spotkaliśmy mieszany patrol - policja & straż leśna.

Do lasu, panie kierowco, wjeżdżać nie wolno.

Panowie ograniczyli się do pouczenia, ale następnym razem, jest ryzyko, że łupną mandatem. Niestety, nie udało mi się uzyskać od strażnika przejrzystego wyjaśnienia, gdzie wjechać wolno, a gdzie nie. Toteż prośba do administracji - ustalcie, gdzie można parkować, żeby nie narazić się na mandat.
Nie tylko na Kluczu, znaczy się.

Err ale nigdzie do lasu nie mozna wjezdzac samochodem, chyba ze to droga publiczna …
Z tego co widzę to nawet mosty nie sa oznakowane jako oficjalny parking lesny (choc tu akurat moge sie mylic).
Jedynie Wielgowo ma parking.
Zastanawiam się czy dojazd na prochownie jest dorgą publiczną czy leśna. Sama prochownia parkingiem nie jest.
Dojazd na Klucz tez jest drogami leśnymi.

Na Klucz pewnie dałoby się od dołu podjechać bo tam są tereny wojskowe ? Mogą to nie być tereny miejskie.
Ale prosciej jest zostawić samochody na drodze dojazdowej przed wiaduktem.
Podobno też są fotobudki w lasach.

Kocur, tylko który kawałek jest drogą leśną, a który publiczną…? O to się sprawa rozbija.

Na Mostach - jestem przekonany, że można zaparkować przy strzelnicy. I stamtąd podejść na same Mosty, Prochownię czy też Klucz.
Można stanąć w Radziszewie przy leśniczówce, i stamtąd podejść na Klucz czy Prochownię.

Nie mam pretensji do patrolu - robili swoje, i byli przy tym uprzejmi.
Nie upieram się, że mój leniwy tyłek musi być dowieziony na samą miejscówkę.
Po prostu sygnalizuję problem, i myślę ze fajnie było by znaleźć jakieś rozwiązanie, które pozwoli nam dojechać możliwie blisko, bez narażania się na mandat.

Tyle, i tylko tyle.

Dziś odbywała się łapanka na crossowców rozjeżdżających puszczę.

Panowie jeżeli chodzi o sam dojazd do klucza jest to droga leśna (z moich informacji) natomiast jest alternatywny parking który strikte jest drogą publiczna w super stanie technicznym a do samej miejscówki jest dosłownie rzut beretem. Przy nazwijmy to nowym parkingu też jest całkiem fajny teren który objechałem któregoś razu z Kainem który możemy wykorzystać. Zmiany naniosę w najbliższym czasie na mapę i podlinkuje do wglądu dla pozostałych graczy.

Ja za parkowałem na poboczu ul. Bielskiej
Jako że pierwszy przyjechałem w te miejsce to poszedłem zapytać do pierwszego nspotkanego domu czy nie będzie to problem bym tam stał jak i reszta ekipy która zjeżdżała się. Starszy gość powiedział że nie będzie problemu. Większej połowie jednak nie chciało się dreptać z buta i wolała podjechać “pod same” w miejsce zbiórki. Całe szczęście że ci których napotka patrol mieszany dostali tylko pouczenie.

https://maps.app.goo.gl/yEUcPg5akNyhARah9

Odnośnie akcji na ostatniej strzelance.