19.05.2019

Gdzie się strzelamy ?

  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Wielgowo
  • Klucz
  • Mosty
  • Prochownia
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy sie 17.05.2019 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Miło by było, gdyby głosowało więcej, niż 15 osób… skoro na strzelance jest teraz z reguły 40+

Van nie każdy jest zarejestrowany Ale ci co śledzą forum
aktywnie mogliby zagłosować

Jeśli wygra krzekowo to jestem za częścią głębiej w las, nie płaszczatka. Pomysł na grę by się jakiś znalazł.

Płaszczatka na Krzekowie śmierdzi lujem, a poza tym ma tam być jakiś bieg terenowy, tylko nie wiem kiedy.
Więc lepiej się wbić w las, tam okopy, tam pagóry, tam mało krzoków i tam nam będzie dobrze, Plemię Izraela.

jak nie bedzie pizgawicy jak dzisiaj/wczoraj to wpadne (replika GBB :confused: )

Oficjalnie:
Wygrywa: KRZEKOWO 2
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafień.

PANOWIE PRZYPOMINAM AUTA ZOSTAWIAMY NA PARKINGU LIDLA I MASZERUJEMY NA MIEJSCE Z BUTA. REPLIKI W POKROWCU!!! WIDZISZ KOLEGE Z REPLIKA NA WIERZCHU UPOMNIJ GO !!!

Życzę milej i bezpiecznej gry.

Nie to, żebym się czepiał ale o ile się dobrze orientuję LIDL ma parkomaty na swoich parkingach a osoby, które nie pobiorą biletów - ważnych zdaje się 1,5 godz. - narażone są na kary.

Jutro LIDL będzie zamknięty, a zatem na parkingu będzie pusto. Wtedy raczej nikt nie będzie kontrolował parkingu. Poza tym tylko kilka LIDL’ów ma parkomaty. :slight_smile:

A w dodatku wszędzie w około jest miejsce do zaparkowania, chwilę spaceru nikomu nie zaszkodzi

Racja, nie pomyślałem o tym. Zatem wniosek nasuwa się sam - trzeba głosować na Krzekowo tylko w niehandlowe :slight_smile:

Będzie ktoś miał pożyczyć giwere dla koleżanki? To jej trzecie spotkanie.

Miał by ktoś pożyczyć mniejszą batke 7,4 albo 9,6 mała tamiya?

Jeśli uda nam się rano dotrzeć, mam w zapasie jedną replikę.

Kontuzja kolana jednak dokucza za bardzo.

Możemy z Saszką się spóźnić.

Sorki nie będzie mnie :cry:

Dziękuję wszystkim z intensywne i wesołe spotkanie. Na przyszłość chcę zaproponować jedną intensywną rozgrywkę jako rozgrzewkę ale to opiszę w odpowiednim dziale. :slight_smile:

Fajna była ta druga runda, bo w końcu kogoś ustrzeliłem :'D gorąco dało się we znaki, warto brać jak najwięcej wody na strzelanki

Dzisiejsza strzelanka bez przygotowania pokazuje, że dużo czasu tracimy na uzgodnienie reguł, odpoczynek, łażenie itp. ekscesy. Wydaje mi się, że wystarczy przygotować program minimum albo dla wszystkich albo dla każdej miejscówki
przykładowo:
Krzekowo 2
1000-1020 Odprawa obydwu grup
1030-1200 “My tu Wy tam” 1 medyk/grupę , Resp co 3
1200-1230 Zbiórka w miejscu odprawy obydwu grup, przerwa
1230-1430 “Obrona 3 linie” każdy medykiem, Resp Instant

Jeżeli ktoś chce, żebyśmy rozegrali jego scenariusz zgłasza to, i po akceptacji (jakieś określone warunki powinien spełniać) zostaje włączony w miejsce np. My tu Wy tam.
Jeżeli jakaś miejscówka wygrywa Wayne wkleja Program spotkania.

Oczywiście zakładam, że zgłosicie swoje propozycje na podst. których złożymy programy spotkań.

Chciałem zwrócić uwagę na syf jaki po raz kolejny został po naszym spotkaniu! Kurwa to naprawdę taki problem wsadzić papierek do kieszeni i wywalić do śmietnika!?!?