12.05.2019

Gdzie się strzelamy ?

  • Dobra (TEREN ZIEONY)
  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Wielgowo
  • Mosty
  • Prochownia
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy sie 10.05.2019 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

jeśeli krzekowo wygra, przypominam o parkowaniu przed działkami, nie na drodze zaraz przed szlabanem - żeby uniknąć znów wezwania wojska przez oburzonych działkowiczów, że niby ktoś śmieci :slight_smile:

Będę jechał z centrum z 3 wolnymi miejscami. Jak ktoś nie ma transportu to mogę pomóc.

Info do miejsca : DOBRA TEREN ZIELONY

Nie wiem czy macie świadomość że w tą niedzielę być może będą strzelać się farbami. Co to oznacza? Mniejsze i gorsze pole do gry dla NAS.

Jak na dobrej maja być farbownicy to dawajta na Prochownie

Potwierdzone info? Ile jest % szans że będzie dla nas czysto?

50%/50%

Na dzień dzisiejszy Pirania Paintball nie jest w stanie odpowiedzieć czy będą grać czy nie.

A może Warszewo 2? Bo czemu nie :smiling_imp:

Chciałbym zaproponować żeby na tej strzelance tak jak na poprzedniej byli medycy w drużynach, naprawdę fajnie się grało. :smiley:

@VAN - mam trochę lepszy kontakt z piranią i mam oficjalne info że dobra w tym tygodniu jest wolna i możemy grać na całym terenie :slight_smile:

ale to do Konika! :smiley:

Wypadało by w końcu ruszyć tyłek. Dobra zielona zmieniła się jakoś bardzo w porównaniu do stanu przed wycofaniem jej na pewien okres z ankiet? Słyszałem że tam teraz tylko krzaki. Wcześniej całkiem fajnie się tam grało.

Oficjalnie:
Wygrywa: DOBRA (TEREN ZIELONY)
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafień.
Życzę milej i bezpiecznej gry.

Panowie, nie wyrobię się na 10:00, będę chwile po 11, proszę uwzględnijcie mnie w liczeniu.

+1 będe.
Jezeli ktos nie ma obu kompletów znaczników niech wezmie trzy złote w drobnych.

Ktoś wogóle będzie z administracji ?
Głosujący na Dobrą rozumiem że mają jakąś koncepcję co tam grać i zaproponują?

Panowie nie dam rady jutro dotrzeć z powodu awarii repliki.

Będę na 90% i wezmę koparki airsoftcoin.

Fajnie by było. Mam pomysl jak to ustawic zeby nie bylo tylko i wylacznie walki o bunkier :wink:

a te inne wejścia są zablokowane, czy normalnie da się zejść? nie na górce z bunkrem, ale tak bardziej na końcu łąki

Nie znalazł ktoś magazynka do glocka 19?