28.04.2019

Gdzie się strzelamy ?

  • Dobra (TEREN ZIEONY)
  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Warszewo 1
  • Klucz
  • Wielgowo
  • Panorama
  • Prochownia
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy sie 26.04.2019 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Wielgowu bliżej do Warszewa czy np Mostow jesli chodzi o ilosc cywilow i teren do gry?

Szczepan na Wielgowie ani razu nie spotkałem cywilów

ktoś tam był jak kiedyś graliśmy, ale to chyba jeden przypadek i to po obrębie.

Szczepan Wielgowo to kawalek lasu na zadupu. Moze raz ktos tam był… Teren pochyły, u góry okopy, na dole średnio gęsty las plus wykopy. Jak jest zielono to ze snajpą dużo się nie zdziałą bo pełno krzaków. Cywili najmniej ze wszystkich miejscówek w Szczecinie. Da się autobusem dojechać ale to kawałek. Mocno niesymetrycznie więc ciężko tam coś ciekawego wymyślić.

Naprawdę? Wielgowo? Co w tej miejscowe jest takiego wyjątkowego?

Popieram, ta miejscówka jest tragiczna. Zacznijcie głosować na coś sensownego, gdzie wzgórza nie mają oczu :slight_smile: Kto głosuje na Wielgowo, ten gejowską jest królową :smiley:

Polecam moją sygnaturę.

Podziekowal za opis :slight_smile:

Słuchajcie, na tą strzelankę ponownie chce przyjść mój znajomek na rowerze o grubych kołach. Niektórzy widzieli go już na mostach. Chciałby uczestniczyć jako widz, z racji tego że kiedyś planuje też bawić się w ASG. Cały czas ma na sobie okulary ochronne, nie kontaktuje się z uczestnikami podczas gry, nie przemieszcza się za bardzo, liczy się z tym że może dostać serią itp. Mam do was moi drodzy pytanie, z racji tego że w regulaminie nie znalazłem niczego o widzach, czy zgadzacie się na to aby w niedzielę był tam razem z nami? Czy nie będzie wam to przeszkadzać? Tak wiem, powinienem się o to zapytać już przed wcześniejszym spotkaniem, ale wtedy wyszło to trochę spontanicznie i nie było czasu się skonsultować. Chciałbym znać wasze zdanie na ten temat, zwłaszcza administracji/organizatorów, aby uniknąć niepotrzebnych kwasów.

Jak będzie miał cały czas odpowiednie okulary to wystarczy mu jeszcze tylko kamizelka odblaskowa, wtedy nie powinno być żadnych kwasów :slight_smile:

Prawie jak fotograf, prawie :sunglasses:

Nie wiem co na to administracja ale mi nie przeszkadzał na ostatniej strzelance oprócz okularów mógłby mieć kamizelkę żółtą lub pomarańczową by go nie mylić z cywilami :wink:

Niech osoba, która chce przyjść poprzyglądać się grze ma na sobie kamizelkę odblaskową i okulary. W innym wypadku, jak wcześniej zostało to napisane, może zostać łatwo pomylona z cywilem, przez co może stopować niepotrzebnie grę.

Mikoocki patrz pw.

Może robić za V. I. P. a :smiley:

Dobra jest, będzie kamizela.

  1. A nie można właśnie wymyślić jakiegoś scenariusza że to jest jakiś VIP, którego trzeba odbić czy coś? i popatrzy sobie z bliska i zawsze to jakieś urozmaicenie.
    (rzecz jasna, jeśli miejscówka na to pozwoli i koleżka zechce w tym uczestniczyć)

  2. Jak tam do jasnej ciasnej się dostać z centrum? XD
    (za podwózkę będzie pyszna, zimna (przez pierwsze parę godzin) zupka chmielowa)

mialby ktos jakas replike uzyczyc ?

Moja snajperka czeka na czesci zeby zejsc do 600
LR 300 servis

Podpinam się pod pytanie, bo rudy dał dupy (tym razem teoretycznie) i mnie nie będzie go i tak samo czekam na części do swojej bo się rozsypała w poniedziałek, więc… ma ktoś coś pożyczyć?