22.04.2019

Gdzie się strzelamy ?

  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Warszewo 1
  • Klucz
  • Wielgowo
  • Mosty
  • Panorama
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy sie 19.04.2019 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Alternatywnie można zrobić kolejne spotkanie w poniedziałek, z uwagi na niedzielę i święta. Czyż nie ?

ja byłbym za, bo weekend odpada całkowicie.

Strzelanina w poniedziałek jest jak najbardziej OK!

Może administracja wyjątkowo zrobi strzelanie w poniedziałek?

Przyjeżdżam z przyjacielem w niedzielę do Szczecina, zostajemy do środy. Niedzielna i poniedziałkowa strzelanka była by dla nas super, im więcej airsoftu, tym lepiej.

Jestem za poniedziałkiem :slight_smile:

Bede jeśli z 10 osób sie zjawi,niedziela czy poniedziałek nie ma znaczenia.I tak planowałem cały dzień połazic po lesie

Panowie i Panie,
idąc za głowe ludu zmieniamy wyjątkowo termin strzelanki, a więc oficjalnie strzelanka zostaje przeniesiona z niedzieli na poniedziełek :smiley:

to do zobaczenia w poniedzialek :smiley:

no i pięknie!

Albo robić w niedzielę i poniedziałek, c’mon

Oo jak poniedzialek to powinienem byc :slight_smile:

Pany miałby ktoś z 20-30 kulek 0,30 g&g ?? Potrzebuje przetestować nową starą zabawkę a 0,28 wydaja mi sie za lekkie

mam 0.30 bls.

Jako że jest to świąteczna strzelanka to oczwiścię świąteczny strój zajączka powraca :smiley:

Gdzieś na pięknej zielonej trawie leży zajączek, odpoczywa w ten poniedziałkowy poranek… jednak coś jest nie tak. W oddali słychać płacz dziecka, które nie dostało prezentu. Jak to możliwe? Zajączek nie słyszy, dalej leży patrząc na latające nad nim gołębie i inne ptactwo pospolite jakby by widział coś niespotykanego. Ale co to takiego pod jego noskiem białego?

Zajączek się naćpał!

Podział drużyn i mechanika:
Special care forces - jednostka która ma odnaleźć Zajączka i pomóc mu w ogarnięciu się, dodatkowo musi wyciągnąć od niego informacje gdzie leżą paczki z białym proszkiem i zabezpieczyć je nim ktoś inny je znajdzie.

Cebola Sagrada - niebiezpieczny kartel narkotykowy, który szuka tego cholernego uszatego, który nie dostarczył im świątecznej dostawy narkotycznego proszku z wyciągiem z cebuli.

leczenie:
-Postrzelonego towarzysza może uleczyć każdy, podając mu marchewkę
-Do walki wracamy po zjedzeniu CAŁEJ marchewki
-Nie można leczyć się samemu
-Marchewkę moża skonsumować raz, potem trzeba iść na respa, aby ponownie wrócić do walki

Punkty:
-Przyznawane będą za ilość zebranych na koniec narkopaczek
-Dodatkowe punkty za znalezienie jajek(te może transportować TYLKO zajączek jak go poprosicie lub np przekupicie czymś)
-W przypadku, gdy będzie remis w punktach wygrywa drużyna która będzie w posiadaniu zajączka.

Wydzimy się w poniedziałek :wink:

Zajączek na pewno ćpał

Brzmi zaj*biscie!

Van bardzo chetnie ja też uzywam BLS

no to się mogę podzielić na testy. chcesz przed strzelanką, czy w poniedziałek po prostu?