07.04.2019

Gdzie się strzelamy ?

  • Dobra (TEREN ZIELONY)
  • Krzekowo 1
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Klucz
  • Wielgowo
  • Mosty
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy sie 05.04.2019 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Cześć była by możliwość żeby ktoś zabrał mnie na miejsce?

najprawdopodobniej wygra dobra zielona. możesz podjechać 105 praktycznie pod samą miejscówkę.

no ale jeśli chodzi o transport… to napisz najpierw skąd:)

O, nie wiedziałem, że przedłużyli trasę 75 aż do Dobrej… miło wiedzieć. :nerd:

o chuj ale śmiesznie. ot, pomyłka, chodziło mi o 105.

Z Bandurskiego dokładniej

Zamierza ktoś robić zdjęcia?

Ważna sprawa, miałby ktoś możliwość zabrania mnie z centrum (Kościuszki i okolice)?

Bardzo bym prosił o zabranie chrono, dziękuję.

Jedzie może ktoś przez krzekowow? Jestem na żołnierskiej i 105 poprzednie mi uciekło.

Zasypało mi się, jedzie ktoś może z centrum?

Kolego, który miał awarię z mosfetem… następnym razem szmatka gdziekolwiek, bo wyglądało jakbyś podbiegł do osłony a nie “kurwa pali się” czy co tam krzyczałeś - no to strzeliłem serią.

No i mam nadzieję, że wszystko na koniec było spoko, bo widziałem nie jeden filmik z palącą się repliką :stuck_out_tongue:

Dzięki Panowie, było zaje*iście!

Van To była moja replika. A kolega był pierwszy raz więc nie wymagaj nie wiadomo czego ;p
Mośka się wymieni, to i tak replika do pożyczania.

nie wiem kto to był, po prostu komentuję reakcję i rzucanie ku.rwami

No, narobił paniki, wstrzymał grę (to zawsze wkurza) - aż darłem dziób z bunkra, czy trzeba tam zasuwać z apteczką, bo myślałem, że się komuś krzywda stała.

Zdarza się. Skoro to świeżak, to nie ma co się czepiać.


Przy okazji - jeszcze raz serdecznie przepraszam wszystkie głowy, które wystawiały się z za górki pod niebieską flagą, i zaliczyły ode mnie po kulce. Nie było nic innego, w co mógłbym Was trafiać :blush: a wiem, jak nieprzyjemne jest przyjęcie kulki na twarz.

Płonie mosfet i szumią knieje,
Moderator jest wśród nas.
Admina nie ma, może to lepiej
Bo by kogoś z bańki trzasł.

Generalnie udany dzień. Z jednej strony finezji w dzisiejszej strzelance było tyle, co w budowie cepa, z drugiej jednak poczułem na twarzy pierwsze prawdziwie letnie, nawet nie wiosenne, słońce i od razu skoczyło mi morale. Było kilka fajnych akcji, udało się ustrzelić kilku kolegów, warto było się dzisiaj pojawić na Dobrej. Przyznam jednak, że gry o flagi mam już naprawdę dość, temat się tak przejadł, że aż postanowiłem któregoś pięknego dnia pojawić się z własnym pomysłem na coś nowego. Zachęcam innych do tego samego bo spotkania tracą swą atrakcyjność i aż nie chce się wstawać rano by ponownie zasuwać po kawałek poliestru zatknięty na patyku.

Gratuluję udanej trawestacji, panie kolego :slight_smile:

Cześć. Widziałem, że w niedzielę jakiś kolega robił zdjęcia. Będą gdzieś dostępne ?

Nie, kolega ma taki fetysz i robi zdjęcia do “prywatnej kolekcji”. Nikt nie wie co z nimi robi, część się domyśla, ale na pewno nie udostępnia :frowning: