31.03.2019

Gdzie się strzelamy ?

  • Krzekowo 1
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Prochownia
  • Klucz
  • Wielgowo
  • Panorama
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy sie 29.03.2019 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Panowie i Panie:
Chłopaki od Panzerfaust chcą przetestować elektronikę i mechanikę w czym chętnie pomożemy (kiedyś graliśmy to na kluczu, respy i flagi na NFC).
Poniżej podaje link aby osoby które będą obecne na strzelance (niezależnie jaka miejscówka wygra) proszę o wypełnienie formularza aby przygotować dla was NFC TAG.

https://kohorta.org/rejestracja/

@wayne czy jest taka opcja by w czasie przerwy zrobić szybki grill z kiełbaskami?

W czasie przerwy? To ile przerwa ma trwać? Trochę beton. Raczej na koniec.

@Konik - mivak ma racje zeszlo by sie z ta przerwa ale po strzelance mysle ze to świetny pomysl o ile pogoda dopisze. Niestety nie bedzie mnie w niedziele a strzelanka w czesci merytorycznej kieruja chlopaki od pf wiec dogadujcie temat z nimi :wink:

Przerwa OK, ale imo nie dłuższa jak 20-30min. My tylko gościnnie ze sprzętem więc to tylko luźna opinia ale ogniska czy grila nie polecam na terenie klucza lub prochowni. Miałem okazje ten temat omawiać z nadleśnictwem.

Czy będzie ktoś mógł mnie zgarnąć z Wyszyńskiego? Albo chociaż drałować ze mną z przystanku?

Oficjalnie:
Wygrywa: PROCHOWNIA
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafień.
Życzę milej i bezpiecznej gry.

Część fabularna poprowadza Panowie od pf a wiec proszę o uwage co mają wam do przekazania na odprawie.

Potrzebuję pożyczyć replikę na jutro, ktoś coś :slight_smile: ? Stawiam browarka.

Pany pojawię się koło 11, bardzo proszę o uwzględnienie tego przy wyborze składów.

Pamiętajcie o zmianie czasu :stuck_out_tongue:

Będzie ktoś miał chrono? Nie było mnie od czasu przejścia na joule więc muszę się sprawdzić.

Będe miał chrono.

Hej, szybkie pytanko, ile zwykle trwa strzelanka?

Panowie, pytanie, dało by radę, by ktoś mnie zabrał z centrum i z powrotem? Bo nawet nie wiem gdzie to jest. xD

Nikt nie ma żadnej wolnej repliki więc odpadam jutro , proszę o wykreślenie z listy

jakoś po 9 będę jechał z Bezrzecza mam 3 miejsca 796 073 695 dawać znać

Zazwyczaj strzelanki trwają do godziny 14-16

Nie będzie mnie, problem z autem, sorry.

Starożytne niedzwiedzie obudziły się ze snu zimowego.
Ogółem było ponad 50 osób. Mimo że tylko 24 zarejestrowały się na stronie i miały imienne tagi - rozgrywka była raczej bezproblemowa.
Teren trochę maławy jak na tak duża ilość osób, następnym razem trzebaby też zrobić końcowy insta resp (i trochę rozszerzyć teren rozgrywki).
Na krzekowo 2 z 3-5 masztami grałoby się meeegaaa. Albo nawet na warszewo 2.

Znaleziono magazynek do boczniaką - dużą krowę co wygląda jak do desert eagla. Prawdopodobnie zgubionego pare tygodni wcześniej.