24.03.2019

Gdzie się strzelamy ?

  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Prochownia
  • Klucz
  • IDĘ.NA: Trening otwarty - taktyka zielona t.Ch
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy sie 22.03.2019 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

@Leroy - Twój głos nie będzie brany pod uwagę, zapraszam do odpowiedniego działu.
@ANGRYB0T - Twój głos nie będzie brany pod uwagę, zapraszam do odpowiedniego działu.

Pomysły na grę???

Oficjalnie:
Wygrywa: KRZEKOWO 2
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafień.
Życzę milej i bezpiecznej gry.

Zainteresowanych treningiem organizowanym przez grupe tCh zapraszam do zapoznania sie ze szczegółami w odpowiednim dziale.

Nie widzę na mapie krzekowa 2, jest tylko jedna droga powinienem się jej trzymać czy wyprowadzi mnie w pole?

Konrad Pyra bądź przed 10 na parkingu to się zabierzesz z kimś :wink:

Kto nie ma znaczników stron (pomarańczowych i niebieskich) niech weźmie 3 zł to będzie mógł kupić rzepy. Weźcie ze sobą z parkingu (miejsce strzelania jest oddalone od parkingu o około 400 m).

Ludzie, zlitujcie się i kupcie od Kocura te znaczniki. Zawsze jest z nimi problem bo wielu, zwłaszcza nowych ich nie ma. Taka kasa to żaden wydatek a uprościcie sobie życie na spotkaniach i zamiast walić przez pomyłkę do swoich będziecie wiedzieli kto przyjaciel a kto wróg. Bo jak jutro usłyszę, że tylko jedna strona się oznacza to wyjdę z siebie.

Oznaczac sie beda obie strony. Kto nie bedzie mial znacznika moze isc do domu - proste :wink:

Ja to strzelam i do jednych, i do drugich. Tak na zaś. Nigdy nie wiadomo, czy ktoś nie gra szpiegiem… :laughing:

Jeśli nadal będzie mnie tak napied***** rano to sobie odpuszczę. Mam nadzieję że do rana.

Wisienka na torcie na podsumowanie dzisiejszego dnia.

Wyjaśnijcie mi proszę drodzy koledzy jak to jest możliwe, że w dobie świetnie rozwiniętej sieci punktów ze sprzedażą odzieży używanej pochodzenia niewiadomego tak ciężko jest kupić koc/bluzę/koszulę/szlafrok na zawinięcie repliki??

Ja rozumiem, że nie każdego stać na kufry, skrzynie czy pokrowce ale nawet zakup spodni w demobilu to wydatek groszowy a replik się zmieści.

Kolego byłeś dzisiaj chwilę z nami ramię w ramię skradając się i siedząc w krzakach - SUPER!
Bardzo ładnie masz pomalowaną AR-kę z fikuśnym frontem ale paradowanie w pełnym szpeju z repliką w ręku (i to chyba jeszcze z wsadzonym magiem) przy ulicy Struga w niedzielę o 17 obok przystanku, sanktuarium i Heliosów to uber mega turbo słaba opcja.

Następnym razem zatrzymam się na środku ulicy i zrobię foto przekazując administracji.

O, to widzę grubo było…

Jakby ktoś miał ten problem: worek na replikę jest do kupienia za niecałe 10zł… ja sam w początkach airsoftowania nosiłem replikę w absolutnie nietaktycznych workach na śmieci, przytrzymywanych gumką recepturką.
Można, tylko kurna trzeba chcieć :exclamation:

Panowie,
To byla dziwna niedziela,
Mega aktywna kezeli chodzi o gre, mega pozytywna jezeli chodzi o frekwencje, wyrzucili nas z krzekowa ale i tak dalismy sobie rade w miare sprawnie zaczynajac strzelanke… Bylo kilka chwil gdzie emocje nieco puścilły wodzy aczkolwiek myślę że każdy wie o co chodzi i zostanie zapewne napisany stosowny post.
Aczkolwiek chciałbym wszystkim podziekować za naprawdę dobra gre :wink:

@Bolo - zgadzam sie next time proszę foto i żegnamy delikwenta…
Panowie szanujmy to jakie nasze prawo ma podejscie di asg bo jeżeli nadal beda takie sytuacje to ktos sie zdenerwuje wprowadzi takie a nie inne przepisy i zacznie sie płacz. Dla Twojej informacji kolego nie to nie jest fajne paradowanie w szpeju i replika po ulicy i nie, nie robi to z Ciebie komandosa czy innego special force a w oczas ludzi jestes pajacem ktory paraduje z karabinem po ulicy i tylko patrzec jak cie powina na komende a rodzice beda sie gesto tlumaczyli… Brawo!!! Moje gratulacje.
Kolejna sprawa jeden z nowych graczy niestety nie zaliczyl testu control shoot i zamiast podniesc reke i zakomunikowac ze dostal zaczal sie rozgladac skad dostal… Jak Ci powiedzialem na miejscu, dostałes warna a administracja bedzie sie Ci bacznie przygladac.

Tyle z mojej strony podsumowania aczkolwiek dzien zaliczam za udany :wink:

Dzień pełen niespodzianek z replikami :smiley: i ten szturm na końcu, gdy Hulek przejął flagę od ledwo idącego kolegi z naszego koloru :smiley:

Dzisiaj umarła randomowa listwa popychacza, pękła w połowie, proszę o chociaż parę sekund ciszy za poległą część.
[*]

Druga strzelanka inne okulary a nie zaparowane gogle w końcu widziałem przez lunetę kolorki i wiedziałem że nie strzelam do swoich gra fajna naprawdę pomimo chyba ze 15 trafień przednio się bawiłem .
Jedna uwaga niech mniej będzie nerwowości bo 50 gości z replikami każdy ma nuż jak by się każdy zaczął denerwować i obrażać to by się nam gracze wykruszyli :wink: Pozdrawiam do następnego …

Wiesz co, Wayne, bardzo czekam na ten post, mam w nim swoje do napisania, czego bardzo żałuję że nie powiedziałem od razu. Oczywiście w pełni merytorycznie i kulturalnie. /Kebab Remover

Chyba nie żałuję że nie dałem dziś rady (przez kontuzję która męczy mnie od tygodnia)
Gdybym spotkał kogokolwiek z repliką na wierzchu na ulicy osobiście wsadziłbym mu ją w dupe i kazał wyrzygać. Jestem ciekaw co zaszło, że zostaliście wyproszeni z krzekowa.

Pewnie wojsko albo niebiescy

Podooobni ktoś zadzwonił, że śmieci wyrzucają i musieli zareagować. Ciężko było się konkretnie dowiedzieć bo każdy mówił co innego