24.02.2019

Gdzie się strzelamy ?

  • Dobra (TEREN ZIELONY)
  • Krzekowo 1
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Wielgowo
  • Panorama
  • Klucz
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy sie 22.02.2019 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

@Karcer Sarnecki - Twój głos nie bedzie brany pod uwage. Zapraszam do odpowiedniego działu.

Oficjalnie:
Wygrywa: DOBRA (TEREN ZIELONY)
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafień.
Życzę milej i bezpiecznej gry.

Cześć, wyszedł szybki spontan bo Gorzów wymieka, czy mógłbym prosić kogoś na priv celem zadania kilku pytań. Ewentualnie fb :wink:

Karbownik ban na następne głosowanie

Dzięki wszystkim za udział, zdjęć zrobionych i nadających to ok 400, po cenzurze wnoszących coś dla oka to jakieś 350.
Później przepuszczę przez program i wrzucę na chmurkę galeryjną.

Witam wszystkich chciałbym przeprosić za moją wybuchową reakcję na dzisiejszej strzelance wszystkich serdecznie przepraszam jakoby miałbym zepsuć zabawę również przepraszam kocura za mój język przepraszam jednocześnie zwracam uwagę na Fairplay zachowanie starszych doświadczeniem kolegów którzy uważają że sa nieomy i zawsze mają rację co do serii którą mnie kocur poczestowal co do zasad ok dopuszczalne ale czy taki gracz doświadczony jak kocur to w porządku to zostawiam w waszej ocenie i jego sumieniu bo ja uważam że to normalne hamstwo i zemsta jeszcze raz przepraszam

Jacyna, forum nie jest najlepszym miejscem do rozmawiania na podobne tematy. Zazwyczaj kończy się bezsensowną gówno burzą.
Przyjedzesz na następną strzelankę to możemy pogadać i wytłumacze ci jakich reakcji możesz się spodziewać i dlaczego.
Jeżeli chodzi o zasady - też dobrze je znać żeby wiedzieć czego można się spodziewać.

Dla ochrony twarzy - podstawa to maska stalkera wtedy nawet dluga seria z bliska nie zrobi ci nic złego.

Repliki cqb można używać bez minimalnych odleglości strzału, moja ma 320 więc dość poniżej limitu. Oczywiście z głową, ale to nie było z całą premedytacją użycie z głową.

Cała sytuacja nie miałaby miejsca gdybyś poważniej podchodził do przyznawania się do trafień - po prostu w pewnym momencie skoro wiadomo że jedna kulka to za mało - idą długie serie.
Właśnie tego możesz spodziewać się od graczy którzy bawią się w asg po kilka -kilkanaście lat.
Odemnie tyle odbrego że nie mam szturmiaka i strzelam repliką cqb.

Co do języka nie mam pretencji - też nie zawsze pochamuje język.
Ale tak jak na początku pisałem - zdrowiej jest pogadać na strzelance i wyjaśnić swoje punkty widzenia niż przez forum.

Zdjęcia z gry w dziale https://www.taktycznyszczecin.pl/viewtopic.php?f=97&t=5869