17.02.2019

Gdzie się strzelamy ?

  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Prochownia
  • Klucz
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy sie 15.02.2019 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

@Brzydal_bdg - Twoj glos nie bedzie brany pod uwage, zapraszam do odpowiedniego dzialu.

Lipo mi zdechło na amen - nie będzie mnie :frowning:

Skoro mam posta w powitalny, czemu nie będzie brany pod uwagę??

Mogę Ci swój pożyczyć bo wyjeżdżam na te dwie niedzielę, mam też tego nimha stockowego to mogę dorobić mu deansa.

Czytamy regulamin :wink: post dodałeś 12 lutego o 15 z kawałkiem a więc już po oddaniu głosu w ankiecie bo mój post o Twoim głosie poszedł o 11 z kawałkiem i w momencie kiedy sprawdzałem głosy nie miałeś żadnego posta, oczywiście na strzelankę zapraszamy serdecznie a przy następnej ankiecie Twój głos jak najbardziej będzie brany pod uwagę :slight_smile:

Oficjalnie:
Wygrywa: KRZEKOWO 2
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafień.
Życzę milej i bezpiecznej gry.

Było miło ale jakoś tak bez polotu. Walka o flagi przejadła się już dość mocno, więc jak wspomniał na odprawie Wayne trzeba by pomyśleć nad jakąś strzelankową inicjatywą. Jeszcze raz przepraszam kolegów za sytuację z flagą, głupio wyszło i postaram się nie dopuścić do tego, by zdarzyło się to ponownie (jakby ktoś nie wiedział - dostałem w trakcie przejmowania flagi i nieświadomy niczego poleciałem z nią w krzaki). Za brak ogarnięcia się w trakcie rozgrywki wlepiam sobie autobana na głosowanie na miesiąc, może to przemówi mi do rozsądku :slight_smile: Tak czy inaczej - ponownie WIELKIE SORRY i co złego to nie ja.

E, jako rozpoczęcie sezonu wiosennego (wiem, jaką mamy datę, ale pogoda dziś zdecydowanie nie była zimowa :stuck_out_tongue:) - obleci.
Zgoniłem się bardzo solidnie.

@Herod - +50 punktów szacunu za postawę, autoban niezasłużony. :wink:

Dobra, intensywna gra. Było sporo dobrych akcji i kilka mniej wesołych. Wszystkich tu zgromadzonych przepraszam oficjalnie za to, że przy 2 małych sprawach puściły nerwy ale tak to bywa. Czasem adrenalina przytłumia rozsądek. :wink:
Mam nadzieję że kolejną wolną niedzielę znów spędzę w lesie, z trochę mocniejszym sprzętem bo często brakowało dokładnie 5 m zasięgu :slight_smile:

Nie chcę Ci psuć planów, ale zawsze będzie Ci brakowało zasięgu. Czasem 5m, czasem, co jest szczególnie frustrujące, dosłownie metra, czy pół. Nieważne, ile forsy władujesz w replikę, zawsze trafi się sytuacja, w której cel będzie akurat ciut za daleko.

Natomiast im więcej będziesz miał mocy, tym częściej będzie się zdarzać sytuacja, że będziesz zbyt blisko, by oddać bezpieczny strzał.

OJTAM OJTAM

Dzięki za strzelankę po długiej przerwie, Herod dawaj moje “tolerancyjne” zdjęcia :smiley: