03.02.2019

Gdzie się strzelamy ?

  • Dobra (TEREN ZIELONY)
  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Warszewo 1
  • Mosty
  • Prochownia
  • Klucz
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy sie 01.02.2019 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Cześć, mam parę pytań
-Ile trwa średnio strzelanka?
-Jakie kolory taśm mają drużyny?
-Czerwony materiał podczas użycia gdzie powinien się znajdować? (Nad głową itp.)

  1. aktualnie jest biednie i kończą się o 13-14 :confused:
  2. pomarańczowy i niebieski
  3. możesz położyć na głowie, owinąć wokół szyi, trzymać nad głową czy jak masz ochotę, ważne żeby było widać

Panowie przepraszam za reset ankiety ale dla spostrzegawczych jest mała zmiana i wielki powrót pewnej miejscówki :smiley:

Czyżeby prochownia?

Pola, górki na Dobrej :slight_smile:

Walka o bunkier? XD

Mam pytanko otóż: mam 14 lat i chcę się postrzelać w tą niedzielę i czy jak przyjadę na strzelanke z rodzicem i on się zgodzi itp to będę mógł się strzelać czy muszę czekać jeszcze rok :frowning:

Opiekun prawny musi być stale w pobliżu. Nie musi brać udziału w grze, ale musi być na miejscówce i mieć Cię na oku.

Dzięki za odpowiedź dostosuje się :slight_smile: do zobaczenia w niedzielę !

Będe pod warunkiem, że Perun nie odmówi współpracy :smiley: .

@03Grzywa - Twój głos nie będzie brany pod uwagę, zaprasza do odpowiedniego działu.

Miał by ktoś 1 miejsce w aucie ?

A co się cykasz ? Nie przetestowałeś go jeszcze na sucho że tak powiem ? Mam go w M4 i na dwóch strzelankach się już sprawdził. W każdym razie robi to co mu każę (zaprogramuję). Jest super. Na rąbanki programuję semi i auto potrójna seria. A na CQB Dobra only singel programuję na semi i na auto “SINGEL” I nikt mi nie da bana. Bo tu teraz takie modne się zrobiło :slight_smile:
Jak tam jeszcze nie ogarniasz wszystkiego to pytaj. Bo mogą się zdarzyć czasem w zależności od repliki jakieś kłopoty. Ale mam dobry kontakt z Panem Jakubem z firmy Perun. A on nie unika pytań i nie wykręca się od odpowiedzi.
Na prawdę szacun dla niego za kontakt firma-klient.

Zapomniałeś wkleić na dole posta :wink:

Po prostu dopoero go zamontowałem - grzebanie w replice 2 dni przed strzelabką to słaby pomysł :mrgreen: .

Oficjalnie:
Wygrywa: DOBRA (TEREN ZIELONY)
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafień.
Życzę milej i bezpiecznej gry.

No faktycznie trochę tak mi wyszło :smiley:

No już głosu nie zmienię, ale nie będzie mnie jednak:) miłego strzelania