16.07.2017

Gdzie się strzelamy??

  • Warszewo 2
  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Mosty
  • Prochownia
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 14.07.2017 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY FPS !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

@up

WAŻNY KOMUNIKAT

Panowie i Panie jesteśmy zmuszeni odwołać miejscówkę Dobra Szczecińska (zielony jak i CQB) dostałem info że Pirania ma komercje i prosił w miarę możliwości o zmianę miejscówki.

To może ankietę zressetuj - w tej chwili wszystkie głosy są na taką czy inną Dobrą…

Oficjalnie:
Wygrywa: KRZEKOWO 2
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafien.
Życzę milej i bezpiecznej gry.


!!!PRZYPOMINAM O LIMITACH FPS!!!

Ktoś może ppdesłać linka do Dojazdu do Krzekowa2? - w Tematach na forum nie znalazłem Krzekowo2, a tam gdzie są miejsówki i dojazd w Temacie Dojazd na Strzelanki - linki w ogóle mi nie działają i nie mogę podejrzeć destynacji.

Jak zawsze, mogę podebrac osoby z krańca miasta Bezrzecza/ Lukasińskiego, bliższych i dalszych okolic. Chyba ze się okaże że Krzekowo jest typowo jak dobra (scenariusze na 25 osób wykonywane na 5-10 km2, co w praktyce przekłada się na 3-4 kontakty podczas 2-3 godzin biegania), a ja czekam na lass lub prosty scenariusz gdzie jest kontakt :slight_smile:

Pozdrawiam i Dzięki, Mike :slight_smile:

Na Krzekowo 2 parking ten sam co Krzekowo. Miejsce 2ki jest kawałek w prawą stronę od jednyki. Obszar nie jest za duży więc strzelania jest sporo. Teren zarówno zalesiony jak i otwarty, sporo krzaków i zagłębień. Rozgrywka może być bardzo dynamiczna jak i spokojne podchody.

Rude x2 meldują się na strzelankę :smiley:

Mogę zgarnąć kogoś po drodze z Polic jeśli trzeba.

Parking na krzekowo 1 i 2 jest ten sam.
Parkujemy tutaj:

Samo krzekowo 2 jest dokladnie tutaj:

Będe +1

Nie bedzie mnie jednak, udanych łowów!

Dzięki Wayne za pomysł na gre, było mega. Duży teren, obie drużyny oznaczone i jasne cele - brakowało mi tego ostatnio na strzelankach.

Dzięki również Panowie i Panie za czystą i aktywną grę :slight_smile: mega dzień z mega ludźmi którzy wiedzieli po co przyjechali - postrzelać, nie zauważyłem pikników na respach (u żółtych) a gracze byli mega aktywni i w 2 rundzie mega skoordynowali.

Na pochwałę zasługuje również postawa ludzi mobilnych którzy oferują swoją podwózkę tym trochę mniej zmotoryzowanym. Piękna sprawa :slight_smile: o taki Taktyczny Szczecin walczyłem :slight_smile: