26.03.2017

Gdzie się strzelamy??

  • Dobra (Teren Zielony)
  • Dobra (CQB) 350 FPS!!!
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 2
  • Mosty
  • Prochownia
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 24.03.2017 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY FPS !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

W imieniu drużyny DEA, mam zaszczyt zaprosić wszystkich na kolejny z cyklu: “złoto San Escobar” mini scenariusz. Który odbędzie się w sytuacji, gdy ankietę wygra Dobra CQB. Więcej info umieszczę rano.

Więc obiecane informacje:

“Krzyk Perkoza nad San Escobar”
Po ostatniej nieudanej akcji w zimowych rejonach Alaski, kartelowi udało się porwać jednego z
dwóch agentów DEA. Wszystkie ślady zaprowadziły wywiad CIA do lasów Boliwii. Według
zdobytych danych, agent jest przetrzymywany w jednym z laboratoriów kartelu.

Ostatnie trzy razy jak wygrywała dobra CQB to nagle się rozchorowywałem i ciekawi mnie czy tym razem uda sie dojechac …
Stąd pytanie tylko kontrolne - brać bandaże i zegarki ?

@kocur - Zucho napisał ze ma mini scenariusz wiec wnioskuję ze ma wszystko ogarniętej :wink: zaufajmy mu. W razie co poniesie srogą kare

Eee tam…
…teraz już raczej żadna kara go nigdy nie ruszy:

To nie była kara dla niego, widzicie przecież jak się cieszy. To ja wtedy cierpiałem bo Zucho dzień wcześniej nażarł się makowca…

Ta fota będzie mi zapamietana na zawsze xD

Wayne - zapytać nie szkodzi ;p

Właśnie - możemy jakoś ustawić się po odbiór chrona ? Muszę sprawdzić replikę skoro ma być cqb - jakoś u ciebie w sklepie się umówić czy coś?

Ja z nigger będziemy na miejscu pewnikiem wcześniej i bedę miał xcortecha

@kocur - jasne wezmę je jutro do sklepu także jak coś to zapraszam.

Ok dzięks.

Kurcze przyjechałbym, ale po 2 tyg. nieobecności w domu, wrócę w sobotę wieczorem i pół niedzieli znowu w pole… chyba sobie odpuszczę.

@wayne możliwe, że podskoczę z młodym by przekazać Ci coś dla Dredzia (jeżeli pisał to wiesz o co kaman)

Panowie jakieś informacje na temat scenariusza? Co to będzie? Jak zmieścicie scenariusz tylko na terenie CQB.

Nieco urozmaicona strzelanka, tak samo jak było podczas pierwszego mini scenariusza z cyklu, który odbył się na Warszewie

Dobrze by było się pojawić , ponieważ scenariusz zapowiada się bardzo interesująco , natomiast zgodnie z zasadami głosowania jestem zobowiązany poinformować iż mimo oddanego głosu , nie mogę zagwarantować w 100% swojej obecności.
Choróbsko straszne mnie dopadło , obecnie spędzam więcej czasu na tronie niż w terenie.
Obawiam się że w trakcie scenariusza nie dobiegnę do latryny taktycznej, a wtedy to już nie będzie “Krzyk Perkoza nad San Escobar” a raczej Jęk Cietrzewia nad Dobrą , a organizatorzy powinni zaopatrzyć wszystkich grających w maski P-Gaz.


Taktyczny kibel!!! dla Szajby

Jak cuś jak zwykle mam 3 miejsca w brum brum. :slight_smile:

Oficjalnie:
Wygrywa: Dobra CQB.

Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafien.
Życzę milej i bezpiecznej gry.

!!!PRZYPOMINAM O LIMITACH FPS!!!

Nie wiem czy bede - nie mam transportu a autobusami troche srednio chce mi sie telepac.
Tak ze mimo ze glosowalem bede tak na 50%.