19.02.2017

Gdzie się strzelamy??

  • Dobra (CQB) 350 FPS!!!
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Mosty
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 17.02.2017 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Na Dobrej CQB będzie trening Paulusa.
…tak tylko przypominam.

Sorry Panowie zmiana planów jednak mnie nie będzie…

Stałym punktem programu musi być gra z podziałem na zespoły czyli radio i mapa w łapie. 1h takiej gry co najmniej. Dodatkowo trzeba dać 20 minut czasu na przygotowanie małej strategii, niech się ludzie wdrażają w myślenie.
Gra ASG to nie pokaz mody a umiejętności! Nie przyklejać się do drzew! Grajcie ofensywnie tu nie dom spokojnej starości!

Kuffa, serio?? :astonished:
Chyba źle sobie hobby wybrałem…

Slayer wszystko co napisales jest prawda. Z tym jednym zastrzezeniem ze tereny rozgrywki sa za male, albo znane na pamiec przez uczestnikow. Nic do miejscowek nie mam ale ciagle krzekowo, dobra, warszewo. Sa to male tereny.Sfat swego czasu robil treningi tzw Nawigation Test. Kazdy mogl sie nauczyc nawigacji, komunikacji radiowej, obslugi mapy i kompasu. Wiesz jaki byl odzew?!?uczestniczyly tylko grupy ktore cos robia, jezdza w Polske w eventy. Mowa o Brosach, T. Ch. i Sfat. Inni nie maja takiej potrzeby. Chcesz by ludzie zaczeli myslec i stosowac taktyke?!?Wprowadzenie limitow idzie w ta strone.Dlaczego ludzie tak sie bawia dobrze w UK, Niemczech, itd. Maja stale limity, nie ma wyscigu zbrojen. Kazdy ma to samo w replice i wtedy jest sztuka by myslec taktycznie i miec jakis plan. Inaczej wygladalo by to ze jeden i drugi stoi tylko za drzewem i nic nie robi. Ludzie musza zaczac jezdzic na rozne rzeczy. Sa tez ludzie ktorzy maja ograniczone budzety i nie moga sie bawic w wyjazdy itp. Dla nich trzeba tu robic szkolenia itp. Ale sami tez musza chcec. Ludzie ktorzy sie na tym znaja sa w tym srodowisku. Ale na takim np treningu trzeba zrobic okolo 10km. A to nie kazdemu sie podoba. Bedzie taka wola mozna zrobic takie szkolenie.

Tereny są duże … ale ludzi boja sie Mostów i okolic. Tam jest pare kilometrów terenu ;p

Tylko jezeli komus nie chce sie isc na mosty bo to trzeba przejsc sie 300 m w las … albo przejsc 3 km od najblizszego przystanku. To na zadne marsze na orientacje nie pojdzie.

I Slayer - zapytam twoim tonem. Dlaczego do kurwy nedzy uwazasz ze ty masz jedny wlasciwy pomysl na tą ZABAWE ?
I dlaczego uwazasz ze wszyscy musza sie do twojej wizji dostosowac ?
Kto chce uczyc sie radiokomunikacji bedzie sie uczyc. Kto chce cwiczyc taktykę drużynową - ten ma jak wystarczy odrobina wysilku.
Ale zmuszac ?

Nie kazdy chce sie bawic w milsimy, piesze wycieczki, obozowanie w lesie, cosplaye, trenowac to czy tamto, uczyć się zachowań na realnym polu walki. Niektorzy chca sobie po prostu postrzelac z asg.
I co ? Zabronisz ?

Slayer nie, nie musi, nie, nie trzeba, tak asg to pokaz mody… jedyne z czym się zgodzę to fakt fajnie jakby ludzie zaczęli grać ofensywie ale to zawsze jest problem. Stwórz scenariusz że swoją wizją na asg, przedstaw plan administracja is trakcji i masz szansę że scenariusz zostanie promowany na forum :slight_smile:

Wlasnie o tym mowie…tam sa tereny do chodzenia zabawy i to duze w miare :slight_smile:

@DO OSÓB ZAINTERESOWANYCH TRENINGIEM ORGANIZOWANYM PRZEZ SIERRA CLAN:

z przyczyn osobistych Paulus zmuszony jest odwołać trening który miał się odbyć 19.02.2017
za utrudnienia w imieniu Paulusa przepraszam.

@Arek
]=) no akurat tak się trafiło że jesteś przyklejony do drzewa. Więc może zmiana hobby ? hehe

Slayer, widzę, że nie rozpoznajesz sarkazmu w wypowiedzi Arka…

Proponuje ten teren (zakreślony na czerwono) na Krzekowie jest bardzo zróżnicowany. Spotkanie na Parkingu Jezioro Głębokie. Co Wy na to?
Krzekowo 3.jpg

Komancz - pomijając fakt, iż jest to teren pełen spacerowiczów i rowerzystów wypada zauważyć, że nie ma go w ankiecie. Zaproponuj go jako nową miejscówkę w odpowiednim dziale.

To jest baaardzo stara miejscowka głebokie.
Kiedys sie tam strzelalismy pare razy jakies … 6 lat temu.
Z uwagi na mase krecących się ludków, w tym na koniach - została w końcu olana.

Tak to stara miejscówka Głębokie :wink: 6 lat a może i więcej … co niektórzy, nawet nie wiedzieli co to ASG :laughing:
A CO DO CYWILI to jest ich znacznie mniej niż na Warszewie, a poza tym wokół set dużo nowych tabliczek “TEREN WOJSKOWY” itd. wiem coś o tym bo czasami jeżdżę na kontrole po tym terenie!

I wlasnie pewnie to jest jeden z powodow dlaczego tam sie nie strzelamy.
Kilka spotkan - i lepiej jechac gdzies do lasu gdzie nikt w srodku strzelanki nie przegoni.

Pamietam jak strzelalismy sie na koncowce krzekowa na tych halach, ale teraz juz sa zburzone ?

a z Krzekowa 2 nie boisz się, że ktoś Nas przegoni ? To też jest teren wojskowy…!

Wiem ze jest :slight_smile: Kiedys sie tam nie strzelalismy nie wiem czemu teraz jest to mozliwe :wink: Trzy lata mnie nie bylo ;p

Wracając do Głębokiego.
Pewnie zaraz znajdą się marudy które stwierdzą ze tam trzeba isc z buta prawie kilometr (a to przeciez dalej niz na mostach) i nawet jak wygra miejscowka to przyjedzie 20 osob ;p

ps. A Warszewa wręcz nie cierpie z uwagi na kolosalną ilość szwędającuch się ludzi… Krzekowo 1 jest mega kiepskie z tego samego powodu i braku budynków (oraz płaskiego terenu).

Panowie:
@kocur
@slayer
@komancz

A jaki to ma związek z ankieta i pomysłem na grę w tym tygodniu?? Oficjalnie was upominam i zapraszam do dyskusji w odpowiednim dziale.